آمریکا در سواحل خلیج فارس گفت: برای آماده شدن برای طوفان گرمسیری در اوایل هفته آینده

شهر مکزیک >> گرمسیری افسردگی لارا در ادامه به خیس خوردن خلیج مکزیک را و مرکزی امریکا امروز پیش از سوی شمال به نوبه خود می رود برای حمل آن به سواحل آمریکا در روز دوشنبه.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان گفت: طوفان تا به حال حداکثر پایدار باد از 35 مایل در ساعت و در حال حرکت بود شمالی در 12 مایل در ساعت. انتظار می رفت برای عبور از جزیره یوکاتان امروز دوباره طوفان گرمسیری قدرت و در نهایت مسیر به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس.

یک طوفان گرمسیری دیده بان صادر شد برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

کریستبل محصل در مکزیک به عنوان یک طوفان گرمسیری شنبه قبل از تضعیف. آن را تشکیل داده بود این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که شکل گرفته بود آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است.

دو طوفان ترکیب به خیس کردن منطقه به اندازه 35 اینچ از بارش باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

طوفان مرکز پیش بینی مسیر را نشان می دهد طوفان رسیدن به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس در اوایل روز شنبه و در آن گفت: کریستبل می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده.

طوفان شد 40 مایلی شرق کامپچه صبح جمعه.

در بکلر در جنوب, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی دفاع هماهنگ در روز جمعه گفت. لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در روز پنج شنبه اعلام وضعیت اضطراری برای آماده شدن برای طوفان امکان ورود وجود دارد.

“در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus همه گیر” ادوارد در بیانیه ای گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>