توییتر می افزاید: ‘ستایش خشونت’ هشدار نسبت ناروا به صدای جیر جیر

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump holds up a copy of the New York Post as he speaks before signing an executive order aimed at curbing protections for social media giants, in the Oval Office of the White House, Thursday, in Washington.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کپی از نیویورک پست را به عنوان او صحبت می کند قبل از امضای یک فرمان اجرایی با هدف مهار حمایت از رسانه های اجتماعی غول در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز شنبه در واشنگتن است.

واشنگتن >> توییتر اضافه شده است هشدار به یکی از رئيس جمهور Donald J. Trump را توییتهایی دربارهی تظاهرات در مینیاپولیس گفت: آن را نقض پلت فرم قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک پرکار کاربر توییتر بوده است در جنگ با شرکت از اوایل این هفته هنگامی که آن را اعمال چک حقیقت به خود توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای.

سوم tweet به پرچم آغاز شده به عنوان یک پیام در حمایت از فرماندار مینه سوتا که در آن وجود داشته است سه روز از تظاهرات خشونت بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان افزود: از صدای جیر جیر “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر نیست حذف صدای جیر جیر آن گفت: مشخص بود ممکن است آن را در جهت منافع عمومی به آن در دسترس باقی می ماند. آن است که تنها برای توییتهایی منتخب و مسئولان است. یک کاربر دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی را مجبور به کلیک کنید برای دیدن اصلی جیر جیر.

در روز پنج شنبه تهمت هدفمند توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها با امضای یک فرمان اجرایی به چالش کشیدن طرح دعوی در دادگاه حمایت است که در خدمت به عنوان یک بستر برای آنلاین رایگان سخنرانی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>