آمریکا می افزاید: ‘عملکرد پایین’ سلاح هسته ای به آن زیردریایی آرسنال

واشنگتن >> ارتش ایالات متحده مستقر شده علاوه بر جدید به زرادخانه هسته ای خود را — یک برد بلند موشک مسلح به کلاهک هسته ای از کاهش قدرت مخرب. به اصطلاح کم عملکرد موشک می پیوندد دیگر سلاح های قدرتمند تر روی یواشکی زیردریایی تکاپو اقیانوس ها.

اولین استقرار سرنشین دوربرد زیردریایی, شناخته شده به عنوان boomers نقطه عطفی در ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای سیاست. این اولین بار است که عمده علاوه بر استراتژیک زرادخانه هسته ای در دهه های اخیر و خروج از سیاست دولت اوباما از کاهش وابستگی به سلاح های هسته ای در تعقیب هسته ای-جهان آزاد است.

در تایید استقرار موشک به آسوشیتد پرس پنتاگون بالا سیاست رسمی تأکید کرد که سلاح باعث می شود آمریکایی ها امن تر با ساخت جنگ هسته ای کمتر احتمال دارد. منتقدان از جمله برخی از دموکرات ها در کنگره آن را بیش از حد خطرناک است که باعث افزایش خطر جنگ.

John Rood این وزارتخانه دفاع از سیاست گفت: در یک AP مصاحبه روز شنبه که با اضافه کردن “پایین-عملکرد” کلاهک شناخته شده به عنوان W76-2 به زیردریایی است که حمل و نقل Trident II موشک های بالستیک باعث کاهش خطر جنگ هسته ای. او گفت که ایالات متحده خود را ادامه اظهار داشت: سیاست استفاده از سلاح های هسته ای تنها در “شرایط فوق العاده.” او همچنین گفت: کلاهک کمک خواهد کرد که ایالات متحده منصرف کردن روسیه از خطر راه اندازی محدود هسته ای ایران جنگ است.

“این مکمل قابلیت تقویت بازدارندگی فراهم می کند و ایالات متحده سریع تر survivable پایین-عملکرد استراتژیک سلاح” Rood گفت:, و اضافه کرد که آن را پشتیبانی از تعهد ایالات متحده به جلوگیری از حملات علیه متحدان و “نشان می دهد که به دشمنان بالقوه وجود دارد که بدون استفاده به محدود هسته ای در اشتغال به این دلیل که ایالات متحده می تواند معتبر و قاطعانه پاسخ به هر گونه تهدید سناریو.”

رود کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد استقرار از جمله زمانی که و یا که در آن استقرار آغاز شد; تمام جزئیات گفت: در حال طبقه بندی شده ، استقرار گزارش شده در هفته گذشته توسط فدراسیون دانشمندان آمریکایی با استناد به منابع ناشناس و گزارش است که در آن اعتقاد بر این بود آغاز کرده اند در هفته های پایانی سال 2019 با اقیانوس اطلس استقرار ناو تنسی است.

اضافه کردن W76-2 متناسب با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: علاقه beefing تا زرادخانه هسته ای است اظهار نظر در این سلاح های خاص. دولت متعهد به گسترده تر هزینه مدرن سازی نیروی هسته ای.

جوهر از منتقدان استدلال در برابر کم عملکرد سلاح است که باعث می شود جهان کمتر امن به دلیل آن را ارائه می دهد تصمیم گیرندگان یکی دیگر از گزینه برای استفاده از سلاح هسته ای در تضاد است که می تواند پس از آن تشدید می شود به تمام عیار جنگ هسته ای. آنها همچنین ادعا می کنند که کاهش عملکرد تهویه-راه اندازی سلاح های هسته ای در حال حاضر در ایالات متحده آرسنال را W76-2 کار برکنار شده است.

Rood اما گفت: زیردریایی-راه اندازی پایین-عملکرد موشک مهم است زیرا آن می تواند قابل اعتماد تر نفوذ دفاع هوایی از می تواند یک هواپیما مسلح با سلاح های هسته ای.

این W76-2 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به آنچه در آن خواستار یک تصور غلط از بهره برداری “شکاف” در ایالات متحده قابلیت های هسته ای. با استقرار موشک در دریا با پایین هسته ای عملکرد و یا قدرت مخرب دولت با هدف منصرف کردن مسکو از فکر آن می تواند “پیروزی” از یک جنگ در اروپا به عنوان مثال با شلیک خود را کم عملکرد سلاح هسته ای برای اولین بار مجبور واشنگتن و متحدان ناتو به هر دو متعهد به مقیاس کامل جنگ هسته ای یا تسلیم شوند.

عملکرد و یا قدرت مخرب از W76-2 طبقه بندی شده است. کارشناسان می گویند ممکن است در مورد 5 kilotons یا تقریبا یک سوم قدرت مخرب از “پسر کوچک” بمب هسته ای ایالات متحده کاهش یافته است در هیروشیما ژاپن در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم و کشتن دهها هزار نفر از مردم است. با مقایسه این موشک است که استقرار روی زیردریایی های استراتژیک برای دهه انجام داده 90-یکهزارتن W76 کلاهک و 475-یکهزارتن W88 کلاهک.

به تازگی مستقر کلاهک تولید شد با اصلاح W76. در ماه فوریه گذشته دولت گفت: این انتظار می رود که نسخه جدید آماده برای استفاده توسط اواخر سال 2019.

این W76-2 نصب شده است در بالای تعداد نامعلومی از Trident موشک های بالستیک انجام سرنشین نیروی دریایی اوهایو-کلاس زیردریایی. این زیردریایی ناوگان تقسیم بین پایگاه در بنگور واشنگتن و پادشاه خلیج گرجستان نشان دهنده یک پا از هسته ای ایالات متحده “سه گانه” همراه با نیروی هوایی را دوربرد B-2 و B-52 بمب افکن ها و زمین بر اساس بمحض احضار حاضر بخدمت 3 موشک.

جدیدترین علاوه بر این به آرسنال می آید در میان مهم شیفت در ایالات متحده-روسیه روابط استراتژیک. شک و تردید در حال رشد هستند که برگ برنده دولت را قبول مسکو پیشنهاد به گسترش شروع جدید کنترل تسلیحات معاهده قبل از آن منقضی می شود بهمن به بعد. آن را تنها باقی مانده معاهده محدود کردن تعدادی از ایالات متحده و روسیه سلاح های هسته ای استراتژیک.

Rood اشاره کرد که استقرار جدید پایین-عملکرد موشک افزایش یافته است تعداد کل آمریکا سلاح جدید شروع محدودیت از آنجا که هر یک از کلاهک جایگزین یکی از نسخه های قوی تر که تا به حال شده است به طور انحصاری مستقر روی بقیه.

بروس بلر سابق نیروی هوایی سلاح های هسته ای افسر و از بنیانگذاران جهانی صفر یک گروه بین المللی است که طرفداران از بین بردن سلاح هسته ای گفت که او می بیند شایستگی در کاهش قدرت مخرب از زرادخانه هسته ای است.

“اما ما نباید خودمان را فریب را به فکر کاهش عملکرد هسته ها بیشتر قابل استفاده در یک درگیری,” او گفت:. “هر گونه استفاده از این دریا بر اساس سلاح — یا اول و یا دوم را در معرض خطر تحریک شعله های آتش جنگ و افزایش به تمام کردن جنگ هسته ای. عاقلانه پاسخ به یک دشمن را با استفاده از یک یا دو پایین-عملکرد سلاح های هسته ای خواهد بود برای خودداری از هسته ای تشدید در حالی که رها کردن آمریکا را وحشی و قاطع متعارف نیروی عظیم منهدم کننده.”

بلر که شهادت به کنگره در سال گذشته در مخالفت با سلاح های جدید نیز استدلال می کند که منطق شده است حوادث پیشی گیرد. روس ها در حال تغییر تمرکز خود را به غیر هسته ای به معنی از جمله با cyberweapons های قابل توجه در درجه اول غربی غیر نظامی و زیرساخت ها است.

“به جای استفاده از اعداد کوچک از سلاح های هسته تاکتیکی برای ترساندن آمریکا و ناتو را تحت پیگرد برای صلح روسیه امروز قصد فلج غیر نظامی و مالی و انرژی و ارتباطات و حمل و نقل شبکه به تحریک ناتو جمعیت به تقاضای پایان دادن به خصومت” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و به سرعت به تولید و گسترش سلاح های جدید پس از اعلام اهداف خود را در سیاست هسته ای سند منتشر شده دو سال پیش در این ماه.

مخالفان در کنگره منجر شد با تشکر. آدام اسمیت واشنگتن دموکرات است که رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس. خانه نسخه 2020 دفاع از لایحه ممنوع استقرار اصلاح کلاهک اما کاهش یافته بود در نسخه نهایی توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر.

“من حفظ کند که این یک سلاح است که نمی خواهد اضافه کردن به امنیت ملی ما اما تنها افزایش خطر ابتلا به پیش بینی غلط با عواقب وخیم” سناتور. جک رید, رود آیلند, حزب دموکرات گفت: در طبقه سنا سخنرانی در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>