مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از ‘big صدای به افزایش ایران در 4 روز غربی سفر

لس آنجلس (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت که او آماده است به استفاده از خود را “بزرگ ” صدا” به تقویت جمهوری خواهان’ 2020 کمپین امیدوار است که او به رهبری غرب برای دیداری چهار روزه اختلاط سیاست و سیاست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر خواهد بود بسته بندی شده با دلار جمع آوری اعانه سه نفر از تجمعات انتخاباتی به معنای انرژی خود را در پایه ها و نم رسمی ریاست جمهوری و حوادث که در آن او می تواند ویترین دولت اقدامات و جبران برخی از هزینه های سفر.

سفر به کالیفرنیا و نوادا و آریزونا و کلرادو است غیر منتظره ای طولانی داخلی سفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن که ترجیح میدهد به خواب در بستر خود است اما پله های سیاسی خود را سفر در حال حاضر که استیضاح محاکمه شده است. او انتظار می رود به افزایش 14 میلیون دلار در دو کالیفرنیا کمپین جمع آوری اعانه بر اساس یک جمهوری خواه رسمی آشنا با برنامه ریزی از حوادث. که پول تقسیم خواهد شد. میان مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و 22 دولت جمهوری احزاب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف شب در لاس وگاس فقط به عنوان دموکرات نازل شده در دولت جلوتر از بحث وجود دارد چهارشنبه و نوادا دموکرات قفقاز در روز شنبه. تظاهرات او را به دو کشور با آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه — کوری گاردنر از کلرادو و مارتا McSally آریزونا. هر دو ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا را استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که او به زودی سر به کارولینای جنوبی به کمپین احتمال زیاد روز قبل از دموکرات ها در دولت خود را نگه دارید اولیه در فوریه. 29.

“نگاه ما بزرگ صوتی و ما نیز ممکن است استفاده از آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از ترک واشنگتن است.

در لس آنجلس در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین مجموعه ای برای دیدار با لس آنجلس کمیته المپیک “برای به روز رسانی در تلاش خود را برای آماده شدن برای 2028 بازی های المپیک تابستانی,” کاخ سفید گفت. او برنامه ریزی شده است برای حضور در یک کمپین جمع آوری کمک در بورلی هیلز قبل از ادامه به لاس وگاس جایی که او در حال انتظار برای اقامت در هتل, درست کردن لاس وگاس.

روز چهارشنبه تهمت را به پرواز رانچو میراژ کالیفرنیا به میلیاردر اوراکل از بنیانگذاران لری الیسون و مستغلات که شامل خصوصی باشگاه گلف که در آن مبارزات انتخاباتی خود میزبانی تفرج گلف و جمع آوری کمک. الیسون قبلا به میزبانی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در این دوره که مانند دیگران در خشک Coachella Valley مواجه شده است و بررسی برای استفاده از آب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس بازدید بیکرزفیلد کالیفرنیا شهر از خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی “برای صحبت با کشاورزان زحمتکش در دره مرکزی در مورد تلاش ها به طور چشمگیری بهبود عرضه و تحویل آب در کالیفرنیا و دیگر کشورهای غربی” کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس با برگزاری یک تجمع در شهر فینیکس قبل از بازگشت به لاس وگاس.

در روز پنج شنبه تهمت صحبت خواهد شد در امید برای زندانیان فارغ التحصیلی مراسم برگزار شده در پلیس لاس وگاس ستاد کاخ سفید گفت که رئیس جمهور در نظر دارد به تمرکز بر تلاش های “به ارائه قبلا زندانی آمریکایی با شانس دوم.” او را نگه دارید و یکی دیگر از تجمع در کلرادو اسپرینگز کلرادو قبل از پرواز به لاس وگاس.

او را نگه دارید نهایی رالی در لاس وگاس در روز جمعه.

سفر می آید او به عنوان پله تا مبارزات انتخاباتی خود فعالیت های قبل از انتخابات نوامبر و به عنوان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن از گروه های مطرح در ترکیب 60 میلیون دلار در ماه ژانویه بسیار مخربی جمع آوری کمک های مردمی ،

به عنوان او ساخته شده راه خود را به لس آنجلس مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توییتر به بهم زدن در این شهر شهردار اریک Garcetti برای انتشار یک ویدیو در هفته گذشته اطمینان مهاجران مستند نشده است که این شهر نیروی انتظامی نیست و هماهنگ با مهاجرت فدرال اجرای.

“شهردار تلاش برای محافظت از بیگانگان غیر قانونی به خطر می اندازد زندگی عمومی و اجرای قانون است که باید برای به میدان رفتن برای دستگیری افراد منتشر شد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “او نباید اصرار illegals به ضرب و شتم سیستم او باید ترغیب آنها به خیال خود تبدیل کنید!”

قبل از خروج تهمت نیز نمی تواند کمک کند اما نیشگون گرفتن و کشیدن خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا و او جعلی نگرانی که جبهه دموکراتیک-دونده بهداشت ، برنی ساندرز است که مقدار اولیه گرفتن از رهبران حزب.

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد در اوایل سه شنبه — پس از تغییر بحث صلاحیت قوانین — که سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ واجد شرایط برای چهارشنبه بحث در نوادا است. این میلیاردر خود تامین مالی مبارزات انتخاباتی خود و در مواجهه با انتقاد از ساندرز و دیگر رقبای دموکرات که او اقدام به خرید این حزب نامزدی.

“همیشه مراقب باشید آنچه شما می خواهید و من مایل برای هر چیزی” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار می کند که او نمی باید مورد نظر دموکرات او می خواهم به چهره در نوامبر است. “هر کس آن است که من بسیار خوشحال خواهم بود.”

طولانی نیست پس از نظر مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر خوار بلومبرگ متهم او را از شکستن مبارزات انتخاباتی, قوانین خرید و حمایت از سیاستمداران دموکرات با کمک های مبارزات انتخاباتی و تنومند که او زخم از ذهن نیست رو به شهردار سابق در نوامبر است.

“مینی مایک. نه من و نه اجرا در برابر شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>