دو بحران تشنج یک ملت: یک بیماری همه گیر و خشونت پلیس

آنها موازی آفت ravaging امریکا: coronavirus. پلیس و قتل سیاه مردان و زنان است.

جیمی میلز’ زندگی شده است طرح میتوانست با هر دو. خود سلمانی در میدتاون, مینیاپولیس, یکی از بسیاری از کوچک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که تلاش برای زنده ماندن از بیماری همه گیر. اما میلز امیدوار بود چرا که پس از دو ماه تعطیل شد با توجه به بازگشایی در هفته آینده.

سپس در اوایل جمعه طبقه کارگر محله که در آن آسیاب قطع برای 12 سال در رفت شعله های آتش به عنوان هرج و مرج تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید پلیس و قتل سیاهپوستان آمریکایی را فرا گرفته مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور.

“به تاج و سپس این — آن را مانند یک روده شات” میلز 56 گفت.

این تحول موجب تصویری گرفتن فلوید را دردناک آخرین دقیقه به عنوان یک افسر پلیس زانو زده بر گردن او است زننده از طریق امریکا در حال حاضر پاره پاره با خشم و اضطراب است. احساسات خام بیش از تلفات یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر کشور و هزینه میلیون ها شغل. روز یکشنبه حداقل یکی دیگر از 600 آمریکایی اند از COVID-19.

مینیاپولیس اعلام کرد: خشم و اعتراضات پس از قتل فلوید یک نتیجه از یک جامعه در حال آزمایش بارها و بارها در هفته های اخیر توسط هر دو خشونت پلیس و ویروس — و در راه قرار داده است که امریکا را عمیق نژادی و نابرابری در stark امداد.

شیوع است وارد نامتناسب اقتصادی و بهداشت و درمان عوارض در اقلیت نژادی و مهاجران در مینیاپولیس و فراتر از آن. سیاه پوست و لاتین کارگران شده اند بیشتر احتمال دارد که شغل خود را از دست. بسیاری از دیگران در میان دستمزد پایین کارگران ساعتی که خطر سلامت خود را با رفتن به محل کار در فروشگاه های مواد غذایی, پرستاری در خانه, کارخانه کشتارگاه و دیگر مشاغل است که نمی توان از راه دور انجام می شود.

جامعه سیاه و سفید در مینه سوتا شده و ضربه های سخت و مواردی از این ویروس فقط به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر کشور در حال آلوده شدن و مرگ در نرخ بالاتر است.

با یک برآورد مردم سیاه و سفید اختصاص حداقل 29 درصد از شناخته شده COVID-19 موارد در مینه سوتا با وجود ساخت تا حدود 6 درصد از جمعیت این ایالت. آفریقایی-آمریکایی را تا 35 درصد از coronavirus موارد در مینیاپولیس, اگر چه آنها کمتر از 20 درصد از جمعیت شهر است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق” گفت: دولت تشکر. حسن شیخ محمود به عنوان نور که نشان دهنده یک منطقه با بسیاری از سومالی و دیگر مهاجران.

عموی بزرگش درگذشت coronavirus چند روز پیش و نور گفت: او در حال از دست دادن آهنگ از چگونه بسیاری از دیگر اقوام و ترکیبات در حال مرگ هستند.

نور گفت که مدرسه تعطیل بود و صدمه دیده فقیرتر دانش آموزان بدون لپ تاپ و یا قابل اعتماد دسترسی به اینترنت به شرکت در کلاسهای آنلاین و امواج زیان کار فرستاده بود محلی نرخ بیکاری سر به فلک کشیده. در حال حاضر با بیش از 200 کسب و کارهای آسیب دیده و یا تخریب شده در ناآرامی نور گفت که او نگران موج جدید از سلب حق مالکیت از دست دادن شغل و کسب و کار شکست.

“بسیاری از افرادی که فقیر هستند که نمی باید مقدار این ویرانی را واقعا تاثیر آنها” نور گفت.

حتی قبل از همه گیر Midtown محله که در آن ساختمان های سوخته و آسیب دیده و غارت شده بود در تلاش برای بازسازی خود پس از سال ها از مشکلات اقتصادی. این منطقه در طول تاریخ به تفکیک بخشی از شهر که در آن برخی از ساکنان به حال احساس نادیده گرفته شده است. یک راه آهن بود repurposed به دوچرخه سواری و پیاده روی دنباله اجرا می شود که از طریق محله. Midtown بازار جهانی فنر بود تا جذب مشتریان و خریداران به آن همونگ هندی درهم و دیگر بین المللی مواد غذایی و صنایع دستی است.

اما در حال حاضر در کنار درب به Mills, آرایشگر, فروشگاه دلار و زیبایی-فروشگاه عرضه شده است سوخته به آوار. جلو پنجره میلز’ سلمانی بودند شکست و غارتگران او را به سرقت برده تلویزیون و تجهیزات ویدئو و کلیپرز.

در حال حاضر با قدرت به بیرون تراوش آب در سراسر زمین و phalanxes از افسران پلیس و گارد ملی نیروهای blockading محله خود او نمی داند که او J-Klips آرایشگاه ممکن است بازگشایی شده است.

“نیمی از جای خود محکوم است,” او گفت:. “ما به کجا می رویم؟”

Phillipe Cunningham, یک عضو شورای شهر نشان دهنده ضعیف بخش در جنوب مینیاپولیس با بزرگ سیاه, همونگ ها و آمریکایی های بومی جمعیت. او گفت: در حال صرف دو ماه گذشته مبارزه برای به دست آوردن یک coronavirus تست سایت افتتاح شد و فیلدینگ تماس از گذاشته شدن کارگران عقب افتادن اجاره خانه و صاحبان کسب و کار قادر به حرکت پیچ و خم فدرال برنامه های امداد رسانی.

روز جمعه کانینگهام سوار در اطراف نقشه برداری ساختمان های آسیب دیده کمک برخی از همان صاحبان کسب و کار هیئت مدیره خود را عرض و تلاش برای جلوگیری از غارتگران از شکستن به فروشگاه.

“ما در حال حاضر مبارزه” کانینگهام گفت.

در جیب بسیاری از شهرستان که در آن ویروس به نظر می رسید بیشتر متمرکز ساکنان نداشته دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده دست و حتی به عنوان شهردار دستور ماسک پوشیده شده است که در داخل به عنوان کسب و کار از هفته گذشته گفت: جیا استار قهوه ای, پاستور از اول عهد کلیسا در مرکز شهر مینیاپولیس.

حتی افراد سالم در مینیاپولیس شد احساس اضطراب پس از کشش طولانی بودن پر از سوراخ در خانه های خود به عنوان بهار وارد; محدود بازگشایی کسب و کار تنظیم نشده بود به شروع و تا روز دوشنبه. که شل شدن محدودیت آمد و با یک لیست طولانی از اجتماعی-دورى و قوانین بهداشت.

قهوه ای صحبت کرد که او پا به دور از اعتراض در خارج از یک ساختمان شهرستان بعد از ظهر جمعه گفت او heartened برای دیدن بسیاری از مردم با شرکت در تظاهرات خواستار عدالت برای Floyd حتی زمانی که انجام این کار شد ،

“این است که در مورد جمعی گسترده و غم و اندوه و چه بزرگ باید از غم و اندوه بود که مردم را به خطر معیشت خود را?” او گفت:. “که ما به عنوان یک مردم بیشتر از خطر کردن وجود دارد. این ضروری است. این مورد فقط خود ما فردی زندگی می کند که مردم سیاه و سفید, اما این است که در مورد آینده ما و فرزندان است.”

بسیاری از افراد جوان به خصوص اقلیت بودند فرفره-اقتصاد کارگران برگزاری دو یا سه شغل پاره وقت است که تبخیر در هنگام وقوع ضربه گفت: Tyler نشستن پاستور جدید شهرستان کلیسا است که بلوک دورتر از جایی که فلوید درگذشت و از سوم حوزه که سوزانده شد در تظاهرات. آنها به سمت چپ بیکاری و نگران نداشتن مزایای آنها باید تبدیل به بیمار است.

نشستن در خانه در طول مستند با هیچ کار و هیچ چشم انداز از پیدا کردن کار برای آینده قابل پیش بینی او گفت: آنها آگاه تر از حد معمول از اخبار و گزارش و پس از آن تا به حال زمان برای واکنش نشان می دهند با در نظر گرفتن به خیابان.

“من از شنیدن پیام از اعضای جامعه تلاش عمدی به اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا. آنها نمی خواهند برای گرفتن COVID-19 و گسترش COVID-19 اگر آنها رخ می دهد به عنوان یک ناقل بدون علامت است,” او گفت:. “اما وجود دارد یک احساس عمیق ما باید برای انجام کاری از آنجا که شهرستان ما در حال سوختن است.”

در آتلانتا دنور نیویورک و فراتر از معترضان نیز پدید آمده است با وجود این بیماری همه گیر. آنها را تضعیف و در صورت ماسک و bandannas به گارد در برابر coronavirus و همچنین به عنوان گاز اشک آور.

Anais Nunez یک زن 31 ساله سازمان جامعه از اللرتن محله برانکس گفت: او braved خطر از آمدن به شلوغ اعتراض به نشان دادن همبستگی با دیگران راهپیمایی علیه خشونت پلیس.

“من از برانکس, کانون مرکز,” او گفت: در مورد قصبه است که این شهر بالاترین نرخ از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کوروناویروس. “ما در حال حاضر رنج می برند. نیاز به انجام تمام این کار باعث می شود وحشتناک حتی بدتر است.”

Rashawn ری, یک جامعه شناس و همکار در موسسه بروکینگز گفت: یکی از تفاوت های مهم بین این دو آفت است که coronavirus مانند گذشته بیماری ممکن است یک روز پراکنده با واکسن و یا دستیابی به موفقیت های پزشکی.

“ما هرگز بدست به یک محل که در آن نژادپرستی نیست بخش مهمی از زندگی هر کس در ایالات متحده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>