ایالات متحده را متهم به نظامی روسیه هکرها در حمله به سرورهای ایمیل

واشنگتن >> آژانس امنیت ملی را متهم به نژادپرستی دولت روسیه هکرها با هدف قرار دادن ایمیل سرور در سراسر جهان غیر معمول اعلام امروز نشان می دهد که این سازمان در حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تماس مسکو اقدام به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک.

در حالی که برگ برنده دولت علنا نسبت به حملات سایبری به روسیه قبل — از جمله خود را برای انتخابات 2016 هک و برای فلج اوکراین در سال 2017, که آسیب دیده عملیات شرکت های باربری دانی و فدرال اکسپرس — این اتهام بود و غیر منتظره ای خاص. آن را خاص نظامی روسیه واحد اطلاعات به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان GRU نشان دادن سازمان های اطلاعاتی’ نگرانی است که روسیه در نظر دارد به دخالت در انتخابات تنها کمی بیش از پنج ماه دور.

اما آن را نیز می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید است و خود را بی اساس ادعا می کند که این تحقیقات به روسیه فعالیت بخشی از یک “جعل” در نظر گرفته شده توسط دموکرات ها به او را فلج کند. او علنا مورد سوال روسیه و مجرمیت در انتخابات هک و به نظر می رسد به قبول ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این استدلال که روسیه خیلی خوب بود در cyberoperations که این امر هرگز گرفتار شده اند.

“شده است وجود دارد تمایل به انتقاد از روسیه به دلیل انعکاس تحقیقات گفت:” ژنرال بازنشسته Martin E. Dempsey رئیس سابق ستاد مشترک ارتش. “برای NSA به انجام است که در این آب و هوا باید کاملا شواهد بی چون و چرا.”

این “Sandworm تیم” یک گروه از GRU هکرها سعی کردم به استفاده از یک آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری برای به دست آوردن دسترسی به آنها NSA گفت. آن را می گویند نیست که شبکه در معرض خطر قرار گرفت.

اما این نرم افزار با هدف حمله هکرها Exim است که معمولا استفاده می شود ایمیل انتقال برنامه استفاده شده توسط برخی از یونیکس کامپیوتر. Exim توسعه داده شد و در دانشگاه کمبریج است و اغلب مورد استفاده در بریتانیا.

این آسیب پذیری اجازه حمله به اجرای دستورات و اجرای کد خود را در معرض خطر شبکه NSA رسمی گفت. آن را به آژانس اعلام, “تقریبا هر مهاجم رویای دسترسی داشته باشید.”

سفارت روسیه در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس قبل از سال 2018 انتخابات میان دوره ای NSA و آژانس ایالات متحده Cyber Command, تشدید تلاش ها برای شناسایی و جلوگیری از دخالت روسیه. آنها گرفته شده پایین اینترنت و شبکه مورد استفاده قرار گیرد به گسترش تفرقه پیام هشدار داد مردم پشت ترول مزارع در برابر گسترش دروغ و انجام دیگر نامعلومی عملیات. آنها همچنین شروع عملیات برای قرار دادن بدافزار در روسیه شبکه برق به عنوان یک هشدار در مورد چه نوع از اقدامات تلافی جویانه می تواند اتفاق می افتد اگر مسکو از تلاش برای حمله به ایالات متحده در شبکه است.

این GRU ادامه فعالیت های مخرب نشان می دهد که ایالات متحده در ضد حمله تا به حال تنها یک نسبتا کم اثر و حتی به عنوان NSA همچنان ادامه دارد در فشار روسیه است. “هنگامی که شما به دنبال برخی از اقداماتی است که انجام شده است آنها را کاملا ساخته اند خود را به علامت” اسکات Jasper مدرس در مدرسه عالی نیروی دریایی ایالات متحده و نویسنده کتاب جدید “Russian Cyber عملیات” گفت: در یک موسسه Cato رویداد پنج شنبه.

هکرها از GRU شد پشت هر دو سرقت اسناد و مدارک در کمیته ملی حزب دموکرات را به سرور و هک از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016. روسیه علنا منتشر شد آن دسته از اسناد و مدارک در تلاش برای ترویج انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده به این نتیجه رسیدند.

توانایی بهره برداری از نرم افزار برای اولین بار شناسایی کرده اند علنا در ژوئن 2019 و GRU تیم شروع به استفاده از آن را دو سال بعد با هدف قرار دادن مدتهای سیستم با توجه به NSA. آژانس خواست شرکت ها با استفاده از نرم افزار Exim برای به روز رسانی آن را به حذف آسیب پذیری.

در ماه فوریه وزارت امور خارجه به نام GRU و Sandworm تیم متهم آنها را از انجام حملات الکترونیکی در جمهوری گرجستان در سال 2019 که مخدوش وب سایت های دولتی و قطع پخش برنامه های تلویزیونی.

برای آژانس را متهم یک سازمان اطلاعاتی است نشانه آن است که حداقل در حال حاضر می تواند در خارج از مستقیم فشار سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات سابق گفت.

NSA مقامات اصرار داشت که آژانس قادر به عمل apolitically بدون نفوذ سیاسی خود تغییر هوش قضاوت. اما که اغلب شامل اقدام علیه روسیه بدون به دنبال اجازه صریح از رئیس جمهور.

تحت ریاست جمهوری دستور صادر شده در سال 2018 ژنرال. Paul M. Nakasone رئیس این سازمان و فرمانده متحده Cyber Command می توانید کار خود را با اقتدار در عملیات کوتاه از جنگ از جمله نوع است که شامل عقب هل دادن در مسکو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net