تهمت می خواهد مالیات بر حقوق و دستمزد و آرامش ویروس-spooked بازارهای

روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper این جلسه به طور منظم با کارمندان ارشد که به طور معمول برگزار خواهد شد و چهره به چهره در یک اتاق با 40 تا 50 شرکت کنندگان شکسته شد تا به سه اتاق با تصویری-نهفته در میان این اتاق با توجه به پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان هافمن. او گفت: Esper و 15 تا 20 نفر در اتاق خود از جمله ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش sat حداقل شش فوت از هم جدا در راستای سلامت راهنمایی.

تهمت بود واگذاری بسیاری از این ویروس در پاسخ به پنس که تشکیل یک کنفرانس ویدئویی به روز رسانی در دولت فدرال, ویروس, پاسخ, بعد از ظهر دوشنبه با ملت فرمانداران. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ملاقات کرد مشاوران اقتصادی بالا قبل از ظهور به افشای او به دنبال مالیات بر حقوق و دستمزد ،

کاخ سفید شده و برگزاری جلسات با آرایه ای از سفر و مدیران صنعت بهداشت و درمان. مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت مدیران وال استریت به کاخ سفید در روز چهارشنبه به بحث اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر.

در کاپیتول هیل که در آن بسیاری از قانونگذاران و تماس مکرر با رهبران بودند فیلدینگ سوال از اعضا و کارکنان در مورد چگونگی پیچیده خواهد بود و امن. رهبران آن تا کنون نشان داده شده کمی تمایل به کاپیتول اما جلسات برنامه ریزی شده بود در طول روز به بحث در مورد آماده سازی.

روز دوشنبه در کنگره Doug Collins, R-Ga., و Gaetz خود قرار داده و در داوطلبانه قرنطینه به دلیل تماس های خود را با کسی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

هر دو گفتند نه هر گونه علائم را منتظر مانده از 14 روز پس از تماس در صفحه اصلی. Gaetz هفته گذشته عینک ماسک گاز به خانه رای در لایحه بودجه اضطراری برای این ویروس در پاسخ گفت: او می خواست به برجسته کنگره چگونه می تواند تبدیل به “ظرف پتری” برای ویروس.

کالینز ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب در کاخ سفید و دست تکان داد و با او جمعه زمانی که رئیس جمهور در بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا ستاد.

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس و تشکر. پل Gosar R-Ariz., نیز قرار داده شده خود را در قرنطینه پس از آمدن در تماس با همان فرد در محافظه کار کنفرانس است.

و همچنین تشکر. جولیا Brownley D-کالیفرنیا گفت: او به ملاقات هفته گذشته با کسی است که پس از تشخیص داده شده است با ویروس. او بسته است و گفت: او با کارکنان خود هستند “نظارت بر خود و حفظ اجتماعی فاصله شیوه است.”

تعداد زیادی از بازدید کنندگان از آمدن به تپه به خصوص در این زمان از سال زمانی که گروه های مدافع ترتیب “پرواز” سفر به لابی و صحبت به نمایندگان مجلس و گروه های مدرسه فرود برای تور.

در یک مظهر قانونگذاری در سن coronavirus تشکر. ریچارد نیل D-Mass., با نزدیک شدن به یک همکار جمهوری خواه در مجلس نمایندگان روز شنبه به صورت یک روال تبریک دست دادن پس از مجلسی به تصویب یک لایحه در حال گسترش یک برنامه ویزای. “لرزش و یا دست انداز?” نیل پرسید: Rep. کلی آرمسترانگ, R-N. D.

دو مرد ضربه آرنج.

دفاتر در کاپیتول هیل همچنین تبلیغ آنها برگزاری “تماس با جلسات” و خواسته مهمانان به خودداری از دست دادن.

رئیس دموکرات کمیته های پارلمانی Rep. Hakeem Jeffries گفت: خانه رئیس اداری افسر و گروهبان در آغوش انتظار می رود که به مختصر دموکرات ها در خود را به طور منظم حزبی جلسه روز سه شنبه. بحث شد که آیا آدرس کنگره خواهد بود محدود به بازدید کنندگان است.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی بودند و انتظار می رود به محرک درخواست به گزارش روز سه شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de