مقابله آمریکا به نظر می رسد در دست به سهولت اقتصادی از coronavirus

واشنگتن >> کنگره و مقامات کاخ سفید امروز گفت که آنها از بسته شدن نهایی کردن جزئیات بی سابقه ای از قوانین به عجله جارو کمک به کسب و کار و کارگران رو خراب کردن از coronavirus بیماری همه گیر.

پس از چند روز فشار غیر معمول تعصب در یک بحران شدید haggling over چاپ خوب مذاکره کنندگان به نظر می رسد تقریبا انجام شده با نزدیک به 2 تریلیون دلار لایحه برای پاسخ به آنچه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام “سروز تهدید به آمریکایی ها’ سلامت در بیش از یک قرن و به احتمال زیاد بزرگترین خطر برای آمریکا شغل و رفاه است که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ.”

در عین حال حتی به عنوان بهداشت عمومی بحران عمیقتر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای ارنج زدن بسیاری از مردم به کار در هفته های آینده برگزار می شود از یک چشم انداز مبتنی بر تر امید از علم است که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی در کمتر از یک ماه.

“ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از مردم فکر,” او گفت: فردا نیوز تاون هال. او گفت که او می خواهم به کشور “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک, مارس 12. اما در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت و داده ها.”

متخصصان پزشکی می گویند اجتماعی فاصله باید به شدت نه آرام به سرعت گسترش عفونت است. در کاخ سفید جلسه عمومی-مقامات بهداشت گفت: آن را به ویژه مهم برای مردم سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه شهری به قرنطینه خود را برای 14 روز و برای کسانی که به تازگی در سمت چپ این شهرستان به انجام همان.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: تیز در این جلسه “هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبران کنگره مشغول نهایی مذاکرات پس از پر سر و صدا اما مولد روز دوشنبه. در حالی که دو طرف را حل و فصل بسیاری از مسائل در گسترده بسته بندی, برخی چسبیده امتیاز باقی مانده است. مجلس سنا رای به نظر می رسد به احتمال زیاد روز شنبه با مجلس رای به دنبال دارد.

“ما در حال تلاش برای نهایی کردن تمام اسناد و رفتن را از طریق بسیاری از مسائل پیچیده و ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت” Mnuchin گفت.

ویران در روزهای اخیر سهام پرورشی به عنوان مذاکره کننده نشانه وضوح در چشم بود.

در مسئله بی سابقه اقتصادی نجات بسته است که به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

پرداخت یک بار از 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر کودک به طور مستقیم به مردم است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در اصرار بهداشت ، چاک شومر دموکرات رهبر در حالی که جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق و دستمزد furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار. شرکت ها قادر خواهد بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

افتتاح مجلس سنا امروز مک کانل همراه خوش بینی در مورد شانس برای مقابله با نا امیدی در تاخیر و در نظر هوشیار از بحران در دست است.

“ضرورت و جاذبه این لحظه نمی توان از دست رفته کسی,” او گفت:. در این مذاکرات گفت: “این یک مقدار زیادی از سر و صدا و بسیاری از شعارهای ما را در اینجا.” هنوز هم “ما بسیار نزدیک است. ما نزدیک به یک لایحه است که ما پررنگ جمهوری خواه چارچوب ادغام بیشتر ایده ها از هر دو طرف و ارائه پیشرفت های بزرگ.”

امروز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار اقدام سریع. “کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف امروز” او هنوز توییتی. “دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما.”

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است. یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 Troubled Asset Relief Program بانک, نجات, مقامات گفت.

حس خوش بینی توسعه یافته به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که CNBC گفت: “من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده.” تنها چهار شنبه, پلوسی, معرفی عظیم دموکراتیک اندازه گیری با لیبرال اولویت های نقشه کشی تمسخر از جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد بی سابقه ای مدرن روز تلاش برای متوقف کردن ویروس مارس در اصل توسط تعطیل عمومی فعالیت های در راه است که در حال حاضر تهدیدی برای اقتصاد ایالات متحده.

حتی اگر تهمت به دولت توصیه می شود آمریکایی ها محدود کردن فعالیت برای 15 روز شروع بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور saids او به زودی ممکن است اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد در مناطق تا کنون کمتر به شدت ضربه توسط این ویروس به آغاز بازگشایی.

او ادامه داد: در این موضوع امروز> او به عنوان وزن یک آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز است. پیشنهاد او که همه گیر می تواند سهولت و امکان بازگشت به حالت عادی در صرف چند هفته است که توسط مقامات بهداشت عمومی و یا بسیاری دیگر در دولت است.

امروز دفاع بالا و رهبران نظامی هشدار داد پرسنل گروه است که این ویروس می تواند مشکلات گسترش برای هشت تا 10 هفته یا بیشتر طول بکشد. ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در وزارت دفاع تاون هال نشست که بحران حتی می تواند گسترش به تیر.

ظهور نجات بسته است بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im