آمریکا مرگ و میر از coronavirus گرفتگی چین رسمی تعداد

نیویورک >> ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود گذشته 3,500 امروز گرفتی چین رسمی شمارش به نیویورک ماموت مرکز کنوانسیون شروع به مصرف بیماران به سهولت بار در این شهرستان را ضعف سیستم بهداشت و تنیس مرکز که در آن ایالات متحده باز برگزار می شود تبدیل شده بود به یک بیمارستان است.

همچنین سی ان ان لنگر Chris Cuomo, برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو فاش کرد که او آلوده و قرنطینه خود را در زیرزمین خانه خود را.

در جای دیگر در سراسر جهان سخت-آمار ایتالیا گزارش داد که ميزان عفونت به نظر می رسد درست کردن و موارد جدید می توانید شروع به کاهش اما این بحران به مراتب بیش از. اسپانیا هم, تلاش برای دفع فروپاشی آن سیستم بیمارستان. ولادیمیر پوتین روسیه نقل مکان کرد و به سرکوب قرنطینه نقض و “خبر جعلی” در مورد شیوع. و چین لبه و نزدیک به حالت عادی به عنوان فروشگاه ها در مرکز شهر ووهان آغاز بازگشایی.

در سراسر جهان بیش از 800,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 39 ، 000 نفر کشته شده اند, با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا و اسپانیا برای اختصاص نیمی از مرگ و میر در حالی که آمریکا تا به حال در اطراف 3,550 با ظهر گرفتی چین رسمی تلفات حدود 3,300.

نیویورک شد و ملت مرگبارترین نقطه داغ با حدود 1,550 مرگ و میر در سطح ایالت اکثر آنها در شهر نیویورک است.

یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت که مستقر در نیویورک در روز دوشنبه بود و انتظار می رود برای شروع پذیرش غیر coronavirus بیماران امروز. 1000 تخت در اورژانس بیمارستان در Javits مرکز کنوانسیون شروع به مصرف بیماران دوشنبه شب. و Billie Jean King USTA ملی تنیس مرکز بود که تبدیل به یک بیمارستان است.

بحران تبدیل شد شخصی برای فرماندار با کلمه ای که برادر خود را آلوده شد. Chris Cuomo, توییتی که او دچار تب و لرز و تنگی نفس خواهد شد اما در ادامه پخش از زیرزمین خانه خود را.

روز دوشنبه فرماندار التماس برای کمک به از داوطلب پزشکی کارگران و نزدیک به 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و سایر حرفه ای ها شد و گفت: در حال حاضر به پله رو به جلو است.

شهر نیویورک در پی را در 250 خارج از شهر آمبولانس و 500 متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس برای کمک به خود را غرق EMS سیستم. این شهر آمبولانس در پاسخ به حدود 6000 تماس در روز یا 50 درصد بیشتر از میانگین, مقامات گفت. آتش کمیسر دانیل نیگرو گفت: پنج روز کشش هفته گذشته شلوغ ترین در تاریخ این شهر EMS عملیات.

آمار مرگ و میر و عفونت در سراسر جهان در حال عرضه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی و گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما آمار و ارقام در نظر گرفته شده با شک و تردید توسط کارشناسان بهداشت عمومی به دلیل های مختلف شیوه های شمارش عدم تست در مکان های متعدد در موارد خفیف شده اند که از دست رفته و شاید تلاش های دولت برای تطهیر شدت بحران است.

برای مثال ایتالیا با اورژانس هماهنگ کننده دومنیکو Arcuri, اذعان کرد که مقامات ندارد و یک دسته در چگونه بسیاری از مردم در خارج از بیمارستان در حال انقباض ویروس و چگونه بسیاری از کسانی که در حال مرگ هستند در خانه و یا در خانه های سالمندان.

هنوز هم وجود دارد یک بارقه امید در ایتالیا: دکتر سیلویو Brusaferro سر از ایتالیا, موسسه ملی بهداشت گفت که سه هفته به یک ملی مستند سخت ترین-آمار کشور در اروپا شاهد میزان عفونت های جدید سطح است.

“منحنی نشان می دهد ما در فلات” او گفت:. “ما باید به آن را تایید, به دلیل ورود در فلات معنا نیست که ما باید فتح قله و ما در حال انجام است. یعنی در حال حاضر ما باید شروع به دیدن این کاهش اگر ما همچنان به جای حداکثر توجه به آنچه که ما هر روز انجام دهید.”

در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار مراقبت های ویژه بیمارستان صحرایی ساخته شده فقط در 10 روز رونمایی شد در میلان fairgrounds.

“ما ساخته شده یک وعده و ما آن را نگه داشته است” گفت: سر از پروژه سابق حفاظت مدنی رئیس گیدو Bertolaso که به پایان رسید تا ابتلا به این ویروس در حالی که در کار بود و به کار خود را از تخت بیمارستان.

در روسیه, نمایندگان مجلس با تصویب شدیدتر مجازات از جمله زندان از چند سال برای نقض قوانین قرنطینه و گسترش اطلاعات غلط. دکتر رئیس در مسکو top بیمارستان برای coronavirus بیماران گفت: او آزمایش مثبت برای این ویروس یک هفته پس از دست دادن با پوتین.

اسپانیا گزارش داد بیش از 840 جدید مرگ فشار مرگ و میر بالای 8000 و مجبور مادرید برای باز کردن یک دوم سردخانه موقت پس از یخ به خدمات فشرده در هفته گذشته غرق شد.

ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی اتاق برای بیماران در کمتر بیماری جدی و مقامات ساختمان بیمارستان در مراکز ورزشی و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

12-ساله جوانترین فرد به مرگ در بلژیک هر چند آن اعلام نشده که آیا او دچار هر گونه بیماری زمینه ای.

در فلوریدا هلند امریکا خط کروز التماس کرد با مقامات دولتی اجازه دهید به دو بارانداز کشتی ها و حمل کردن بیمار و مرده است. اما رژیم صهیونیستی. ران Santis گفت: در فاکس نیوز: “ما نمی توانیم به افرادی که حتی فلوریدا ریخته به جنوب فلوریدا با استفاده از آن منابع با ارزش.”

ده ها تن در یکی از کشتی ها را گزارش کرده اند آنفولانزا مانند علائم و چهار نفر کشته شده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

چین امروز گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و 48 مورد جدید این ادعا که همه عفونت های جدید آمد از خارج از کشور. در ووهان مردم آماده بودند به “انتقام فروشگاه” به عنوان شهر چینی که یک بار در مرکز شیوع بازگشایی شد.

هنوز دکتر تاکشی کسایی سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام هشدار داد که خطر در آسیا و اقیانوس آرام “نخواهد رفت تا زمانی که این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد.”

“این است برای رفتن به یک دراز مدت نبرد و ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما,” کسایی گفت. “ما نیاز هر کشور برای حفظ و پاسخ با توجه به شرایط محلی.”

در صربستان و مجارستان و کشورهای دیگر نگرانی در حال افزایش بود که رهبران پوپولیستی بودند با استفاده از این وضعیت برای به دست گرفتن قدرت بیشتر و سکوت منتقدان.

“یک وضعیت اضطراری — در هر کجا از آن است که اعلام شده و به هر دلیل — باید متناسب با آن هدف و تنها در محل باقی می ماند تا زمانی که کاملا ضروری است” گفت: حقوق بشر کارشناس Ingibjörg Sólrún Gísladóttir از سازمان امنیت و همکاری در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>