دوقلو-برج Keeaumoku پروژه برنده شورای OK

هاوایی اخبار

هونولولو شورای شهر روز چهارشنبه به چراغ سبز به دو برج مجتمع مسکونی پروژه که انتظار می رود به اضافه کردن نزدیک به 1000 بیشتر واحدهای مسکونی به Keeaumoku خیابان منطقه است. ادامه مطلب

هونولولو شورای شهر روز چهارشنبه به چراغ سبز به دو برج مجتمع مسکونی پروژه که انتظار می رود به اضافه کردن نزدیک به 1000 بیشتر واحدهای مسکونی به Keeaumoku خیابان منطقه است.

قطعنامه 19-224 تصویب شد 7-0. اعضای شورای براندون Elefante و ران Menor وجود ندارد و عذر از حضور در چهار جلسه.

این شورا تصویب می دهد Keeaumoku توسعه LLC منطقه ویژه با اجازه اقامت موقت برنامه ریزی توسعه-حمل و نقل مجوز برای ادامه بر روی این پروژه محدود Keeaumoku, Liona و Rycroft خیابان دو بلوک makai از جنوب خیابان شاه.

هر یک از برج ها قادر خواهد بود به افزایش به حداکثر 400 پا تحت مصوبات. زمان بندی برای این منطقه اجازه می دهد تا برای ساختمان های تا 150 فوت است. برنامه ریزی شده در حال 836 بازار-نرخ چند واحد و 128 مقرون به صرفه و چند واحد است. این پروژه همچنین شامل 88,000 فوت مربع از فضای تجاری 12 طبقه پارکینگ ساختار و عموم در دسترس پارک و میدان.

علاوه بر ارتفاع بیشتر و تراکم توسعه خواهد بود اجازه تغییر ارتفاع شکست انتقالی ارتفاع شکست محوطه سازی و پارکینگ نیازهای اساسی منطقه بندی منطقه. اما توسعه دهنده مقامات توجه داشته باشید که دستورالعمل های پیشنهادی برای Ala Moana حمل و نقل محور توسعه منطقه خواهد اجازه می دهد برای شبیه سازش است.

این پروژه در TOD منطقه برنامه ریزی شده Ala Moana راه آهن حمل و نقل مرکز Kona خیابان بعدی به علا Moana مرکز.

مقرون به صرفه واحد نیاز به ماندن در این رده برای 30 سال است.

این شهر در بخش برنامه ریزی و اجازه حمایت از پروژه اما مخالفت با تصمیم شورای امنیت اجازه می دهد تا واحد به فروش می رسد “همراه” با پارکینگ اصطبل. DPP استدلال ناموفق که یک لایحه قبل از شورای نیاز به واحدهای مسکونی در پروژه های آینده که شبیه به Keeaumoku توسعه به فروش می رسد بدون همراه اصطبل معنی ساکنان نیاز به پارک مشترک اختصاص داده نشده اصطبل.

پروژه نماینده وایات ساکایی گفت: نه مجاز به ضمیمه یک غرفه یا اصطبل با یک واحد به طور قابل توجهی کاهش می دهد ارزش بازار یک واحد است و “قطعا چیزی است که ما نمی تواند انجام دهد از منظر مالی.”

این Keeaumoku توسعه اندازه گیری شد و این مسئله تنها به یک رای در روز چهارشنبه کامل جلسه شورای اسلامی بود که به هر دو اثرات coronavirus یا بودجه شهرستان است.

رئیس شورای Ikaika اندرسون به خبرنگاران گفت: روز شنبه که تنها مسائل مربوط به شیوع کروناویروس و بودجه خواهد بود گرفته شده و که مسائل دیگر در 32-صفحه دستور کار ارسال شده پنج شنبه گذشته نخواهد بود گرفته تا روز چهارشنبه.

اندرسون گفت: پس از چهار جلسه است که او راضی به درخواست های ساخته شده توسط منطقه Councilwoman ان کوبایاشی و شورای ى رئیس ران Menor اجازه می دهد تا Keeaumoku پروژه برای دریافت آن رای نهایی.

توسعه برنامه ریز کیت Kurahashi گفت که او خواسته کوبایاشی به درخواست اندرسون به دلیل این موضوع بوده است در گیر این شورا پس از سپتامبر به تعویق افتاد بارها و بارها به دلایل مختلف. این قانون می گوید: این شورا باید در عمل 60 روز از دریافت یک IDP-T مجوز برنامه از DPP.

Kurahashi گفت: این نرم افزار تا به حال به دست آوردن دو 90 روز مهلت الحاقات از این شورا به دلیل تاخیر در زمانی که به طور معمول IDP-T مجوزها را دو تا سه ماه به حرکت را از طریق شورای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>