مغلوب ساختن پیشی جستن vilifies سالمندان از معترضان به عنوان مبارزات انتخاباتی خود در تلاش برای بازتولید

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از گرد و غبار است که اتفاق افتاده است در آخرین 90 روز پس از چشم انداز و چشم انداز باقی مانده از سال جاری با آنچه ما قبلا رفته در سال 2020 شما فقط هرگز نمی دانید” گفت: امانوئل جارویس جمهوری خواه رئیس برای Durham County در کارولینای شمالی یک کلید میدان نبرد دولت است.

جارویس که سیاه و سفید می یابد گسل با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به نژادی تظاهرات در سراسر کشور که مایل به رئیس جمهور تا به حال نشان داده شده است همدلی بیشتر. او cringed در روز سه شنبه صدای جیر جیر. اما او معتقد است رای دهندگان را ببخشد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دلیل وجود دارد بسیاری از آمریکایی ها که نمی توانید صبر کنید برای اجرا به صندوق های رای در روز انتخابات و به دایره نام او است چرا که آنها معتقدند او واقعا ایستاده تا برای آنها” او گفت:.

به طور فزاینده ای به شدت دستپاچه شده توسط رای گیری داده مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است استخدام چندین کارکنان که بخشی از کمپین 2016. برجسته ترین است جیسون میلر یک دستیار سابق استراتژیست استیو Bannon که ترویج تهمت را در آغوش, از جناح راست ناسیونالیسم.

میلر صحبت کرده است به مغلوب ساختن پیشی جستن “چندین بار در یک روز” از اواخر سال با توجه به یک فرد درگیر در انتخاب مجدد تلاش کنید. چند دستیاران مشاهده استخدام خود را به عنوان شواهدی وجود دارد که تهمت دهکدهای از دست داد برخی از اعتماد مدیر کمپین براد Parscale و نزدیک خود را متحد Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد.

بیشتر کارکنان با تغییرات به احتمال زیاد در روزهای آینده با توجه به یک فرد نزدیک به مبارزات انتخاباتی.

“من فکر نمی کنم آن را یک واکنش افراطی به رای گیری به عنوان بسیاری به عنوان نوعی از افسردگی است که من فکر می کنم [تهمت] می خواهد به لرزش چیز تا” فرد گفت.

در حال حاضر کمپین نقشه راه برای راه اندازی مجدد موفق متکی استراتژی در کمتر نسبت به عوامل خارجی: امید چشمگیر اقتصادی شکوفایی قبل از نوامبر بایدن ناتوانی در دفع ضربات و سرسخت شور و شوق از مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. در یک کلمه شانس است.

“ما باید اعتماد به نفس بالا که اقتصاد ادامه خواهد داد برای بازگشت” گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر. “جو بایدن از چپ به گزاره های چسبیده به اخبار بد … به طور فعال باید به ریشه ها در برابر آمریکایی ها برای خود سیاسی ثروت است.”

در نشانه ای از کمپین عصبانیت آن را به پخش آگهی های تلویزیونی در اوهایو و آیووا طبقه کارگر میدان نبرد متحده که برنده برنده به راحتی در سال 2016 اما در حال حاضر نگاه رقابتی تر است.

اصلی فوق العاده PAC پشتوانه تهمت نیز در حال اجرا ضد بایدن تبلیغات در درجه اول در سه میدان نبرد آمده است که کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 برنده: پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین. نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن در هر سه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سعی خواهد کرد برای به تصویر کشیدن او را به عنوان خارجی و با نام تجاری بایدن به عنوان استقرار انتخاب داده چند دهه خود را از خدمات در واشنگتن Murtaugh گفت. اما داخلی وجود دارد اختلاف نظر در مورد آن حملات موثر خواهد بود در برابر معاون رئیس جمهور سابق.

مثلا تهمت است ناودان بایدن برای حمایت از 1994, جرم, لایحه که قرار 100,000 اضافی افسران پلیس در خیابان های امریکا و به طور همزمان متهم کرده است او به دنبال “پال خواستار قطع بودجه دولت” اجرای قانون در لیگ با “رادیکال دموکرات.”

بایدن انتخاباتی در این هفته گفت: او را پشتیبانی نمی کند تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس کلیدی تقاضای برخی معترضان.

“دموکرات ها به طور کامل به دست ما صحبت کردن در مورد شلیک پلیس به جای آن از 40 میلیون آمریکایی از کار” گفت: یکی از عمل های درگیر در رئیس جمهور گشتند که می بیند این موضوع به عنوان یکی است که می تواند کمک به تهمت پیروزی برخی از حومه رای دهندگان او را از دست داد.

“هیچ چیز انگیزه کاملا مانند ترس” عمل گفت.

اما بازی در رای دهندگان اضطراب سخت تر است برای وقت. و خیلی از رئيس جمهور را آتش زا نظرات و توییت می تواند کمک به یک “خستگی عامل” عمل اذعان کرد که در آن رای دهندگان برای انتخاب امن استقرار انتخاب پس از سالها جنجال و هیاهو.

“هنگامی که شما در وقت شما می خواهید به اجرا در صلح و ‘اجازه دهید من به پایان آنچه که من آغاز شده است'” گفت: Ed راجرز سابق ارشد کاخ سفید مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش. “چه کار تهمت می خواهد رای دهندگان به او اجازه دهید به پایان برساند؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>