آمریکا قیمت مواد غذایی دیدن پرش تاریخی و به احتمال زیاد به ماندن بالا

DES MOINES, IOWA >> به عنوان اگر سفر به فروشگاه مواد غذایی نیست nerve-racking به اندازه کافی ایالات متحده خریداران به تازگی دیده می شود هزینه های گوشت و تخم مرغ و حتی سیب زمینی افزایش می یابد به عنوان coronavirus است مختل گیاهان پردازش و شبکه های توزیع.

به طور کلی هزینه های مواد غذایی خریداری شده را به غذا خوردن در خانه سر به فلک کشید ترین در سال های 46 و تحلیلگران هشدار می دهند که قیمت گوشت به طور خاص می تواند در بالا باقی می ماند به عنوان کشتارگاه مبارزه برای حفظ سطح تولید در حالی که روش های اجرای در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران سالم است.

در حالی که خوشه قیمت برای کالاهای اساسی مانند تخم مرغ و آرد را کاسته تقاضای مصرف کننده وارد کردن قیمت باقی می ماند فرار برای هویج و سیب زمینی و دیگر تولید به دلیل مسائل حمل و نقل و سلامت کارگران که انتخاب و کشت و کار گیاهان پردازش.

در سوپر مارکت مشتریان و صاحبان رستوران نباید انتظار داشت قیمت ها به رها کردن در هر زمان به زودی.

“بزرگترین نگرانی ما این است که در دراز مدت هزینه های مواد غذایی. به اعتقاد من آنها ادامه خواهد داد تا گفت:” جولی Kalambokidis شرکت مالک آدریانو را در کوره آجر یک رستوران در Glenwood, Iowa.

طمرة کندی که صاحب نه مکزیکی-الهام فست فود franchises در آیووا و مینه سوتا پیوست Kalambokidis در یک تماس راه اندازی توسط آیوا در کنگره ایالات متحده سیندی Axne و گفت: گاهی اوقات حتی گرفتن مواد ضروری دشوار است.

“شما می توانید انتخاب کنید یک عنصر و من می توانم به شما بگویم وجود دارد کمبود,” او گفت:.

بزرگ نوسانات در قیمت مواد غذایی آغاز شد و در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به نزول در برای مصرف کنندگان ایالات متحده.

وزارت کار ایالات متحده گزارش می دهد که 2.6% پرش در ماه آوریل قیمت مواد غذایی بود که بزرگترین افزایش ماهانه در 46 سال است. قیمت گوشت و مرغ و ماهی و تخم مرغ افزایش یافته و بیشترین افزایش 4.3 درصد است. اگر چه 2.9% پرش در غلات و حبوبات و محصولات نانوایی نبود به عنوان شیب دار آن شد و هنوز هم بزرگترین افزایش این سازمان ثبت کرده است.

لبنیات و مرتبط با محصولات و میوه ها و سبزیجات افزایش 1.5 درصد در ماه آوریل است.

قیمت تخم مرغ نیز به طور تمام وقت با سابقه بیش از $3 ده در اواخر ماه مارس, اما آنها پس از کاهش یافته و به کمتر از $1 ده.

وضعیت بدتر شده است برای قیمت گوشت تا حد زیادی به دلیل بیماری در میان کارگران کشتارگاه ها. شیوع زده گوشت خوک گیاهان پردازش سخت ترین اما گوشت و مرغ پردازنده نیز شاهد برخی از اثرات به عنوان هزاران نفر از کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس و ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران گفت: حداقل 44 کارگران کشته شده بود از COVID-19 همانطور که از جمعه.

مارس قیمت خرده فروشی بدون استخوان گوشت خوک لغو احکام صادره ی و ژامبون شد و نزدیک به 6 درصد بالاتر از در ماه مارس و با قیمت خرده فروشی برای همبرگر و استیک گوشت راسته حدود 4 درصد بالاتر وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش شده است. قیمت کل تازه جوجه ها با افزایش بیش از 12 درصد است.

پس از متعدد تعطیلی بسیاری از گیاهان گوشت خوک را بازگشایی شد اما اغلب نه در ظرفیت کامل مجبور خوک کشاورزان به euthanize حیوانات که نمی تواند پردازش شود.

“وجود دارد محدودیت به این و است که چرا من را پیش بینی قیمت بالا باقی بماند حداقل برای برخی از زمان” گفت: Trey مالون کشاورزی اقتصاددان و استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان. “اگر شما در حال رفتن به euthanize هزاران نفر از حیوانات و آن را به مدت شش ماه به منظور بالا بردن یکی از جدید بدیهی است که وجود دارد رفتن به برخی از نوع تاخیر یا بافر در زنجیره تامین است.”

در اواسط ماه مه و گوشت گاو و گوشت خوک کشتارگاه عملیاتی شدند و در حدود 60 درصد ظرفیت هر چند که رقم تا پس از صعود به تقریبا 90% گفت: Jayson Lusk یک اقتصاددان در دانشگاه. اگر چه Lusk بود و خوش بینانه است که بدترین گوشت عرضه بحران است که بیش از آن همیشه ممکن است که موج دوم بیماری می تواند وضعیت را بدتر کند.

برخی از مواد غذایی جهش قیمت داشت چرا که مردم پا تا زمانی که کروناویروس اولین بار وارد. اما حتی به عنوان برخی از قیمت ها کاهش هزینه تولید از جمله سیب زمینی و پیاز و هویج باقی مانده است بالاتر از قیمت های سال گذشته.

خیلی از این افزایش به نظر می رسد از آنجا که بیشتر مردم در حال پخت و پز در خانه.

برای سیر که بیشتر آن وارداتی از چین 278 درصد افزایش قیمت از یک سال پیش تا حد زیادی به دلیل تنبل زنجیره تامین در چین است.

جف دونن مدیر عامل شرکت Bolthouse مزارع عمده ارائه دهنده هویج و توزیع کننده سس سالاد و میوه و سبزی بر اساس نوشیدنی, گفت نمی, پیش بینی های جدید عرضه مشکلات. اما او اشاره کرد که برخی از شرکت کارگران در توزیع و زمینه کار را تبدیل به بیمار وجود دارد و آن این است که هزینه های اضافی برای پیاده سازی و حفظ روش در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران امن است.

کسی را انتخاب کنید تا هزینه های آن, او گفت:.

“وجود دارد این است که هزینه واقعی ساخته شده است در سراسر هر زنجیره تامین است. نه تنها با ما بلکه با خرده فروش در نظر افزایشی هزینه های مرتبط با COVID,” دان گفت. “در برخی از نقطه اگر شما می خواهید هر گونه شانس را به نگه دارید تا هر نوع حاشیه هزینه های آن در حال رفتن به باید گذشت یا به نوعی به رسمیت شناخته شده توسط دولت با برخی از کمک.”

با توجه به اینکه درصد از آمریکایی ها حقوق است که رفتن به سوی مواد غذایی کاهش یافته است بیش از 50 سال گذشته بسیاری از مردم به احتمال زیاد می توانید رسیدگی اخیر قیمت را افزایش می دهد. اما coronavirus نیز تحت فشار قرار دادند تا حدود 41 میلیون آمریکایی از کار و برای آنها حتی یک افزایش قیمت می تواند نگران کننده است.

“ما به وضوح دیده می شود این رکورد افزایش نرخ بیکاری براده و خیلی بیشتر وجود دارد افرادی که در معرض خطر هستند در آن معنا است که آنها به معنای واقعی کلمه نمی هر گونه اشتغال برای حفظ پول است که آنها نیاز به خرید مواد غذایی که آنها به طور سنتی خرید” مالون گفت. “برای افرادی که در حال حاضر عامل در حاشیه این افزایش قیمت nontrivial.”

آن را نیز یک زمان سخت برای کشاورزان دام که امیدوار بود که بعد از پایین آنها را بهره مند از جدید معاملات تجاری و قوی اقتصاد داخلی.

“کشاورزان فکر آنها را دیدم نور در انتهای تونل” Lusk گفت. “معلوم می شود که آن چراغ جلو یک قطار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>