مغلوب ساختن پیشی جستن قطع با سی وسیعتر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن >> District of Columbia شهردار موریل Bowser تلفن زنگ زد در اوایل این هفته از یک شماره نا آشنا بود: آن کاخ سفید تماس می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم به صحبت.

رئیس جمهور تبریک گفت واشنگتن شهردار در $876 میلیون در فدرال coronavirus تسکین رفتن به واشنگتن-منطقه مترو سیستم — پول که خوش بود اما نه تحت شهردار قضایی به جای رفتن به یک منطقه ای حمل و نقل اقتدار.

Bowser خود استفاده می شود لحظه ای به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن که منطقه — شهر 700000 نفر است که شامل بیش از 150 ، 000 کارگران فدرال— got $700 میلیون کمتر در coronavirus امداد پول از هر یک از 50 ایالت به دلیل آن را به عنوان یک طبقه بندی خاک در سنای آمریکا اصرار در دور اول فدرال امداد توسط کنگره تصویب.

به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و به گرمی از پایتخت کشور و گفت که او می خواست “هر چه بهترین است” برای ساکنان آن است. اما در طی بیش از سه سال قطع ارتباط بین رئیس جمهور و ناحیه کلمبیا پدید آمده است. عمومی تفاوت تنها تر استارک در طول بیماری همه گیر.

“این بسیار مهم است که در این منطقه ساخته شده است و که در این منطقه می شود آنچه در آن بدهکار” Bowser خود گفت: در این هفته پس از صحبت های او با مغلوب ساختن پیشی جستن.

دستیاران به شهردار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Bowser خود نگرانی خود را در رادار خود را, اما او ساخته شده هیچ تعهدات. به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت این موضوع خواهد بود خطاب هنگامی که او در ابتدا گله و شکایت در مورد این موضوع در کاخ سفید کنفرانس با فرمانداران در اواخر ماه مارس است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

سرعت بازگشایی پس از coronavirus تهدید تعطیل فعالیت در سراسر کشور نیز شده است یک نقطه از مشاجره بین واشنگتن و کاخ سفید است.

در حالی که برگ برنده دولت شده است هل دادن دولت و دولت های محلی به سرعت بازگشایی Bowser اصرار داشت تا همین اواخر که عفونت موضعی شماره توجیه نمی هر گونه آرامش از او بماند-صفحه اصلی سفارش.

منطقه است و کاهش آن stay-at-home منظور در هفته آینده یکی از آخرین قضایی به آغاز بازگشایی. اما شهر و مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که پایتخت کشور به احتمال زیاد ماه به طور کامل به زندگی می آیند.

مقامات شهرستان گفت: هنوز معلوم نیست اگر دانش آموزان خواهد بود قادر به بازگشت به فیزیکی کلاس های درس در پاییز. این محافظت رویکرد می ایستد در تضاد با دیدگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن که روز جمعه خواستار آن شدند که دولت و رهبران محلی اجازه می دهد تا خانه عبادت برای بازگشایی “در حال حاضر است.”

ساعت زودتر Bowser خود تاکید کرد آن را بسیار مهم برای شهروندان هوشیار باشند. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری تجمعات تا 10 نفر در منطقه فاز اول بازگشایی.

و فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: سی همراه با شیکاگو و لس آنجلس تا به حال تجربه طولانی در فلات عفونت است که مقامات دولت بودند از نزدیک نظارت است.

شهرستان پایتخت coronavirus مرگ و میر بالاتر از همه اما چهار ایالت: نیویورک, نیوجرسی, ماساچوست و کانکتیکات است.

“وجود دارد یک قطع ارتباط گفت:” النور هولمز نورتون منطقه را رای غیر نماینده در ایالات متحده ، “کاخ سفید است که به دنبال در اقتصاد و پول و شهردار این است که به دنبال علم اول است.”

Bowser خود اذعان روش های مختلف اما پخش کردن هر گونه درگیری با دفتر بیضی.

او تاکید می کند که این شهر بازگشایی, طرح در بخش, در کاخ سفید وظیفه نیروی دستورالعمل و واشنگتن به مشورت با دکتر Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا اپیدمیولوژی. شهردار اضافه شده است که او در تماس با مقامات دولت به عنوان دیگر نمایندگان شهرستان.

“ما می خواهیم همه چیز باز” Bowser خود گفت. “و این راه برای همه باز است که به اندازه گیری و رویکرد مرحله به مرحله.”

آن را بیش از حد طولانی پیش که صدای شیپور به استقبال رهبران شهر.

در سال 2014 به عنوان شرکت خود را در حال توسعه یک هتل در تاریخی قدیمی اداره پست ساختمان استیجاری از دولت فدرال تهمت اهدا $5,000 برای Bowser DC افتخار افتتاحیه کمیته. دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان — Ivanka و Eric — به 2000 $در هر یک به شهردار کمپین پس از او را شکست داد و شهر شهردار کنونی در بازار اولیه است که در سال.

پس از در حال ظهور به عنوان سناتور جمهوریخواه در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “دیدار با مطبوعات” که او می خواهم “قطعا نگاه” یک دهه فشار توسط رهبران منطقه برای به دست آوردن استقلال.

“من می خواهم به انجام هر آنچه که خوب است برای ناحیه کلمبیا چون من به عشق مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما در اوایل این ماه ناروا گفته نیویورک پست “سی هرگز یک دولت است.”

“چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره?” اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به تاریخ این شهر از رای گیری اکثریت دموکرات ها.

نه مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش زندگی در واشنگتن مانند برخی از تلاشهای پیشینیان.

باراک و میشل اوباما لذت می برد یک رشته از تاریخ شب در رستوران های شهر. بیل کلینتون سرش می دویم. در بازار ملی. جیمی و روزالین کارتر برنده بیش از برخی از ساکنان با ثبت نام خود را پدر امی در یک سی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گردش در منطقه محور در شام خود را در هتل و سفر به باشگاه گلف خود در ویرجینیای شمالی. خود نادر پیشتاز در جای دیگر در منطقه باید به استقبال چالش ها است.

در اوایل این ماه او تصمیم به برگزاری یک فاکس نیوز مجازی تاون هال در یادبود لینکلن. در حالی که دیگر رئیس جمهور برگزار شد, حوادث در مراحل یادبود تهمت کردم فدرال چشم پوشی به نشستن در marbled پا از شانزدهم جمهور, تولید برخی گله مند.

در ماه اکتبر تهمت با حضور در یک دنیای سری بازی در اتباع واشنگتن’ ورزشگاه. زمانی که او به نظر می رسد در ballpark صفحه نمایش های ویدئویی به دی سی, جمعیت, باران او را با بوس.

دموکرات و منطقه فعالان نیز شکایت دارند که برگ برنده دولت هنوز برای بازپرداخت این شهرستان برای بیش از 7 میلیون دلار در هزینه های امنیتی مربوط به سال 2017 افتتاح و هزینه های اضافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن فله تا چهارم جولای جشن در واشنگتن است.

“آیا آن را نمی پرداخت برای افتتاح یا چهارم جولای رویداد به اتصال کوتاه DC ساکنان در coronavirus امداد او روشن شده است در نگرش خود گفت:” بو برای قرار دادن مدیر اجرایی استقلال, حمایت, گروه, DC رای دادن. “او فقط نمی مراقبت در مورد مردم سی”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de