سه شنبه است و آخرین مهلت ثبت نام برای رای دادن در مارس 3 انتخابات

Sonoma County ساکنان را تا روز سهشنبه به ثبت نام برای رای دادن در مارس 3, اولیه, انتخابات, است که به احتمال زیاد به منظور جلب مشارکت مردم ستیز با مسائل محلی در انتخابات و یک شانس برای کالیفرنیا برای کمک به روشن شدن مبهم مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

با 13 کشورهای دیگر نیز برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه این انتخابات در 15 روز ممکن است نشان دهد که کدام یک از نامزدها باید طنین انداز با رای دهندگان و می تواند درآمد مناسب برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

کالیفرنیا هرگز قبل از رای گیری در روز سه شنبه و نه رای دادند در ماه مارس از سال 1996 تا حد زیادی نافی انتخاباتی تاثیر, پرجمعیت ترین دولت است.

“به طور سنتی کالیفرنیا است و نه اهمیت. آن را در اواخر بازی گفت:” دیوید McCuan یک سونوما دانشگاه دولتی علوم سیاسی.

کالیفرنیا می تواند یک ریسک بالا دولت برای دموکرات ها با 494 کنوانسیون نمایندگان حسابداری برای 12 درصد از نیاز 3,979 رای به امن نامزدی. در مجموع 1,358 نمایندگان اهدا خواهد شد در روز سه شنبه هنگامی که سابق شهردار نیویورک و چند میلیاردر مایکل بلومبرگ اولین بازی خود را در بسیاری از 14 حالت اولیه رای گیری.

برنده در کالیفرنیا و در روز سه شنبه به طور کلی “را در صندلی راننده برای نامزدی” McCuan گفت. پیش بینی خود را: “به نظر می رسد مانند برنی (ساندرز) خواهد بود رانندگی ماشین اما رقیب اصلی او خواهد بود مایک بلومبرگ.”

سه شنبه تعیین خواهد شد 36 درصد از نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی و تا پایان ماه مارس به بیش از دو سوم از آنها بوده اند را انتخاب McCuan گفت.

دو دکمه محلی نژادها در انتخابات هستند 3 منطقه supervisorial مسابقه و پول بزرگ در مبارزات انتخاباتی بیش هوشمند را پیشنهاد اولیه برای تمدید سه ماهه درصد مالیات بر فروش بسیار مهم برای بقای آن.

سرپرست Shirlee زین سه دوره فعلی که منطقه را پوشش می دهد مرکزی سانتا رزا و رونرت پارک, چهره سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey یک دوره عضو شورای که نشان دهنده او قوی ترین چالش پس از او به دست آورد در سال 2008.

دو متفاوت در مورد مسائل کلیدی از جمله بی خانمانی با متضاد سیاسی افراد ، از متحدان سیاسی سابق و دوستان نزدیک هستند درگیر در به طور فزاینده ای معاند مبارزات انتخاباتی.

یک ترکیب $2.6 میلیون — عمدتا از دو منبع — ریخته است به کمپین برای اندازه گیری من که حمایت از رفت و آمد خط راه آهن آغاز شد که عملیات در تابستان 2017.

مولی Gallaher Flater از برجسته محلی توسعه دهنده بیل Gallaher و رئیس اجرایی در ویندزور-بر اساس Gallaher خانه اهدا کرده است بیش از 1.4 میلیون دلار به مخالفان مبارزات انتخاباتی در حالی که فدرال سرخپوستان Graton Rancheria کمک 1 میلیون دلار به مالیات گیری است.

صندلی برای دو نفر دیگر شهرستان سرپرستان چهار قانونگذاران ایالتی و دو تن از اعضای کنگره نیز در انتخابات.

با توجه به سطح علاقه Deva نیا در این شهرستان ثبت نام از رای دهندگان پیش بینی حضور 65 درصد به 70 درصد از رای دهندگان ثبت شده. مشارکت در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در سال 2016 — وقتی که هیلاری کلینتون ضرب و شتم برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات و تهمت زد دور موسوم به nod — 65% بود. میزان مشارکت در انتخابات عمومی ماه نوامبر که سال 78 درصد.

هشت سال پیش — زمانی که جمهوری خواهان انتخاب میت رامنی و دموکرات ها گیر کرده است با رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 — Sonoma County اولیه مشارکت مردم فقط 47 درصد.

سونوما کانتی حدود 276,000 ثبت نام رای دهندگان و نیا گفت او انتظار دارد که این تعداد به عنوان افزایش از انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>