مغلوب ساختن پیشی جستن, مقامات ایالات متحده ارسال پیام های مخلوط ویروس در معرض خطر به اینجا

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رئیس مشاور اقتصادی گفت: امروز که جدید کروناویروس تحت کنترل در ایالات متحده حتی به عنوان دولت بالا بیماری مبارزان هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک شیوع در اینجا.

مخلوط پیام آمد که بازار سهام سقوط یک دوم مستقیم روز و قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی مورد سوال که آیا کاخ سفید درخواست برای $2.5 میلیارد دلار در, ویروس, پاسخ, بودجه خواهد بود به اندازه کافی برای آماده سازی این کشور است.

صحبت کردن در روز قبل از آن از New Delhi, هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن است.” یک “بسیاری از استعداد” و “بسیاری از قدرت” در حال شنود گذاشته برای coronavirus پاسخ او اضافه شده است.

او گفت که این وضعیت “به خوبی تحت کنترل در کشور ما است.”

بعد مشاور اقتصادی لری Kudlow به تصویر کشیده شده بازار سهام را اسلاید به عنوان یک فرصت خرید برای سرمایه گذاران است. “اقتصاد ما این است که در شکل و خوب است” گفت: Kudlow. “این ویروس نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. ما موجود است.”

اما دکتر نانسی r. schultze ، که منجر به کار بر روی بیماری های تنفسی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به خبرنگاران گفت که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

آمریکا مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد مخلوط پیام — آنها قبلا هشدار داده است که آنها انتظار می رود برخی از گسترش در سراسر کشور است. پیام تبدیل شده است ضروری تر به عنوان آنها به آموزش های آمریکایی در مورد خطر و مورد مراحل است که اتفاق می افتد اگر آنها قادر به مهار این ویروس جدید توسط quarantining مسافران از آمدن به ایالات متحده

در حال حاضر آنها می خواهند مردم را به شروع به فکر کردن در مورد انواع مختلف از اقدامات آنها ممکن است ببینید اگر این ویروس شروع به گسترش از جمله بسته شدن مدارس و تشویق telework. این مراحل گرفته در طول سال 2009 H1N1 flu pandemic.

“بخشی از آمادگی یک جمعیت تحصیل کرده فکر کردن در مورد آینده گفت:” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

“فوری خطر به طور کلی آمریکا کم باقی مانده است اما این پتانسیل را دارد که به سرعت تغییر,” او اضافه شده است.

صبح امروز در کاپیتول هیل سناتور از هر دو حزب سیاسی مورد سوال که آیا کاخ سفید درخواست برای $2.5 میلیارد دلار خواهد بود به اندازه کافی.

“اگر شما کم توپ چیزی شبیه به این به شما برای آن پرداخت بعد” سناتور. ریچارد شلبی, R-Ala., گفت: در آذر مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت بالا رسمی. این دو با هم روبرو شدند در جلسه بودجه است که تبدیل به یک فروم برای ارزیابی ایالات متحده آمادگی.

شلبی گفت: اگر این ویروس را نگه می دارد, پخش كردن, “این می تواند یک تهدید وجودی برای بسیاری از مردم در این کشور است.” او صندلی قدرتمند تخصیص بودجه که مجموعه هزینه های سطوح برای آژانس های فدرال.

آذر گفت که نزدیک به دو ماه پس از اولین آلارم مطرح شد هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس گسترش یافته است در اینجا فراتر از بیماران آلوده به خارج از کشور و چند نفر از بستگان نزدیک. او اعتبار سفر کنترل و اجباری قرنطينه اضافه کرد که دولت دانشمندان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن و کامل تست برای تشخیص ویروس است.

“ما نمی توانیم کامال مهر و موم کردن ایالات متحده به یک ویروس و ما باید واقع بینانه در مورد این که” سلامت رئیس اذعان کرد. “ما باید در بیشتر موارد در ایالات متحده و ما شده ایم بسیار شفاف در مورد آن است.” اگر آن اتفاق می افتد “ما می خواهیم کار برای کاهش آن.”

دموکرات ایالت پتی موری از واشنگتن گفت: دولت دست زدن به بحران شده است “غیر قابل قبول است.”

“ما نمی توانیم برای برنامه ریزی به قیمت ارزان و یا در آخرین لحظه” او گفت:.

“من عمیقا نگران آن است که ما راه پشت هشت توپ در این,” او اضافه شده است.

در نشانه ای از چالش های آذر گفت که دولت در حال حاضر ذخیره 30 میلیون ویژه N95 ماسک ماسک اما 300 میلیون مورد نیاز خواهد بود برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در شیوع.

آذر گفت که سناتور ایالات متحده از موارد در حال حاضر در مجموع 57. که شامل 14 که یا به چین سفر کرده بودند و یا بستگان نزدیک از مسافران; سه آمریکایی عودت از ووهان کانون شیوع این بیماری در چین; و 40 مسافر خانه بازگشت و از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

کاخ سفید دفتر بودجه گفت: $2.5 میلیارد دلار خواهد بود مورد استفاده برای تولید واکسن و درمان و تجهیزات حفاظتی اما دموکرات ها بلافاصله ناودان درخواست به عنوان کافی نیست.

Coronavirus نگرانی شد با اعتبار پنج شنبه 1000 plus-نقطه قطره در میانگین صنعتی داو جونز و کاهش خود ادامه داد امروز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین در حال گرفتن این بیماری تحت کنترل است.

“آنها تا به حال یک پچ خشن,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال گرفتن بیشتر و بیشتر تحت کنترل بنابراین من فکر می کنم که این یک مشکل است که رفتن به دور اما ما از دست داده و تقریبا 1 ، 000 امتیاز دیروز در (سهام) در بازار است.”

قبل از درخواست بودجه, کلید, دولت حساب های در حال اجرا پایین است.

کاخ سفید درخواست $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید و می خواهد به انتقال $535 میلیون بیشتر از یک ابولا آمادگی حساب — یک حرکت مخالف توسط دموکرات ها ، دولت پیش بینی انتقال پول از دیگر HHS حساب و سازمان های دیگر برای تکمیل $2.5 میلیارد پاسخ طرح است.

به سرعت گسترش ویروس به ناودان اقتصاد چین که در آن ویروس نشات گرفته و caseloads به سرعت در حال افزایش در کشورهایی مانند کره جنوبی ، ایران و ایتالیا. بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است با بیش از 2500 مورد مرگ و میر بیشتر در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im