Tsitsipas بازگشت به دوم مستقیم نهایی

Stefanos Tsitsipas has beaten Britain's Dan Evans to reach the Dubai Championships final.
آیکون دوربینStefanos Tsitsipas مورد ضرب و شتم قرار بریتانیا دن ایوانز برای رسیدن به دبی قهرمانی نهایی است.

Stefanos Tsitsipas با هجوم به دبی نهایی برای دومین سال متوالی پس از راحت 6-2 6-3 به پیروزی بریتانیا دن ایوانز در روز جمعه.

جهان یونانی شماره 6 تمدید فعلی خود را به پیروزی در هشت بازی متوالی پس از موفقیت در دفاع از خود مارسی عنوان آخرین هفته پیش از سفر خود به دبی.

Tsitsipas که برنده 16 از خود گذشته 17 مجموعه در انتظار برنده دوم نیمه نهایی بین نواک جوکوویچ و Gael Monfils.

21 ساله حاکم ATP فینال قهرمان خواهد شد مناقصه برای ششمین حرفه ای عنوان در روز شنبه.

“من فقط موفق به ماندن جامد در طول کل مسابقه. ندارد عظیم ضعف من فقط بازی با کیفیت خوب از تنیس که من لذت می برد” Tsitsipas گفت.

“من واقعا احساس استرس زیادی وجود دارد خارج وجود دارد در دادگاه است. من واقعا تحت تاثیر قرار با کیفیت از بازی امروز و من امیدوارم که به همان و احتمالا بهتر در فینال.”

در اولین دیدار برابر 37-رتبه ایوانز Tsitsipas دو بار شکست در باز کردن مجموعه و تبدیل خود را در اولین فرصت به یک فرمانده سرب در بیش از نیم ساعت.

بسیار مورد نیاز 13 دقیقه نگه کردم ایوانز در هیئت مدیره در شروع مجموعه دوم اما Tsitsipas بالا برده و فشار بر روی حریف خود را خدمت کردم و استراحت مورد نیاز او در بازی سه.

Tsitsipas کردم اولین دو امتیاز بازی را در Evans خدمت در بازی نهم و پیچیده برخورد او شانس دوم در 81 دقیقه خوانده شده را علامت.

شماره دو دانه راحت بود در خود سرویس بازی های او به پایان رسید در این مسابقه با 90 درصد میزان موفقیت در اول خود را خدمت می کنند. او کاهش یافته است و فقط 10 امتیاز در مجموع در خدمت می کنند در طول بازی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net