ایالات متحده بازدید 1 میلیون coronavirus موارد به اسپانیا و فرانسه آماده سازی برای بازگشایی

فرانسه به آغاز طرح بازگشایی مغازه ها در مارس 11, در حالی که اسپانیا در حال آماده سازی برای یک “طبیعی” به عنوان ترین در اروپا هواپیمای ملت حذف محدودیت در طول هشت هفته. موارد در ایالات متحده پیشی 1 میلیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعدادی از عفونت های جدید در آلمان سقوط کرد زیر 1000 برای اولین بار در بیش از پنج هفته است. چین دانشمندان برتر گفت: این ویروس نمی تواند ریشه کن پیوستن به یک اجماع رو به رشد است که پاتوژن احتمالا بازگشت در امواج.

شهر نیویورک گزارش کاهش در تعداد افراد مراجعه کننده به بيمارستان های جدید کروناویروس در حالی که دولت فرماندار اندرو کومو گذاشته معیارهای لازم برای برخی از مناطق شمال ایالت به بازگشایی شده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به منظور گوشت-گیاهان پردازش به باز باقی می ماند یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

FAUCI ‘با احتیاط خوش بینانه’ در واکسن

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی است “با احتیاط خوش بینانه” دانشمندان را توسعه Covid-19 واکسن است که می تواند به محافظت در برابر آینده شیوع یک ویروس او گفت: بعید است به ناپدید می شوند.

“این واقعیت است که مردم می توانید سوار یک پاسخ ایمنی می شود که خلاص شدن از شر این ویروس در آنها باعث می شود من با احتیاط خوش بینانه است که ما می تواند به توسعه یک واکسن است که می تواند تقلید, طبیعی, عفونت به اندازه کافی برای القاء است که مرتب کردن بر اساس همان پاسخ که در نهایت محافظت از مردم” Anthony Fauci گفت: امروز در یک رویداد مجازی میزبانی اقتصادی باشگاه.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در گذشته خودداری از پیش بینی ها در مورد درمان.

تگزاس موارد افزایش 3.5%

تگزاس موارد افزایش 3.5% به 26,171 تقریبا در قدم اهسته با میزان افزایش در تست با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. بستری شدن در بیمارستان صعود 119 به 1,682 یا 19 درصد بالاتر از یک هفته پیش.

افزایش caseload و بستری بیماران به عنوان فرماندار گرگ ابوت نقل مکان کرد به بازگشایی اقتصاد و رهبران دولت بزرگترین مناطق شهری هشدار داد که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد می تواند آتش یک موج دوم از سرایت.

اسپانیا با هدف بلند مستند در 8 هفته

اسپانیا با هدف حذف بسیاری از محدودیت در زندگی روزانه و بازگشت به “طبیعی” در طول هشت سال نخست وزیر پدرو سانچز گفت.

این روند خواهد بود موضوع را به داده ها در تعدادی از Covid-19 عفونت و نمی خواهد به دنبال یک سخت, تقویم سانچز گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، مدارس نمی بازگشت تا سپتامبر است. هر استان را به سهولت محدودیت هایی در فعالیت در آن سرعت خود را مطابق با آن وضعیت خاص سانچز اضافه شده است.

پس از شش هفته مستند است که فلج اقتصاد وزارت بهداشت پیش از آن گزارش یک کاهش در تعداد ویروس جدید مرگ و میر و ادامه روند کاهش مداوم در این کشور با اروپا و گسترده ترین شیوع.

ترکی ICU موارد سقوط پنجم DayThe تعداد coronavirus بیماران نیاز به مراقبت های ویژه کاهش یافت و برای پنجمین روز در سراسر ترکیه, در حالی که شمارش از ترخيص بيماران از بيمارستان افزایش یافت و به بالاترین پس از وقوع شروع 50 روز پیش.

کل رقم برای موارد تایید شده در حال حاضر در 114,653 یا 2.1 درصد بالاتر از روز شنبه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: در توییتر ارسال. وزارت گزارش 92 جدید مرگ و میر آوردن شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری به 2,992.

انگلستان گزارش 586 مرگ و میر بیشتر

بیشتر 586 مردم اند از coronavirus در انگلستان به بیمارستان, به دولت گفت.

که افزایش از 360 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه اما انگلیس مرگ اعداد معمولا مصنوعی پایین پس از یک تعطیلات آخر هفته.

برخی از 3,996 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این بیماری از افزایش 4,310 روز قبل با توجه به آمار و ارقام داده شده توسط وزیر بهداشت مت Hancock امروز. انگلستان در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از آلمان و پنجم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است.

پوتین گسترش روسی مستند

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور روس ها باقی می ماند تحت مستند از طریق مارس 11 بعد از تعداد کل coronavirus موارد در کشور چین پیشی گرفته است.

“ما شده اند قادر به کاهش سرعت این بیماری همه گیر” پوتین گفت: امروز در یک کنفرانس ویدئویی با مقامات منطقه ای و فرمانداران. “اوج رسیده نشده است. ما رو به شدید ترین مرحله مبارزه با این بیماری همه گیر.”

پوتین همچنین دستور دولت برای آماده سازی یک طرح برای به تدریج لغو ویروس محدودیت شروع به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 12 و گفت: وزرا باید در قرعه کشی بیشتر برنامه هایی برای حمایت از اقتصاد است. کاهش اقدامات در برابر این بیماری همه گیر نمی خواهد اتفاق می افتد همه در یک بار گفت.

فرماندار فلوریدا برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن

فلوریدا گزارش 32,846 Covid-19 نفر از امروز تا 2.2% از یک روز پیش از آن. مرگ و میر رسیده 1,171 افزایش 7.6%. فرماندار ران DeSantis در واشنگتن است امروز برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد — و از لحاظ فنی ساکن فلوریدا — به چه کسی DeSantis است اغلب تبدیل برای راهنمایی در این بیماری همه گیر.

نیویورک می بیند افت ویروس پذیرش

شهر نیویورک گزارش کاهش در تعداد افراد مراجعه کننده به بيمارستان های جدید coronavirus به 112 از 122 به عنوان از آوریل 25.

تعداد زیادی از مردم در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان های فشرده-مراقبت واحد نیز کاهش یافته است به 745 از 766 به عنوان از آوریل 25 با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط شهردار, بیل د Blasio در امروز virus جلسه.

در یکی دیگر از نشانه های پیشرفت de Blasio گزارش داد که سراسر شهر بود درصد افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 27% از 29 درصد است. تست مثبت بود و کمی بالاتر در بهداشت عمومی آزمایشگاه تا 56% 55%.

فرانسه به بازگشایی مغازه ها شروع MAY 11

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشایی رستوران ها و کافه ها خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت در پایان ممکن است که دانش آموزان می توانید شروع به بازگشت به مدرسه از مارس 11 اما با قوانین سفت و سخت. وقایع عمومی از بیش از 5000 نفر هستند قانونى و تا ماه سپتامبر و کار از خانه تشویق برای حداقل سه هفته بیشتر, او گفت:.

فورد به راه اندازی مجدد تولید در گیاهان

فورد در نظر دارد برای راه اندازی مجدد تولید اولیه در بسیاری از آن اصلی خودرو و موتور گیاهان آغاز مارس 4 ، تولید خواهد شد در یک رویکرد مرحله به مرحله و کارکنان را دریافت شخصی-مراقبت کیت از جمله ماسک و دماسنج.

MNUCHIN می گوید وام 2 میلیون دلار به حسابرسی

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: تمام وام از بیش از 2 میلیون دلار در دولت برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک خواهد شد و حسابرسی برای اطمینان از آنها توجیه شده بودند پس از بزرگ دولتی به شرکت های بزرگ و زنجیره ای موجب خشم با در نظر گرفتن بودجه.

Mnuchin گفت: این وام از آنجا که 10 میلیون دلار به معنای نگه داشتن کارگران در payman زیر چک حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده برای شرکت های کوچک است که فاقد دسترسی به سرمایه های دیگر و ایالات متحده آمریکا در مدیریت کسب و کار کوچک را بررسی خواهد کرد که وام گیرندگان که در زمان وام های بزرگ به درستی گواهی آن نیاز به دلیل شیوع کروناویروس.

“من می خواهم به بسیار روشن آن را به وام گیرندگان که مسئولیت کیفری اگر آنها ساخته شده این گواهینامه و این درست نیست” Mnuchin گفت: امروز در CNBC.

وزیر خزانه داری همچنین گفت: کشورهایی که تا به حال مدیریت ضعیف بودجه قبل از Covid-19 شیوع نباید نجات توسط دولت فدرال.

ایالات متحده کالا تجارت اسلامپ

ایالات متحده-صادرات و واردات کالا کاهش یافت در ماه مارس به پایین ترین سطح خود در تقریبا سه سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل اقتصادهای سراسر جهان است.

کالا صادرات کاهش یافت و 6.7% از ماه قبل — بیشترین کاهش از سال 2008 — رهبری فرو در خودرو حمل و نقل و لوازم صنعتی مانند نفت, با توجه به وزارت بازرگانی داده شد. واردات کاهش 2.4% در خودرو و کالاهای مصرفی. ترکیب ایالات متحده-صادرات و واردات شد و به پایین ترین سطح از مارس سال 2017.

آلمان به گسترش تصاحب کنترل به مراقبت های بهداشتی

دولت آلمان قصد دارد برای گسترش و حفاظت از آن در برابر خارجی تصاحب به بهداشت و درمان صنعت پس از شیوع کروناویروس های ساخته شده شرکت بیشتر آسیب پذیر است. آنگلا مرکل دولت با هدف کاهش آستانه برای بررسی سرمایه گذاری در بخش خارج از اتحادیه اروپا وزارت اقتصاد گفت: امروز.

هلند می بیند بدترین موارد جدید از مارس 14

هلند گزارش 171 موارد جدید که پایین ترین سطح از مارس 14 بود که چند روز قبل از یک “هوشمند مستند” تحمیل شد در کشور است. تایید موارد رز صرف 0.4% به 38,416 مارک کمترین ثبت نرخ رشد. مرگ و میر افزایش 48 — بیش از پنج شنبه, اما هنوز هم در زیر سه رقمی اعداد دیده می شود برای بسیاری از ماه — در مجموع 4,566.

FDA هان خوش بینانه در مورد پلاسما درمان

“وجود دارد برخی از داده های اولیه نشان می دهد که از آن بهره مند است این است که یک روش درمانی است که ما شده ایم پوسته پوسته شدن بیش از دو ماه گذشته” FDA رئیس Stephen هان گفت: فاکس کسب و کار. در جلعاد و مواد مخدر آن remdesivir او گفت: “ما در تماس بسیار نزدیک با شرکت و همکاری نزدیک با آنها در نگاه به چه کسانی داده ها نشان می دهد”

انگلستان تنظیم هشدار بانک ها به استفاده از وام را به نفع خود می پردازد

“ما شنیده می شود گزارش های معتبری از تعداد کمی از بانک ها عدم درمان خود را به مشتریان شرکت های بزرگ نسبتا زمانی که مذاکره جدید و یا بدهی های موجود امکانات” سازمان رفتار مالی گفت: امروز در این نامه است. “ما شنیده ام گزارش می دهد که بانک ها ممکن است با استفاده از وام خود را در رابطه به اعمال فشار بر مشتریان شرکت های بزرگ برای تضمین نقش حقوق صاحبان سهام مقرر.”

ارائه خدمات مالی در بازگشت برای کسب و کار آینده است نه یک استراتژی غیر معمول برای وام دهندگان. شیوع Covid-19 ویروس باعث بی سابقه تقاضا برای بانک ها به ارائه نقدینگی کوتاه مدت و باعث تنظیم کننده به سهولت سرمایه بافر. معاملات می تواند شامل یک سرمایه بالا بردن یک باند صدور و یا انواع دیگر از سهام مقرر.

بانک های اروپایی دریافت شکستن اهرم محدودیت

یک قانون کلیدی در بانک ها بدهی — به اصطلاح نسبت های اهرمی — خواهد بود آرام در زیر اتحادیه اروپا پیشنهاد امروز اعلام کرد, را قادر می سازد بانک ها برای نگه داشتن کمتر سرمایه برای صندوق نگه داشتن آنها را در بانک های مرکزی. Deutsche Bank AG, که تا به حال 134 میلیارد یورو پول نقد در درجه اول در بانک مرکزی در پایان سال 2019 می ایستد به یک ذینفع.

نرم شدن حکومت بخشی از آخرین طرح پرده برداری توسط کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا که همچنین اجازه می دهد بانک ها برای صرفه جویی در زمانی که سرمایه آنها به سرمایه گذاری در نرم افزار و زمانی که آنها صندوق زیرساخت و کوچک و متوسط کسب و کار

سنگاپور ویروس ترند ‘بهبود’

روند کلی موارد است “در واقع بهبود” اما دولت می خواهد به مطمئن شوید که وجود دارد تعیین کننده کاهش در جامعه محلی انتقال قبل از حرکت به استراحت مدار شکن اقدامات وزیر سنگاپور برای توسعه ملی لارنس وانگ گفت: در یک جلسه.

به عنوان بخشی از شهر-دولت استراتژی برای پایین آوردن عفونت در هفته برای آمدن دولت گفت که بیش از دو برابر آن روزانه تست ظرفیت از اوایل مارس حتی به عنوان تعدادی از موارد است. یک بار تبلیغ به عنوان یک موفقیت در مهار گسترش سنگاپور در حال حاضر آسیا بیشترین تعداد coronavirus موارد پس از چین و هند است. مقدار افزایش عفونت های رانده شده از صدها روزانه موارد از مهاجر کارگر خوابگاه.

یو پی اس های شرکت پپسی جلو و چشم انداز

یو پی اس های شرکت پپسی, 3M و زیراکس پیوست لیست در حال رشد از شرکت های که اوراق پیش بینی به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت وجود دارد که در رابطه با Covid-19 از جمله چگونه جغرافیای خرده فروشی کانال ها و رفتار مصرف کنندگان خواهد شد در طول زمان” پپسی گفت. یو پی اس است که تعلیق به اشتراک گذاری buybacks برای سال 2020 و انتظار دارد که هزینه های سرمایه به حدود 1 میلیارد دلار پایین تر از حد انتظار است.

در 3M, افزایش تقاضا برای تمیز کردن تجهیزات مواد غذایی-محصولات ایمنی و حتی صفحه اصلی-بهبود موارد کمک سوق فروش و سود بالاتر از انتظارات برای سه ماهه اول.

Caterpillar Inc. را ارائه نمی دهد یک چشم انداز برای سال و گفت: آن را تا به حال گرفته شده اقداماتی برای کاهش هزینه ها از جمله کاهش هزینه های اختیاری و تعلیق 2020 حقوق و دستمزد پایه را افزایش می دهد و در کوتاه مدت انگیزه طرح جبران خسارت برای بسیاری از کارمندان و همه مدیران ارشد. Harley-Davidson, Inc. در گفتگو با بانک عمده ایالات متحده برای تضمین 1.3 میلیارد دلار در بودجه پس از فروش کاهش یافته است در هر بازار در سراسر جهان

Southwest Airlines Co. قصد دارد به فروش 1 میلیارد دلار در اوراق قرضه قابل تبدیل و 55 میلیون سهم. شرکت برش تعداد Boeing Co. 737 Max جت آن را از طریق دسامبر 2021 توسط بیش از نیمی به عنوان سفر چشم انداز باقی مانده است تلخ. حداکثر تحویل خواهد شد در مجموع بیش از 48 از طریق پایان سال آینده به عنوان همه گیر مورد تقاضا برای پروازهای غرب گفت. بیش از 120 هواپیما حد انتظار بوده است.

Smithfield غذاهای مالک می بیند چالش های بی سابقه ای (5:57 بعد از ظهر هنگ کنگ)

WH گروه Ltd می باشد. گفت: آن مواجه چالش های بی سابقه ای که همه گیر می بندد آن گیاهان در ایالات متحده و کاهش می یابد و تقاضای جهانی است. پنج نفر از شرکت فرآوری و بسته بندی گیاهان در ایالات متحده به طور موقت بسته شده است.

گیاه خاموش شدن ناگهانی در حال خروج آمریکایی ها خطرناکی به دیدن کمبود گوشت در فروشگاه های مواد غذایی. در ضمن کشاورزان روبرو هستند به احتمال زیاد جمع اوری میلیون ها نفر از حیوانات و گورهای دسته جمعی به زودی می تواند حفر سراسر انجامید. “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است” گفت: جان تایسون رئیس Tyson Foods, Inc., بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت می باشد.

لوکزامبورگ شروع آزمایش در مقیاس بزرگ

لوکزامبورگ یک ملت در حدود 600000 نفر است شروع یک مرحله جدید در مقیاس بزرگ آزمایش برای درک بهتر چگونه این ویروس در حال توسعه است و برای انطباق اقدامات ملی درآمده است. هدف این است که قادر به آزمون برخی از 20000 نفر در روز به عنوان از آوریل 19, دولت, امروز گفت.

این پروژه که هزینه ای در حدود 40 میلیون یورو ($43 میلیون دلار) کمک خواهد کرد که ایجاد یقین است که آن را امن برای استراحت و برخی از سلول اقدامات است. توسط تست معلمان و دانش آموزان از هفته آینده مدارس می توانند با خیال راحت از بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در طول دوره نیز ممکن است گفت: آموزش و پژوهش وزیر کلود Meisch.

بلژیک بستری شدن در بیمارستان در شش هفته اخیر

بلژیک مقامات بهداشتی گزارش 123 بیمارستان جدید پذیرش در 24 ساعت گذشته به پایین ترین سطح از اواسط ماه مارس و پایین از 127 تا قبل از روز است. تعداد بيماران تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه واحد کاهش یافت و از 27 تا 876. Virologists می خواهم برای دیدن که ICU مجموع افت به کمتر از 500 قبل از رفتن پیش رو برای فروشگاه re-دهانه در حال حاضر برنامه ریزی شده در مارس 11 در بلژیک خروج طرح از بخشی از مستند. مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه افزایش به 134 از 113 روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع به 7,331. بیمارستان مرگ و میر به حساب تنها 46 درصد از بلژیک مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>