سفیر ایالات متحده تراشیدن سبیل تحت سئول گرمای تابستان

SEOUL >> سفیر امریکا در کره جنوبی, اصلاح کرده, خود کمی بحث برانگیز سبیل و گفت آن را بیش از حد ناراحت کننده برای نگه داشتن در حالی که با پوشیدن یک coronavirus ماسک در کره جنوبی به شدت داغ تابستان.

هری هریس’ موی صورت کشیده بودند انتقاد از رسانه ها و تعداد کمی از آنلاین مفسران که در مقایسه با سبیل خود را به آن فرسوده توسط استعمار ژاپنی فرمانداران در کشور را وحشیانه حکومت شبه جزیره کره از سال 1910 تا 1945.

هریس بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار شد که سفیر ایران در ماه جولای 2018, اذعان کرد در ماه ژانویه که سبیل خود را به حال تبدیل شدن به “یک نقطه از برخی از شیفتگی در اینجا.” او همچنین گفت که او بود که برای انتقاد از خود پس زمینه های قومی به عنوان یک ژاپنی-آمریکایی است.

“خوشحالم که من این” هریس توییتی شنبه پس از مراجعه به یک آرایشگاه در سئول, کره جنوبی در پایتخت. “برای من این بود که یا نگه داشتن stache و یا از دست دادن ماسک. تابستان در سئول است راه بیش از حد داغ و مرطوب برای هر دو. #COVID دستورالعمل ماده & من یک مرد نقاب دار!”

خود سفارت توییتی یک ویدیو که نشان داد هریس تداوم آرنج با یک نقاب باربر و قیافه برای اصلاح. او به شوخی نورد چشمان او را به عنوان او دراز پشت چرم صندلی به آرایشگر, اصلاح کرده, خود سبیل و کمرنگ ابرو خود را.

“وای من دیده نمی شود در این صورت در سال!” هریس گفت: پس از شستن صورت خود را و استفاده از لوسیون.

در یک مصاحبه در سال گذشته با کره بار به زبان انگلیسی, روزانه هریس گفت: او را نگه داشتن سبیل خود را مگر کسی که او را متقاعد که آن را “بیشترین بازدید را در راه است که لطمه می زند” رابطه بین واشنگتن و سئول.

این روزنامه هریس ” سبیل “تبدیل شده است در ارتباط با آخرین متحده تصویر از بودن بی احترامی و حتی اجباری به سمت کره جنوبی.”

روابط کره جنوبی و ژاپن غرق به پایین ترین نقطه خود را در دهه سال گذشته به عنوان آنها feuded بیش از مسائل مربوط به تجارت جنگ تاریخ و همکاری های نظامی.

کره جنوبی خود اتحاد با ایالات متحده نیز تبدیل به لرزان تحت مدیریت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آشکارا شکایت در مورد هزینه های نگهداری 28,500 نیروهای آمریکایی مستقر در کره جنوبی برای محافظت در برابر کره شمالی تهدید. متفقین شکست خورده اند به ثبت نام جدید هزینه های توافق پس از یک گذشته تمام شده در پایان سال 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>