تایسون همکاری با تحقیقات فدرال به تثبیت قیمت در صنعت مرغ

  • ASSOCIATED PRESS / 2006 A car passes in front of a Tyson Foods Inc., sign at Tyson headquarters in Springdale, Ark. Tyson Foods shares are down today, after the company said it’s cooperating with a federal investigation into price-fixing in the chicken industry. Tyson Foods Inc. said it was served with a grand jury subpoena in April 2019 from the U.S. Department of Justice.

    اسوشیتد پرس / 2006

    یک ماشین عبور می کند در مقابل Tyson Foods, Inc., ثبت نام در تایسون ستاد در Springdale ارک. Tyson Foods سهام را امروز پس از این شرکت گفت: این همکاری با تحقیقات فدرال به تثبیت قیمت در صنعت مرغ. Tyson Foods, Inc. گفت: آن خدمت کرده بود با یک هیئت منصفه حکم در مارس 2019 از وزارت دادگستری ایالات متحده.

Tyson Foods سهام کاهش یافت و امروز پس از شرکت گفته است که همکاری با تحقیقات فدرال به تثبیت قیمت در صنعت مرغ.

Springdale, آرکانزاس-بر اساس Tyson Foods, Inc. گفت: آن خدمت کرده بود با یک هیئت منصفه حکم در مارس 2019 از وزارت دادگستری ایالات متحده. تایسون در آن گفت: انجام تحقیقات داخلی و بیش از تبدیل اطلاعات به وزارت دادگستری.

تایسون همچنین گفته است که به دنبال رسمی اعطای نرمی که بدان معنی است که نه شرکت و یا مدیران اجرایی آن خواهد چهره جنایی جریمه یا زندان زمان.

هفته گذشته چهار فعلی و مدیران سابق در زائر غرور و Claxton مرغداری ها — از جمله زائر غرور رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Jayson پن — بودند تحت تعقیب به اتهام تثبیت قیمت به عنوان یک نتیجه از آستین در حال اجرا و بررسی است.

Claxton هفته گذشته گفت که این اتهامات بدون پایه و اساس خوانده و آن را به شدت از خود دفاع کند. زائر غرور گفته است که همکاری با این تحقیقات.

Tyson Foods سهام کاهش یافت 3 ٪ به $62.76 در معاملات صبح.

“Tyson Foods متعهد به رقابت با شور و نشاط صادقانه و در انطباق با متن و روح قوانین ضد تراست و احترام به نقش مهمی که وزارت دادگستری در اجرای این قوانین” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>