مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دولت از اتحادیه به کمپین; پلوسی ریپ کردن سخنرانی

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن مهمانان در اتاق: líder ژوئن Guaidó شده است که در تلاش برای برنده شدن در زمان مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم ترین بین المللی متحد.

رئیس جمهور ارائه شده Guaidó دقیقا نوعی از حمایت او شده است به دنبال او به عنوان تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Guaidó “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.”

“سوسیالیسم از بین می برد سازمان ملل” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

رئیس جمهور وارد شب در یک رول با استیضاح تبرئه قریب الوقوع کار خود را تصویب اعداد تیک تاک به سمت بالا و وال استریت به دنبال قوی است. او زده ل argely خوش تن. اما در گذشته لحظاتی که تهمت زده شده است یک تن از bipartisanship و همکاری او همواره بازگشت به شدیدتر و بلاغت در روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف سخنرانی برجسته اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما. و چه تهمت تماس رونق بی سابقه ای است که توسط بسیاری از اقدامات نیست که متفاوت از جامد اقتصاد او به ارث رسیده از رئیس جمهور باراک اوباما. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود بزرگ به پایان رسید یک دهه پیش در سال اول اوباما در هشت سال ریاست جمهوری

مغلوب ساختن پیشی جستن بر جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

در حالی که کاخ سفید گفت: رئیس جمهور ارائه شد پیام وحدت او همچنین صرف زمان در مورد مسائل است که باید ایجاد بزرگ را بدست آورد و با طنین انداز سیاسی خود را پایه. او مورد حمله دموکرات ها’ مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی برای بودن بیش از حد سرزده و دوباره خود را برجسته امضای موضوع — مهاجرت — trumpeting مایل از مرز دیوار که ساخته شده اند.

او همچنین یک بخش اختصاص داده شده به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را.

دموکرات ها بودند تهیه مقدار زیادی از ضد برنامه نویسی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی — موضوع کلیدی را تصاحب خانه در سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از عهد کرد که اجازه نمی دهد یک “سوسیالیست تصاحب ما سیستم مراقبت های بهداشتی” یک ضربه تند وشدید زدن در مدیکر برای همه پیشنهاد تایید شده توسط برخی از دموکرات رقبا.

بسیاری از زنان دموکرات بودند با پوشیدن لباس سفید به عنوان ادای احترام به suffragettes در حالی که تعدادی در حزب بودند با پوشیدن لباس قرمز و سفید و آبی راه راه پین برگردان برای برجسته کردن تغییرات آب و هوا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد محیط زیست پادمان و با توجه به مهار آزاد به آلوده.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله کالیفرنیا تشکر. ماکسین واترز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام کرد پیش از سخنرانی که آنها خواهد بود پرش آن را در حالی که دیگر دموکرات ها راه می رفت در اوایل.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تحویل حزب رسمی پاسخ کشید و تضاد بین اقدامات صورت گرفته توسط حزب دموکرات و رئیس جمهور شد.

“مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” Whitmer گفت. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

___

نویسندگان AP, Darlene Superville, عامر مانند در واشنگتن و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemire

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>