Tsitsipas, Goffin ریخته در روتردام

Greek star Stefanos Tsitsipas has bowed out against Aljaz Bedene in Rotterdam.
آیکون دوربینستاره فیلم Stefanos Tsitsipas است متمایل علیه Aljaz Bedene در روتردام.

دانه دوم Stefanos Tsitsipas از دست 7-5 و 6-4 به unseeded اسلوونیایی Aljaz Bedene به عنوان ناراحتی ادامه داد: در روتردام باز در روز پنج شنبه.

Tsitsipas به دست آورده پنج شکستن امتیاز در افتتاحیه مجموعه اما یونانی موفق به تبدیل هر و Bedene موفق به کسب 11 امتیاز در یک ردیف برای قرار دادن این مجموعه.

Bedene رتبه 52 در جهان در زمان اولیه سرب در دوم شکستن Tsitsipas در 1-1 قبل از خدمت کردن به امن تنها دومین پیروزی بیش از 10 بازیکن و راه اندازی یک چهارم نهایی با نوجوان کانادا فلیکس دیلم-Aliassime.

“برای پیروزی در برابر top 10 بازیکن احساس می کند بزرگ” Bedene گفت: در یک بعد از مسابقه مصاحبه.

“این تنها من برای بار دوم.

“من در خدمت هستم واقعا خوب می بینم. من در تلاش برای متمرکز ماندن من در خدمت به خصوص در برابر بازیکنان بزرگ با خدمت (که در آن) شما نمی توانید بسیاری از شانس. من حدس می زنم من خدمت در نقاط مهم و نگه داشته من سرد است.”

اگر چه Bedene را بدون استفاده از زور خطا تعداد بالاتر از حریف خود را 30 سال اخراج 20 برندگان و هشت بیش از جهان شماره شش.

دیلم-Aliassime پیشرفته با یک 6-4 6-2 پیروزی بر بلغارستان گریگور دیمیترو در 77 دقیقه است.

چهارم دانه دیوید Goffin بود نیز حذف شده در مجموعه های مستقیم توسط Jannik گناهکار از دست دادن 7-6 (9-7) 7-5 به unseeded ایتالیایی.

روسی آندری Rublev خود را ادامه داد چشمگیر فرم با یک 7-5 6-3 پیروزی بر الکساندر Bublik به گسترش خود رکورد پیروزی در سال 2020 به 13-1.

دفاع از قهرمان و سوم-کشت Gael Monfils – بالاترین بذر به سمت چپ در این مسابقات پس از دانه بالا Daniil مدودف سرنگون شد در روز چهارشنبه – نقش همکار فرانسوی ژیل سیمون بعد در روز پنج شنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>