ترکیه و روسیه و افزایش تنش ها در سوریه

MEHMET GUZEL و اندرو WILKSAAP

There's been a surge in people fleeing Syria as conflict escalates, with 33 Turkish soldiers killed.
آیکون دوربینشده است وجود دارد افزایش در, مردم در حال فرار از سوریه-بین الملل با 33 سرباز ترک کشته شدند.

روسای جمهور ترکیه و روسیه در حال صحبت با تلفن به تلاش برای خنثی کردن تنش ها پس از حداقل 33 نیروهای ترکیه کشته شدند در سوریه و موج جدیدی از پناهندگان رهبری برای یونانی مرز ترکیه گفت: آن را دیگر نمی خواهد نگه دارید آنها را به عقب.

حمله روز پنج شنبه مشخص مرگبارترین روز برای دولت ترکیه پس از آن برای اولین بار وارد جنگ سوریه در سال 2016 و همچنین افزایش چشم انداز یک جنگ بین ترکیه و روسیه-حمایت نیروهای سوریه با میلیون ها نفر از شهروندان سوری به دام افتاده در وسط.

ترکیه در سازمان ملل Feridun Sinirlioglu گفت: جلسه اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد که این کشور “از دست 34 سربازان” – بالاتر از 33 قبلا گزارش شده توسط مقامات ترکیه و “تعداد قابل توجهی” زخمی شدند.

“ما نیست شناسایی ملیت هواپیما که زده ما کاروان و مواضع او گفت:” اما “رادار آهنگ های نشان می دهد که (سوریه) رژیم و روسیه هواپیماهای شد در شکل گیری و پرواز در آن زمان.”

روسیه را تکذیب کرد هواپیماهای خود را مسئول بودند.

ناتو و نمایندگان برگزار شد اضطراری مذاکرات به درخواست ترکیه عضو ناتو. ترکیه 28 متحدان خود را ابراز تسلیت برای قربانیان و خواست د-تنش اما هیچ اضافی ناتو پشتیبانی ارائه شد.

اعضای ناتو در حال عمیقا تقسیم شده بیش از ترکیه اقدامات در سوریه و متحدان اروپایی نگران هستند در مورد هر موج جدیدی از پناهندگان است.

اردوغان که کشور در حال حاضر میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهنده سوری به مدت طولانی در معرض تهدید به “باز کردن دروازه” برای میلیون ها نفر به فرار به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد.

بحران ناشی از یک دولت سوریه حمله آغاز شد که دسامبر 1 با روسیه حمایت نظامی خود برای بازپس گیری استان ادلب در شمال غربی سوریه, آخرین اپوزیسیون-دژ برگزار شد.

در تماس تلفنی اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد بحث اجرای موافقت نامه در ادلب کرملین گفت. Fahrettin Altun اردوغان مدیر ارتباطات گفت: آنها توافق کردند که ملاقات “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اردوغان صحبت با یک سری از رهبران جهانی در روز جمعه از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هر دو نام برای دولت سوریه و حامیان آن برای توقف حملات خود را برای جلوگیری از یک بحران انسانی.

“ما ایستاده ایم با ما متحد ناتو پس از نفرت و بی پروایی نشان دادن مارس 27 حمله نیروهای ترکیه در ادلب که منجر به مرگ ده ها تن از سربازان ترکیه گفت:” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, در بیانیه ای.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت که او در حال صحبت کردن با روسیه و ترکیه و جذاب به صورت فوری آتش بس در ادلب اما “ما هنوز وجود دارد.” او هشدار داد که “بدون اقدام فوری خطر حتی بیشتر تشدید رشد ساعت به ساعت و همیشه به عنوان شهروندان پرداخت می خواست قیمت.”

در روز جمعه اضطراری شورای امنیت در جلسه 13 از آن 15 عضو پشتیبانی اشاره به این حادثه تلخ’ فراخوان فوری آتش بس.

اما روسیه و چین اصرار داشت که سوریه حق دارد پس از رفتن تروریست ها را در خاک خود را. چین در سازمان ملل ژانگ ژوئن گفت که “مبارزه با تروریسم عملیات باید با احتیاط آسیب به غیرنظامیان است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de