مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی revisits رد کاهش

واقعیت این است که هیچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک-کنترل خانه یا ایران برگزار شد سنا — هر گونه علاقه در مقابله با یک بیماری مزمن بودجه شکاف است که نیروهای دولتی به قرض 22 سنت از هر دلار در آن خرج می کند. کاخ سفید طرح پیشنهاد $4.4 تریلیون کاهش هزینه ها در طول دهه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در ضمن با تمرکز بر اقتصاد و تاریخی کم نرخ بیکاری در حالی که نادیده گرفتن دولت بودجه.

همیشه از روز خود را به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن شده است امیدوار کننده مراقبت های بهداشتی طرح است. بودجه تکرار که وعده اما ارائه می دهد چند جزئیات. آن را میسازد و از “اصلاحات بهداشتی چشم انداز” که برای مراقبت بهتر در کاهش هزینه ها و حفاظت از مردم با موجود شرایط پزشکی. بودجه نیز پیشنهاد دهها میلیارد دلار در مدیکر کاهش به بیمارستان ها و پزشکی کار می کنند نیاز است که باد افشان رول.

در کاپیتول هیل دموکرات ها کنترل خانه خود را دیده اند تعداد کسری آگاه “سگ آبی” کوچک در حالی که فهرستی از قانونگذاران طرفدار پر هزینه “مدیکر برای همه” و “سبز معامله جدید” پیشنهاد کرده است دارای عقاید. چای حزب جمهوری خواهان را تا حد زیادی رها شود تعریف شده است که حداقل در بخش خود موفق به تصاحب خانه یک دهه پیش.

تهمت نیز امضا دو گسترده تر بودجه معاملات کار می کرد توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان برای خلاص شدن از کاهش هزینه های چپ بیش از یک شکست خورده سال 2011 بودجه خبر داد. نتیجه این شده است چشم ظاهر گذراندن سطوح برای دفاع — به حدود 750 میلیارد دلار در این سال — ها و دستاوردهای قابل توجهی برای داخلی برنامه های مورد علاقه دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن جدید بودجه اساسا یخ دفاع در سطح فعلی در حالی که پیشنهاد 3% نظامی افزایش پرداخت.

کاخ سفید انجام نشده زیادی برای جلب توجه به بودجه امسال انتشار هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است طرح های مورد علاقه 2020 کلید میدان نبرد متحده مانند افزایش به 250 میلیون دلار برای بازگرداندن فلوریدا باتلاقی و حرکت در نهایت به کنار گذاشتن یک چند میلیارد دلاری هرگز-با استفاده از زباله های اتمی که سیاسی سم در نوادا است. کاخ سفید نیز به بیرون درز کلمه از $25 میلیارد پیشنهاد برای “احیای روستایی امریکا” با کمک های مالی برای دسترسی به اینترنت پهن باند و سنتی دیگر پروژه های زیربنایی مانند جاده ها و پل ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز وعده 3 میلیارد دلار افزایش به 25 میلیارد دلار برای ناسا به امید بازگشت فضانوردان به ماه و مریخ است. آن سیاهی یک افزایش تا 10 سال $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد اما $800 میلیارد دلار است که می آید از طریق موجود در سطح حمل و نقل برنامه های. این شامل متوسط مرخصی والدین برنامه ریزی و پشتیبانی توسط دختر اول Ivanka Trump و شامل $135 میلیارد دلار در پس انداز در طول دهه آینده به عنوان بخشی از نامشخص مجموعه کنار گذاشته برای مقابله با هزینه های بالای داروهای تجویزی در این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار خواهد دریافت 2 میلیارد دلار تخصیص بیش از ارائه شده توسط کنگره اما کمتر از 8 میلیارد دلار درخواست شده در سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دیوار به اندازه کافی پول در دست به ساخت 1000 مایل (1,600 کیلومتر) از دیوار یک مقام ارشد دولت گفت: بسیاری از آن به دست آمده با استفاده از بودجه خود و انتقال قدرت. رسمی نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد بودجه قبل از آن ساخته شده است.

کاهش دیوار درخواست راحتی می تواند راه را برای اقدام در تخصیص اسکناس در ایران-سنا برگزار شد که در آن مبارزه با بیش از سال گذشته به مراتب بزرگتر دیوار درخواست متوقف کار در هزینه های سالانه صورتحساب برای ماه می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است متوسط تنظیمات به واجد شرایط برای منافع امنیت اجتماعی ناتواني و او پیشنهاد کاهش به مدیکر ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان اما هزینه واقعی راننده مدیکر و امنیت اجتماعی در حال انجام است بازنشستگی افزایش کودک رونق تولید و هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در ادامه به سبقت گرفتن تورم.

با مدیکر و امنیت اجتماعی تا حد زیادی از روی میز مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تمرکز بر خدمات درمانی فراهم می کند که مراقبت به بیش از 70 میلیون فقیر و افراد معلول. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با موفقیت گسترش مدیکید در هنگام عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه از یک دهه پیش اما تهمت تایید شده است ایران قصد دارد — آنها موفق چشمگیری در سنا دو سال پیش به طور چشمگیری محدود کردن برنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین مدیکید پیشنهاد گفت: دولت اجازه می دهد متحده که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر در پزشکی قبول فدرال خود را به اشتراک گذاری به عنوان یک مبلغ یکجا; متحده برای ماندن در پزشکی سنتی 3% کلاه در هزینه رشد می کند. تهمت نیز احیای یک طرح رد شده توسط قانونگذاران در گذشته برای برش مواد غذایی تمبر هزینه های ارائه بسیاری از مزایای به عنوان محموله های مواد غذایی به جای پول نقد است.

دیگر کاهش مشخص در سالانه “عمده پس انداز و اصلاحات” حجم آن را نادیده گرفته و هر سال شامل از بین بردن حرارت یارانه برای فقرا و $405 میلیون ارزش کمک به تقویت جامعه کار و خدمات توسط شهروندان ارشد همراه با برنامه های به طور چشمگیری بریده بریده قانونی کمک به فقرا, موقوفه ملی برای هنر و یارانه به ایالات مانند کالیفرنیا زین با هزینه های بالا برای اسامی جنایی مهاجران که وارد کشور غیر قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>