ایالات متحده coronavirus تلفات به 11 با اولین کالیفرنیا قربانی

سیاتل >> ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود به 11 امروز با یک قربانی تسلیم در کالیفرنیا — ملت را برای اولین بار گزارش مرگ و میر در خارج از ایالت واشنگتن — به عنوان مقامات مدارس و کسب و کار تحت فشار برای پاسخگویی بیشتر به شدت به شیوع.

مقامات در Placer County, شمال ساکرامنتو گفت: یک فرد مسن که تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه پس از بازگشت از San Francisco-مکزیک کروز فوت کرده است. قربانی تا به حال شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

واشنگتن همچنین اعلام کرد یکی دیگر از مرگ و آوردن آن در مجموع به 10. بسیاری از کسانی که کشته شدند ساکنان یک خانه سالمندان در Kirkland, حومه شرق سیاتل. حداقل 31 مورد گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

مقامات دولتی در واشنگتن مواجه شده و فشار بیشتری را به مراحل تهاجمی از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ. برخی از مدارس فردی و کسب و کار بسته اند با مدارس با توجه به اینکه به برنامه ریزی برای کلاس های آنلاین در صورت طولانی شدن خاموش شدن ناگهانی.

واشنگتن و سیاتل اعلام کرده اند شرایط اضطراری می دهد که رهبران قدرت های گسترده ای را به حالت تعلیق فعالیت های. اما تا کنون هیچ دستور مستقیم صادر شده است.

“ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. جی Inslee امروز گفت. “در حال حاضر ما در حال به تعویق انداختن قضاوت و … از این سازمان است.”

او همچنین گفت: در مقیاس بزرگ از تعطیلی مدرسه نشده اند دستور داد به دلیل “وجود دارد بسیاری از انشعابات برای خانواده ها و کسب و کار” ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است قادر به رفتن به محل کار به دلیل مراقبت از کودک مسئولیت. او گفت: وضعیت سیال است و او تصمیم خود را پس از مشاوره با کارشناسان سلامت.

جنیفر Hayles, 41, Kirkland, کانون واشنگتن شیوع گفت که او وحشت زده شد که Inslee و مقامات بهداشت نشده بود لغو شد هفته آینده شهر زمرد طنز Con.

چهار روز فوتبال و پاپ-فرهنگ رویداد تساوی نزدیک به 100000 نفر در هر سال و برخی از شرکت کنندگان از جمله دی سی کمیک و Penguin Random House — کشیده بیش از این ویروس است.

Hayles گفت: او صرف صدها هزار دلار در بلیط و سایر موارد مربوط به این رویداد خواهد شد اما باید به تصویب در حضور چرا که او دارای یک سیستم ایمنی خطر بیافتد.

“بسیاری از افرادی که در حال صحبت کردن در مورد هزینه های اقتصادی از مردم مجبور به خروج از Comic Con اما اگر ما یک انفجار از موارد از coronavirus اقتصادی هزینه در حال رفتن به بسیار بالاتر” Hayles گفت. “آنها با توجه به نحوه شدیدا این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار نیست فقط سیاتل و افرادی که در حال سفر به کشورهای دیگر, اما ما دور افتاده جوامع بسیار از جمله کرکلند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im