دو بازدید کننده در کائوآئی تست مثبت برای coronavirus مقامات شهرستان اعلام

  • DENNIS ODA / MARCH 11 Gov. David Ige will be hosting a news conference later today on the new developments regarding the two visitors on Kauai who tested positive for the coronavirus. They are currently in an isolation facility provided by the county.

    دنیس ODA / مارس 11

    رژیم صهیونیستی. دیوید Ige خواهد شد میزبانی یک کنفرانس خبری بعد از امروز در تحولات جدید در مورد دو بازدید کننده در کائوآئی که تست مثبت برای coronavirus. آنها در حال حاضر در انزوا تسهیلات ارائه شده توسط این شهرستان است.

دو بازدید کننده در کائوآئی در حال هاوایی سوم و چهارم مورد تأیید از coronavirus مقامات تایید اولیه روز شنبه.

یک ایمیل در بیانیه ای پس از نیمه شب, شهرستان کائوآئی مقامات گفت که در شب جمعه آنها “مطلع شدند که نتایج آزمون برای دو نفر از افراد تحت بررسی در اینجا در کائوآئی بازگردانده شدند مثبت برای coronavirus یا COVID-19. دو فیلم مهمان — یک مرد و یک زن — در حال حاضر در انزوا تسهیلات ارائه شده توسط این شهرستان از عموم مردم. آنها همچنان به نظارت توسط وزارت بهداشت و درمان است.”

این بیانیه نمی دهد هر گونه اطلاعات در این بیماران و یا وضعیت فعلی خود را.

مقامات شهرستان گفت: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری بعد از امروز در تحولات جدید است.

هاوایی برای اولین بار تایید کرد COVID-19 بیمار یک مرد بود که یک مسافر در گرند شاهزاده خانم کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک از Feb. 11 تا 21. مرد سفر خانه به هونولولو با هیچ نشانه ای ندارند اما بیمار شد در حالی که در خانه در مارس 1, به دنبال مراقبت های پزشکی و بعد تست مثبت است. مرد گفت: “خوب” در صفحه اصلی با توجه به هاوایی مقامات بهداشتی.

دوم هاوایی بیمار است اوآهو مرد در 90s که بیمار مارس 2 در حالی که سفر در واشنگتن پرواز کرد خانه را به هونولولو در مارس 4 و در بیمارستان بستری شد در مارس 7. او گفت: در شرایط بحرانی و خاموش در Kaiser Permanente را Moanalua مرکز پزشکی.

هاوایی وزارت بهداشت مقامات کاهش یافته است به انتشار اطلاعات بیشتر در دو مردان با استناد به قوانین فدرال حفاظت از حریم خصوصی بیمار.

یک زوج ژاپنی در فوریه در کانادا دکتر این ماه نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت به خانه از تعطیلات هاوایی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im