ایالات متحده می تواند در هفته از گوشت کمبود با خاموش شدن ناگهانی پخش كردن,

گیاه خاموش شدن ناگهانی در حال خروج از ایالات متحده خطرناکی به کمبود گوشت به عنوان coronavirus شیوع گسترده به تامین کنندگان در سراسر کشور و آمریکا.

تقریبا یک سوم از ایالات متحده آمریکا گوشت خوک ظرفیت پایین بزرگ مرغ گیاهان بسته شده در روز جمعه و کارشناسان هشدار داده اند که کمبود داخلی فقط هفته دور. برزیل, شماره 1 در جهان اهرم از مرغ و گوشت را دیدم آن عمده بسته شدن با توقف یک مرغ گیاهی متعلق به JBS SA, بزرگترین گوشت شرکت. کلید عملیات نیز پایین در کانادا, آخرین بودن بریتیش کلمبیا مرغ گیاه.

در حالی که صدها نفر از گیاهان در آمریکا هنوز هم در حال اجرا متناوب شتاب از اختلال در عرضه است و در حال حاضر طرح سوال در بیش از جهانی کمبود. هم ایالات متحده و برزیل و کانادا حدود 65 درصد از گوشت جهان تجارت است.

“این کاملا بی سابقه ای گفت:” برت استوارت رئیس جمهور بر اساس دنور-شرکت مشاوره جهانی AgriTrends. “این از دست دادن-از دست دادن وضعیت که در آن ما باید تولید را در خطر از دست دادن همه چیز و مصرف کنندگان در معرض خطر از پرداخت قیمت های بالاتر. رستوران در یک هفته می تواند از زمین های تازه گوشت گاو.”

جدید آمریکا در آتن در حال ضربه زدن در یک گیج کننده رای. Smithfield Foods, Inc., شماره 1 در جهان گوشت خوک تهیه کننده گفت: آن بسته شد دیگر عملیات این یکی در ایالت ایلینوی است. که اخبار آمار کمتر از یک ساعت پس از هورمل غذاهای Corp. گفت: آن معطل ماندن دو نفر از آن Jennie-O ترکیه گیاهان در مینه سوتا است. JBS گفت: امروز از آن خواهد شاتر گوشت گاو تولید تسهیلات در ویسکانسین.

ترین ها-آخرین اخبار اضافه شده به سراسیمگی از دیگر ممنوع اعلام کرد و در این فضا از چند هفته.

“در طول این همه گیر ما کل صنعت است که در مواجهه با یک انتخاب غیر ممکن: همچنان برای حفظ ملت ما عرضه مواد غذایی و یا شاتر در تلاش برای به طور کامل عایق کارکنان ما از خطر” Smithfield در بیانیه ای گفت جمعه. “این افتضاح انتخاب آن را یکی از ما مایل در هر کسی.”

قیمت ها صعودی. ایالات متحده عمده فروشی گوشت لمس یک رکورد در هفته منتهی به سوم آوریل 24 و عمده فروشی گوشت خوک افزایش یافت 29% بزرگترین هفتگی به دست آوردن پس از سال 2012 است.

نیوجرسی مایک حق رای دادن Systems, Inc. که 1,750 فروشگاه در سراسر ایالات متحده در حال کار با آن ژامبون تامین کننده کلمنس گروه از مواد غذایی برای اطمینان از عرضه آن از گوشت خوک چیزی که فروش بسیار کمی از خود را در زیر ساندویچ.

“ما پشتوانه آن را در حال حاضر به دلیل آمدن ما احساس — آینده کمبود” گفت: پیتر Cancro, مدیر ارشد اجرایی.

برای مطمئن شود, برخی از گیاهان باید دوباره راه اندازی شود بعد از تست کارگران و بهبود شرایط, و بسیاری از برزیلی امکانات هنوز هم عامل. یکی دیگر از نقطه نظر وجود ندارد و در عین حال بزرگ شده است خاموش شدن ناگهانی در اروپا است. اتحادیه اروپا حساب برای حدود یک پنجم تولید جهانی گوشت صادرات دولت آمریکا داده ها نشان می دهد.

هنوز هم مدیران از Tyson Foods, Inc., JBS و Smithfield همه هشدار داده است که مصرف کنندگان به احتمال زیاد برای دیدن تاثیر در فروشگاه مواد غذایی.

لازم به ذکر است که خروجی از گیاه که در آن عفونت میآید مطرح نیست نگرانی های بهداشتی چون همه حساب Covid-19 نیست مواد غذایی-بیماری منتقله از راه. محصولات از یک مزرعه یا یک کارخانه تولید با یک مورد تایید شده هنوز هم می تواند ارسال برای توزیع. اما توقف تولید به این معنی است که هیچ منابع جدید.

و این خاموش شدن ناگهانی اتفاق می افتد در زمانی که گوشت جهانی عرضه شد در حال حاضر ، چین جهان بالا گراز تولید شده است مبارزه با شیوع تب خوکی آفریقایی که نابود میلیون ها نفر از کشور از خوک ها. به علاوه ویروس است که هدف قرار دادن تولید پس از گوشت شرکت در حال حاضر اقدام به آهسته خروجی به دلیل بسته شدن رستوران در سراسر جهان است.

موجودی می تواند برخی از کوسن هر چند آنها ممکن است آخرین طولانی است.

کل آمریکا گوشت لوازم سرد-تجهیزات ذخیره سازی برابر با تقریبا دو هفته پس از تولید. با اکثر گیاه خاموش شدن ناگهانی مدت حدود 14 روز به دلایل ایمنی است که بیشتر تأکید بالقوه برای کسری.

در ضمن با کشتارگاه بسته شدن کشاورزان ندارد و محل فروش حیوانات خود را. که وادار کردن برخی از تولید دام به دور از آنها. گیاهان نیز در مواجهه با بحران نیروی کار به عنوان کارمند بیمار قرار می گیرند. گزارش شده است که یک مرغ بزرگ-شرکت پردازش مجبور شد به کشتن 2 میلیون نفر از آن پرندگان در اوایل این ماه به دلیل کمبود کارگر.

که آخرین بی رحمانه به زنجیره تامین با مواد غذایی تلف مرتبه در همان زمان که فروشگاه مواد غذایی در قفسه های در حال اجرا خالی است.

این وضعیت برای آمریکا مزارع آنقدر شدید است که حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی راه اندازی یک مرکز برای کمک به شناسایی پتانسیل بازارهای جایگزین و کمک به در “depopulation و دفع روش.”

این سخت است برای گفتن که دقیقا چرا این ویروس در حال گسترش است خیلی سریع در میان گوشت-گیاهی کارکنان. برخی از تحلیلگران به ذکر این واقعیت است که این معمولا کم-شغل پرداخت است که اغلب توسط مهاجران و مهاجران. این بدان معناست که کارگران می توانند در زندگی تنگ و چهارم با گاهی اوقات بیش از یکی از خانواده های همان خانه — بنابراین اگر یک فرد بیمار می شود این بیماری به سرعت گسترش می تواند.

کارکنان نیز در مجاورت نزدیک در کار با کار بر روی برخی از خطوط پردازش با عنوان “آرنج به آرنج.” حتی اگر خط سرعت آهسته کارگران گسترش و تغییرات هستند و مبهوت هنوز هم وجود دارد شانس mingling در اتاق ها و راهرو. این گیاهان دیدن هزاران نفر از مردم در آینده و هر روز آن را اساسا مخالف اجتماعی فاصله.

بیمار بازرسان

در همان زمان ایالات متحده فدرال کارکنان مسئول بازرسی گوشت گیاهان در حال سقوط بیمار است. بیش از 100 بازرسی-خدمات کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 دولت تایید کرد. حداقل دو مرگ از بازرسان گزارش شده است.

ایالات متحده بازرسان سفر در میان امکانات. که با اضافه کردن به ترس که آتن را حفظ خواهد کرد اتفاق می افتد اگر یک بیمار فدرال کارکنان به ارمغان می آورد عفونت به گیاهان در آن وجود ندارد و در عین حال شیوع.

در برزیل, JBS را Passo Fundo مرغ گیاهی در ریو گراند دو سول دولت دستور داده شد تا با توجه به Priscila Schvarcz یک کار دادستان در شهرداری. شده اند وجود دارد در حدود 48 نفر در میان کارکنان با 27 امتیاز مثبت آزمایش و تایید دیگران از طریق اپیدمیولوژیک معیار با توجه به آخرین داده ها از Passo Fundo و همسایه شهرداری.

JBS گفت: اقدامات اجرا شده در کارخانه “به طور کامل پشتیبانی شده توسط گزارش های فنی و توصیه های بهداشتی سازمان ها و متخصصان پزشکی.” این شرکت گفت: این اعتماد به عملیات خواهد رزومه و در مدت کوتاهی که “کارمند حفاظت همواره اولین JBS هدف از این بیماری همه گیر آغاز شده است.”

بسته شدن می آید در میان یک پرش در Covid-19 موارد در برزیل.

“برزیل گوشت شرکت ها شده است با توجه به بسیاری از اقدامات پیشگیرانه اما ما نمی بینیم پیشرفت در تراکم از مردم گفت:” خوزه Modelski Junior, یک سخنگوی ارتباط با, که نشان دهنده مواد غذایی-کارگران صنعت. “آنها در حال حاضر به تغییر تعدادی از کارگران در همان شیفت و ما نگران آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>