تلویزیون شخصیت کوچک Tadani بازداشت برای شکستن 14 روز COIVD-19 قرنطینه

  • COURTESY DEPT. OF THE ATTORNEY GENERAL Tiny Tadani.

    حسن نیت ارائه میدهد DEPT. دادستان کل

    کوچک Tadani.

دولت را اداره سارنوالی بازداشت تهیه کننده تلویزیون کوچک Tadani امروز برای نقض هاوایی 14 روز اجباری coronavirus سفر قرنطینه.

هاوایی COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات اعلام کرد Tadani بازداشت در انتشار اخبار روزانه و گفت: Tadani را در سایت های رسانه های اجتماعی را به او نشان داد پرواز را به هونولولو از لاس وگاس شنبه ،

محققان گفت: Tadani, 57 فیلم برداری شده خود را دو روز بعد غذا خوردن در یک رستوران در هونولولو با خانواده اش. Tadani دستگیر شد در حالی که کار در یک بخش خیابان فروشنده غرفه این صبح است.

وزارت دادستان کل گفت: یک شهروند نگران گزارش Tadani را در صفحه رسانه های اجتماعی و شهروند بود “ناراحت با توجه به Tadani وضعیت به عنوان یک محلی مشهور است.”

Tadani را نشان می دهد تلویزیون “کوچک تلویزیون” اسناد و مدارک سفر خود را در اطراف شهر و تعامل با افراد دیگر. نمایش پخش در طیف OC16. آخرین پست در Facebook صفحه یک ویدئو آپلود شده در این صبح از او راه رفتن را از طریق Ohana حال بازار است.

پس از Tadani دستگیر شد او نوشته شده $2,000 به قید وثیقه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>