ترکیه حرکت سربازان در برابر کردی شورشیان در شمال عراق

آنکارا >> ترکیه گفت: این airlifted سربازان برای یک مرزی عملیات زمینی علیه ترکیه و شورشیان کرد را در شمال عراق شده هوابرد-و-زمین توهین آمیز توسط آنکارا در داخل خاک عراق.

هوابرد حمله به مرز عراق منطقه Haftanin برخی از 15 کیلومتر (9 مایل) از مرز ترکیه و عراق راه اندازی شده بود زیر شدید آتش توپخانه به منطقه گفت: وزارت دفاع در آنکارا.

این عملیات توسط نیروهای تکاور است که با حمایت جنگنده های, حمله هلیکوپتر و توپخانه و مسلح و غیر مسلح هواپیماهای بدون سرنشین با توجه به این وزارتخانه در بیانیه ای که در توییتر. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از نیروهای درگیر هستند.

ترکیه به طور منظم حمل هوایی و حملات زمینی علیه قانونى حزب کارگران کردستان یا پ. ک. ک که در آن می گوید: حفظ پایگاه های خود در شمال عراق است. چهارشنبه اول شناخته شده موجود در هوا و زمین حمله.

ترکیه در دفاع از خود گذشته عملیات به شمال عراق گفت: نه دولت عراق و نه منطقه ای کردستان عراق دولت عمل کرده اند به حذف شورشیان پ. ک. ک که گفته استفاده از خاک عراق به مرحله حمله به ترکیه است.

وزارت گفت: این عملیات به شرح زیر است “افزایش آزار و اذیت و تلاش برای حمله به” پایگاه نظامی و یا پایگاه های خود در ترکیه است. آن گفت: نیروهای ترکیه را هدف دیگر “ترور” گروه در منطقه, اما نام آنها.

“عملیات پنجه ببر ادامه دارد با موفقیت به عنوان برنامه ریزی شده” وزارت گفت. آن را به اشتراک گذاشته ویدئوها از وزیر دفاع Hulusi Akar نظارت بر ماموریت در یک مرکز فرماندهی در آنکارا.

آمد آن روز پس از ترکیه راه اندازی یک عملیات در منطقه که با وزارت دفاع گفت: آمار مشکوک به اهداف پ. ک. ک در مکان های مختلف در عراق را در شمال از جمله سنجار و هدفمند 81 شورشی مخفیگاه.

یک مقام نظامی گفت که این عملیات آغاز شد و با واحد توپخانه هدف قرار دادن برخی از 150 مظنون به مواضع پ. ک. ک شد و به دنبال آن یک حمله هوایی مربوط به F-16s هواپیماهای بدون سرنشین و حمله هلیکوپتر.

برخی از کماندوهای عبور از مرز زمین در حالی که واحد های دیگر منتقل شدند و توسط هلیکوپتر. نیروهای نظامی بود شروع به وارد کردن پ. ک. ک مخفیگاه در Haftanin رسمی گفت: ارائه اطلاعات خواست نامش فاش نشود در خط با دولت قوانین.

آن را روشن کنید اگر آخرین حمله را هدف قرار دادن منطقه سنجار که در آن دولت ترکیه می گوید تبدیل به یک پایگاه جدید فرماندهان پ. ک. ک.

یک تصویری ارائه شده توسط وزارت دفاع نشان داد Akar پرداختن به کماندوهای: “شما باید همیشه نشان نظامی ترکیه نیروی. من باور دارم که شما را نشان می دهد دوباره آن را.”

“ترکیه همچنان به مبارزه خود علیه تروریست ها با استفاده از حقوق بر اساس قوانین بین المللی گفت:” عمر چلیک معاون رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در حزب حاکم است. “ما این است که طبیعی ترین حق و وظیفه به مبارزه با تروریست هایی که در حمله به مرزهای ما شهروندان و نیروهای امنیتی.”

هیچ واکنش فوری از پ. ک. ک و یا از بغداد و شمال عراق را نیمه مستقل کردی در منطقه است.

دولت عراق اما احضار سفیر ترکیه در روز سه شنبه در اعتراض به حمله هوایی.

پ ک ک به رهبری یک دهه شورش در ترکیه عمدتا کردنشین جنوب شرقی منطقه است. آن است که به عنوان یک سازمان تروریستی توسط ترکیه و ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. این درگیری منجر به از دست دادن ده ها هزار نفر زندگی می کند پس از آن در سال 1984 آغاز شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>