ایالات متحده آمریکا تولد پاییز و ویروس می تواند آنها را پایین تر

نیویورک >> ایالات متحده تولد در ادامه به سقوط در سال گذشته منجر به کمترین تعداد نوزادان در 35 سال است.

کاهش است که این آخرین نشانه از یک مدت طولانی ملی “عزیزم مجسمه نیم تنه” که در جریان بوده است برای بیش از یک دهه است. و برخی از کارشناسان بر این باورند که بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد را سرکوب اعداد بیشتر است.

“این غیر قابل پیش بینی محیط زیست و اضطراب به آینده می گذرد را به زنان فکر می کنم دو بار در مورد داشتن فرزند گفت:” دکتر دنیس Jamieson, صندلی زنان و زایمان در دانشگاه اموری.

آخرین شماره منتشر شد امروز توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در این گزارش در نظر گرفته است که مقدماتی است که بر اساس یک بررسی از بیش از 99 درصد از گواهی تولد صادر شده در سال گذشته است.

CDC در بر داشت تعداد تولد کاهش یافت و در حدود 1% از سال 2018 به حدود 3.7 میلیون نفر است. نرخ تولد در ادامه به سقوط برای نوجوانان و مادران و زنان در 20s خود را.

گذشته از یک سال و چشم انداز مثبت در سال 2014 ایالات متحده آمریکا تولد شده اند سقوط هر سال از سال 2007 زمانی که رکود اقتصادی ضربه زدن به کشور است. قطره ادامه داد: حتی پس از اقتصاد بازگشت.

کارشناسان می گویند وجود دارد تعدادی از علل اما رئیس در میان آنها در حال تغییر نگرش در مورد مادر: بسیاری از زنان و ارتباط جنسی, تاخیر در باروری و کمتر بچه ها هنگامی که آنها شروع می شود.

اقتصاد عامل است اما نه به دلیل کوتاه مدت چرخه در استخدام. بسیاری از مشاغل پایین پرداخت و ناپایدار و همراه با اجاره بالا و عوامل دیگر باعث شده زنان و زوج باید خیلی محتاط تر در مورد داشتن بچه ها گفت: دکتر جان Santelli یک استاد دانشگاه کلمبیا از جمعیت و سلامت خانواده.

این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به تولد این سال گفت: بردی همیلتون CDC گزارش منجر نویسنده. تاثیر چند ماه گذشته اتفاقات نمی خواهد روشن شده در بخش زنان و زایمان را تا اواخر سال جاری یا اوایل سال بعد, او گفت:.

Santelli گفت: این امکان تولد خواهد شد تا حداقل در میان برخی از گروه های. دسترسی به کنترل تولد و سقط جنین دشوارتر شده است و برخی از خانه نشین زوج ممکن است پیدا کردن خود را با فرصت بیشتری برای باردار شدن, او گفت:.

اما دیگران می گویند آن را بیشتر احتمال تولد خواهد افت.

این ایده که وجود خواهد داشت بسیاری از “coronababies” است “به طور گسترده ای به عنوان یک اسطوره” گفت: هانس پیتر کوهلر یک دانشگاه پنسیلوانیا باروری محقق.

بحث اکثر جمعیت شناسان داشتن است نه در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت کاهش اما اینکه آیا آن را ماندگار کرد.

“کاهش با توجه به COVID-19 ممکن است متفاوت باشد با توجه به وسعت و شدت بحران و طولانی مدت عدم قطعیت است که ناشی از آن” کولر نوشت: در یک ایمیل.

دیگر نکات برجسته از CDC گزارش:

— نرخ تولد کاهش یافت و در سال گذشته برای تقریبا تمام گروه های سنی تا 34 سال اما رز برای زنان در اوایل 40 سالگی شایع است.

— نرخ تولد برای 15 – 19-ساله کاهش یافته است 5 درصد از 2019. آن کاهش یافته است و تقریبا هر سال از سال 1991.

— به سزارين نرخ کاهش یافته و به کمتر از 32 درصد است.

— درصد از نوزادان متولد شده در کمتر از 37 هفته بارداری رشد شاخص تا برای پنجمین سال متوالی به بیش از 10٪.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net