ایالات متحده تلفات بسته در ایتالیا به عنوان بالاترین در جهان به عنوان میانه پرانتز به صورت بالقوه افزایش coronavirus موارد

شیکاگو >> ایالات متحده نقل مکان کرد و نزدیک به سبقت ایتالیا برای بالاترین مرگ و میر در جهان از coronavirus امروز به عنوان شیکاگو و دیگر شهرستانها در سراسر غرب میانه آماده برای یک پتانسیل افزایش قربانیان و نقل مکان به مردن از سوختن نقاط داغ از سرایت قبل از آنها فوران.

با متروپولیتن نیویورک غرق موارد ترس نصب شده بیش از گسترش ویروس به این کشور انجامید. بیست و چهار تن از ساکنان ایندیانا خانه سالمندان ضربه COVID-19 فوت کرده اند. شیکاگو طبخ شهرستان راه اندازی یک سردخانه موقت است که می تواند بیش از 2000 بدن. و شهردار شیکاگو لری Lightfoot شده است و رفتن در اطراف گفتن گروه از مردم را به “شکستن آن.”

در سراسر جهان و در عین حال کشورهای اروپایی استفاده می شود موانع, هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر سوار گشت و تهدید جریمه به نگه داشتن مردم از سفر بیش از آخر هفته عید پاک. و با عفونت های سیما در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر در این قاره دولتها در زمان مراحل آزمایشی نسبت به شل شدن هفته های طولانی خاموش شدن ناگهانی از خیلی از زندگی عمومی است.

شکوه آب و هوا در سراسر اروپا مطرح اضافی تست از مردم نظم و انضباط.

“آیا انجام کارهای احمقانه گفت:” دومنیکو Arcuri, ایتالیا, ویژه کمیسر ویروس اضطراری است. “آیا رفتن به ادامه رفتار مسئولانه به عنوان شما انجام داده اند تا به امروز استفاده از سر خود را و شما احساس مسئولیت است.”

مقامات ایتالیایی اعلام راه اندازی موانع در معابر اصلی در داخل و خارج از میلان و در امتداد بزرگراه خروجی برای دلسرد کردن مردم از رفتن به تعطیلات در سفر. پلیس بریتانیا نگهداری می شود یک ساعت مچی نزدیک در گردهمایی در پارک و در کنار دریا چه شد گرمترین روز سال است. فرانسه مستقر شده اند برخی از 160,000 پلیس از جمله افسران سوار بر اسب که گشت سواحل و پارک ها.

“آن را بی فایده به بسته کیسه های خود را برای یک تعطیلات” پاریس مقر پلیس توییتی.

این بیماری همه گیر را مرکز ثقل به مدت طولانی از آنجا منتقل شده از چین به اروپا و ایالات متحده که در حال حاضر تا کنون بیشترین تعداد موارد تایید شده با بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

همانطور که از ظهر شنبه در ایالات متحده مرگ و میر بود فقط کوتاه از ایتالیا که بود در مورد 18,850. حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده در منطقه متروپولیتن نیویورک که در آن بستری بودند با این حال کاهش و شاخص های دیگر پیشنهاد های اجتماعی فاصله است “مسطح منحنی” از عفونت.

اما با مقامات هشدار داد که بحران در نیویورک به دور از بیش از, این شهر اعلام کرد که خود را 1.1 میلیون دانشجو در سیستم بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی های کوچک اولین گام از خاموش کردن حتی به مقامات بهداشت عمومی هشدار داد این ویروس می تواند دوباره با انتقام اگر مردم نیست مراقب باشید به اندازه کافی.

اتریش با هدف بازگشایی مغازه های کوچک در روز سه شنبه. اسپانیا با بیش از 16,300 مرده برنامه شروع به عقب دقیقترین از آن اقدامات دوشنبه هنگامی که آن را اجازه خواهد داد که کارگران در برخی از غیر ضروری صنایع به بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز بعد از تقریبا کامل دو هفته توقف.

مقامات اسپانیایی گفت: آنها را توزیع 10 میلیون ماسک صورت عمده در قطار و ایستگاه های مترو.

“ما فکر می کنیم که با این اقدامات ما را جلوگیری از پرش در عفونت” وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت.

ایتالیا ادامه داد شامل همه غیر ضروری تولید در یک فرمت از آن ملی مستند تا زمانی که ممکن است 3. اما برتر جوزپه کونته برگزار شد امید است که برخی از صنعت می تواند دوباره باز قبل از آن اگر شرایط اجازه.

Arcuri گفت که خروج از این مستند شامل افزایش ویروس, تست استقرار داوطلبانه تماس با ما-ردیابی برنامه و اجباری آزمایش خون, ایتالیا به دنبال راه اندازی یک سیستم “ایمنی گذرنامه.”

هند تمدید آن مستند ملت از 1.3 میلیارد نفر از بیش از دو هفته است. اما ایران بازگشایی ادارات دولتی و کسب و کار در خارج از پایتخت پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع در خاورمیانه است. کسب و کار در تهران اجازه خواهد داشت برای بازگشایی آخر هفته آینده.

بریتانیا در روز شنبه گزارش شده 917 بیشتر مرگ و میر ناشی از اوج 980 ثبت یک روز پیش از آن. این کشور به طور کلی مرگ و میر نزدیک 10,000. در همان زمان داده ها نشان می دهد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در بریتانیا است که درست کردن.

نخست وزیر بوریس جانسون عمده جهان رهبر حوثی COVID-19 ادامه به بهبود می یابند در لندن یک بیمارستان که در آن او قادر به پیاده روی کوتاه بین دوره های استراحت با توجه به دفتر خود.

در سراسر جهان تایید عفونت رز بالاتر از 1.7 میلیون با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 400000 نفر بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>