لاک پشت خلیج برنده نهایی OK برای گسترش مجوز

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

یک مجوز است که اجازه می دهد تا بازسازی گسترده به اقدام در 45 ساله Turtle Bay Resort برنده تصویب نهایی از هونولولو شورای شهر در روز چهارشنبه.

کل پروژه انتظار می رود هزینه حدود 116 میلیون اما سهم نیاز به تصویب یک مدیریت ویژه منطقه مجوز استفاده از این شورای از طریق قطعنامه 20-97 حساب برای حدود 26 میلیون نفر از بهبود.

برنامه ریزی شده در حال طراحی مجدد و جابجایی porte cochere از رفت و آمد مکرر به ساختمان اصلی; گسترش بازتاب استخر و اضافه کردن یک باغ; ساخت یک استخر جدید; نصب داربست در گردشگاهها به رفت و آمد مکرر ساحل کلبه و اضافه کردن یک استخر جدید پشت کلبه; گسترش آن گلف سبد خرید انبار; اصلاح دیوار سنگ ورودی به رفت و آمد مکرر; تخریب یک گارد زیستن و جایگزین زنجیره ای پیوند حصار همراه Kamehameha بزرگراه از Kawela خلیج به Kahuku نقطه با یک چوب نرده و/یا باغ هجز.

هیچ اضافی غرفه ها با بخشی از نوسازی است که انتظار می رود به 12 تا 24 ماه. رفت و آمد مکرر در حال حاضر 410 اتاق و سوئیت هتل در هتل اصلی و 42 ساحل, کلبه. بسته برای کسب و کار به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس رفت و آمد مکرر در زمان عادی استخدام 662.

جری گیبسون لاک پشت خلیج معاون رئیس جمهور گفت: این پروژه سود اضافی از ارائه به 225 ساخت و ساز شغل در طول رکود اقتصادی است.

نمایندگان از هاوایی ساخت و ساز داد و هاوایی کارگران اتحادیه های محلی 368 صحبت در حمایت از این پروژه است.

“این پیشرفت های برنامه ریزی شده در Turtle Bay Resort تکمیل گام های قابل توجهی ساخته شده (توسط توچال) در حفاظت از زمین های دسترسی و توسعه جامعه,” گیبسون گفت.

یک 2015 حفاظت توافق با دولت و ارتش اعتماد برای زمین های عمومی اجازه داده تا دو سرویس کامل هتل با مجموع 625 اتاق و تا 100 رفت و آمد مکرر واحدهای مسکونی در بورس, در, بخش, برای نگه داشتن 665 هکتار از Kawela خلیج به Kahuku نقطه تعیین شده به عنوان حفاظت.

در شورای برنامه ریزی منطقه بندی و مسکن کمیته در جلسه ماه گذشته گیبسون وجود دارد گفت: هیچ برنامه فوری برای ادامه و با گسترش.

در سال 1986 لاک پشت خلیج صاحبان سابق برنده تصویب به ساخت 3,500 واحد اضافی از جمله پنج هتل جدید سایت. اما این طرح متوقف شد با توجه به جامعه مخالف است.

در دیگر شورای, اخبار لایحه گسترش شهر بحث برانگیز نشستن-دروغ قانون به مناطق جدید در Kalihi داده شد دوم از سه مورد نیاز خوانش. رای 8-1 با عضو شورای براندون Elefante تنها هیچ رای و Councilwoman Kym کاج رای گیری بله با رزرو.

تحصن دروغ فرمان منع افراد از دراز کشیدن و یا نشستن در پیاده رو fronting به طور خاص تعیین شده در مناطق تجاری از 5 صبح تا 11 p. m. روزانه. آن کشیده شده خشم طرفداران بی خانمان.

بیل 13 خواهد اضافه کردن بخشهایی از Dillingham بلوار و بزرگراه نیمیتز به ممنوعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de