دو coronavirus موارد در هاوایی را در سطح ایالت در مجموع به 643

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است دو مورد به تعداد 643 دولت وزارت بهداشت امروز اعلام کرد.

وجود دارد یک مورد جدید در هر اوآهو و جزیره بزرگ, مقامات گفت.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 82 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

از امروز 48 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 578 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. هیچ نسخه جدید موارد گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 90 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 416 در اوآهو 117 در Maui County 79 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از بیش از 41,205 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.6 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت به طور معمول تعداد صدها نفر از جدید نتایج آزمون در هر روز.

روز دوشنبه مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد برای سومین بار در کمتر از دو هفته در هاوایی که تا به حال هیچ جدید تایید موارد COVID-19. وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. روزانه تعداد نیز هرگز بیش از چهار موارد جدید در این ماه.

هاوایی کم COVID-19 عفونت رای و کمترین-در-این-ملت و مير منجر به کاهش برخی از استان و شهرستان اضطراری جهت محدودیت است اما در سمت چپ قانونگذاران ایالتی در تکاپوی مقابله با ویرانگر خرید اینترنتی.

داستان های مرتبط: هاوایی, جعل جدید شبکه غذایی را فراهم می کند مواد غذایی جعبه و آماده وعده های غذایی برای خانواده های نیازمند در اوآهو

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net