دو نفر تست مثبت برای coronavirus در سونوما کانتی آوردن مجموع موارد به 29

Sonoma County اضافه شده دو بیشتر موارد تایید شده از coronavirus بعد از ظهر دوشنبه به مناسبت 28 و 29 مثبت آزمایش این ویروس پس از شروع ماه مارس است.

در یک هفته سونوما کانتی را caseload به ضرب چهار برابر افزایش از هفت مورد در مارس 16, یک روز قبل از موقت بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار و سفر در این شهرستان به توقف در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

این ویروس باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 آلوده حداقل سه کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد و در حال حاضر شش مورد از جامعه انتقال یک کلید عطف نقطه ای که منجر به Mase منظور هفته گذشته است. پنج ساکنان آلوده شدند با توجه به سفر اخیر شهرستان مقامات حکومت کرده اند و 15 مورد هنوز تحت بررسی است.

یک مرد مسن که به تازگی از یک سفر دریایی مرده از این بیماری در اواخر هفته گذشته و در شهرستان نیز جدولها اول خود را بازیابی یکشنبه.

Sonoma County, مقامات می گویند که این رشد در مورد اعداد است که تا حدی به دلیل افزایش تست. شده اند وجود دارد 529 آزمون به تاریخ با 475 آینده را منفی 29 مثبت و هنوز 26 در انتظار.

اما آن را نیز به احتمال زیاد مورد اعداد به سادگی افزایش, مقامات می گویند معکوس روند در سراسر کشور است که به رهبری ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز برای هشدار دادن به شهروندان با توجه به راهنمایی های پزشکی مربوط به بیماری.

“من می خواهم به درک این هفته آن را به بد” آدامز گفت: در امروز نشان می دهد.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

یادداشت سردبیر: تعداد کل coronavirus موارد در سونوما کانتی رشد از 7 مورد در مارس 16 تا 29 مورد در روز دوشنبه بیش از چهار برابر افزایش می دهد. نسخه قبلی این داستان misstated قدر افزایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>