انگلستان چشم طرح برای منزوی کردن آن بیش از 70 از coronavirus برای ماه

لندن >> بریتانیا قصد دارد برای تشدید آن ویروس-مبارزه با اقدامات بالای آن سلامت گفت: امروز نشان می دهد که بریتانیا لبه و نزدیک به تاکتیک اتخاذ شده توسط همسایگان اروپایی خود را که تا کنون دولت مقاومت کرده است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت محافظه کار بریتانیا در حال آماده سازی فاز بعدی آن طرح اقدام که شامل نیاز سالمندان به خود منزوی احتمالا برای ماه می باشد. همچنین برنامه ریزی برای اعلام قوانین اضطراری این هفته است که به دولت قدرت های اضافی مانند quarantining افرادی که بیمار هستند اما حاضر به منزوی کردن خود است.

بریتانیا شده است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت از کشورهای دیگر در سراسر اروپا و در سراسر جهان با کاهش به شدت محدود کردن فعالیت های روزمره و یا معرفی “اجتماعی فاصله” اقدامات است. انگلستان استراتژی مبتنی بر این فرض است که اکثر مردم خواهد شد و در نهایت دریافت COVID-19 ویروس و شدید اقدامات شامل آن بعید است به کار می کنند.

اما به عنوان عفونت افزایش در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است انتقاد از دولت رویکرد از نخست وزیر بوریس جانسون مخالفان سیاسی و دانشمندان و به طور فزاینده ای نگران جمعیت. بریتانیا ویروس مرگ و میر افزایش به 35 todayfrom 21 یک روز زودتر در حالی که تایید عفونت افزایش 232 به 1,372.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثر بهبود می یابند. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان برخی از 156,000 مردم آلوده شده اند بیش از 5,800 فوت کرده اند و نزدیک به 74,000 بهبود یافته اند.

هنکاک گفت: مجموعه اورژانس قدرت روز سه شنبه لایحه ای منتشر و دو روز بعد.

“ما را به انجام کار درست در زمان مناسب” هنکاک بی بی سی گفت. “ما منتشر خواهد شد این لایحه در هفته آینده ما تغییر خواهد کرد که ما را به قدرت قادر به تجمع جرم اگر ما نیاز به.”

هنکاک گفت: مقامات خواهد بود قادر به عمل اگر مردم بیمار هستند اما حاضر به از خود جدا کنند.

“ما در حال رفتن به گرفتن قدرت به مطمئن شوید که ما می توانیم قرنطینه مردم اگر آنها یک خطر برای سلامت عمومی” او به بی بی سی گفت و اضافه کرد که او شک وجود خواهد داشت مقدار باید به خاطر مردم مسئول است.

هنکاک گفت: آسمان دولت خواهد در “هفته های آینده” نیاز مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه.

“ما همچنین نیاز به برداشتن قدم برای محافظت از آسیب پذیر و ما در این طرح ما چگونه خواهد بود آماده برای انجام این کار و به توصیه افراد مسن و آسیب پذیر هستند که بیشتر در معرض خطر این ویروس برای محافظت از خود را برای محافظت از خود به خود منزوی” هنکاک گفت اخبار آسمان.

انگلیسی, سوپر مارکت ها, در ضمن التماس کرد با مشتریان را به وحشت خرید پس از عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی از خالی کردن قفسه های فروشگاه.

“ما می خواهیم همه را به ملاحظه در راه آنها فروشگاه” ده سوپر مارکت گرایش گفت: در یک نامه مشترک منتشر شده توسط انگلیسی کنسرسیوم خرده فروشی. “ما درک می کنیم نگرانی های خود را اما خرید بیش از نیاز است گاهی اوقات به این معنی است که دیگران را بدون. وجود دارد به اندازه کافی برای همه اگر همه ما با هم کار کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de