Tulsi همه در تلاش در نیوهمپشایر قرار می دهد و او را در یک اتصال

هاوایی اخبار

در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard شمارش شد در نیوهمپشایر به ارائه برخی از حرکت برای او لرزان انتخابات ریاست جمهوری, اما هر دو نظر سنجی های عمومی در طول هفته گذشته و انتخابات زود بازده در گرانیت دولت در روز سه شنبه نشان داد که او نمی خواهد دریافت, سیاسی, افزایش, او مورد نیاز است. ادامه مطلب

در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard شمارش شد در نیوهمپشایر به ارائه برخی از حرکت برای او لرزان انتخابات ریاست جمهوری, اما هر دو نظر سنجی های عمومی در طول هفته گذشته و انتخابات زود بازده در گرانیت دولت در روز سه شنبه نشان داد که او نمی خواهد دریافت, سیاسی, افزایش, او مورد نیاز است.

Gabbard اجاره خانه در نیوهمپشایر در اواخر سال گذشته و جلب توجه برای برگزاری بیش از 100 شهر و سالن اجتماعات و استقرار آرایه ای موثر از حیاط علائم و تابلوهای تبلیغاتی در برخی از نیوهمپشایر محله.

اما برای او تمام تلاش سنجی داده ها از اوایل فوریه وارد شده توسط وب سایت megyn kelly به شدت پیشنهاد Gabbard شد به احتمال زیاد به امن چیزی در محدوده 3 درصد به 6 درصد آرا در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه که به احتمال زیاد او را در ششم یا هفتم محل در چه هنوز هم شلوغ میشه.

کالین مور مدیر سیاست عمومی مرکز در دانشگاه هاوایی در Manoa گفت: Gabbard احتمالا تمرکز تلاش خود را در نیوهمپشایر به دلیل آن را یک دولت کوچک با شدت قابل مشاهده زود اولیه که ارائه می دهد یک فرصت ملی برای قرار گرفتن در معرض بدون صرف مقدار زیادی از پول.

Gabbard شده است قادر به واجد شرایط برای هر سطح ملی مناظره های تلویزیونی پس از ماه نوامبر و نیاز است که افزایش.

نیوهمپشایر نیز شهرت دارد به شدت مستقل رای دهندگان — بسیاری با یک آزادیخواه خط و به نظر می رسید به احتمال زیاد به پاسخ خوبی به انتقاد از مداخله ایالات متحده در سیاست خارجی و چه Gabbard خواستار تغییر رژیم در جنگ” گفت: Todd کمربند, که, مدیر, سیاسی, مدیریت برنامه در دانشگاه جورج واشنگتن.

“او قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در نیوهمپشایر. او واقعا رقابت سخت در آیووا و آن را حس می کند چرا که بسیاری از درخواست تجدید نظر او این است که مرتب کردن بر اساس درخواست تجدید نظر متقاطع به جمهوری خواهان و مستقل و به خصوص به برخی از معتقدین,” کمربند گفت. نیوهمپشایر اجازه می دهد تا مستقل برای رای دادن در آن دموکراتیک اولیه.

قبل از نیوهمپشایر آرا شمارش Gabbard پیشنهاد شده در یک شنبه ایمیل به هواداران که او خوشحال بود با نتیجه تلاش های خود را.

“ما نشان داده ایم چه اتفاقی می افتد زمانی که دموکرات مستقل و جمهوری خواهان و آزادی خواهان و رای دهندگان مردد ایستاده متحد در اهداف مشترک ما برای بازگرداندن عزت و افتخار و خدمات به بالاترین” او نوشت: در کمپین ایمیل. “برای پایان دادن به تغییر رژیم در جنگ و جنگ سرد جدید و سرمایه گذاری آن تریلیون دلار برای پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا.”

در پایان مور گفت که او معتقد است Gabbard بود “شلوغ کردن” از مقدماتی نیوهمپشایر حداقل در بخشی از آنجا که او در حال اجرا بود در برابر ورمونت به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز و ماساچوست به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن که “برخی زادگاه مزیت است.”

“او زد یک مبارزه خوب اما او واقعا تا به حال هرگز یک شات” مور گفت. “نظر فقط ارزیابی تصمیم گیری های استراتژیک است که او ساخته شده آنها خوب بودند. من فقط فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک فرصت بود برای او به افزایش به بالا و من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن که در, New Hampshire.”

دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر رول به نوادا قفقاز و جنوب کارولینای اولیه بعد از این ماه که در آن Gabbard کمتر از یک پروفایل از او تا به حال در نیوهمپشایر.

Gabbard به او گفت: حامیان در سه شنبه ایمیل که او و تیم او خواهد شد “آمار زمین در حال اجرا فردا در چارلستون” اما مور گفت که او انتظار ندارد او را به انجام به خوبی در کارولینای جنوبی است.

قابل توجه رای دهندگان آمریکایی آفریقایی پایه در کارولینای جنوبی به نظر می رسد به احتمال زیاد به تکیه به سمت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و “من واقعا فکر می کنم کسانی که در حال مرتب کردن بر اساس از رای دهندگان که به دنبال کسی که در حال اجرا در برابر حزب دموکراتیک” مور گفت.

“من فکر می کنم او در یک وضعیت بد در حال حاضر به دلیل این بود که واقعا بهترین شرط بندی برای شروع ابتلا به آتش” کمربند گفت: به عنوان زود بازده شد منتشر شده در نیوهمپشایر اولیه.

“رک و پوست کنده (امی) Klobuchar و (پیت) Buttigieg شده اند و آنهایی که به آتش گرفتن و نه او را و آن را به یک میدان بزرگ و آن را سخت به ایستادگی کردن در این میدان بزرگ به خصوص اگر شما در حال گرفتن در بحث مرحله,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>