مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کنفرانس خبری به عنوان او به دنبال آرامش coronavirus ترس

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به آدرس فزاینده بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان او به دنبال به آرامش دست پاچه ملت میان پیام های مخلوط و رشد انتقاد از دولت خود scattershot پاسخ.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری امروز در ساعت 3:00 P. M. (9 صبح هاوایی زمان) کاخ سفید” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “موضوع: CoronaVirus!”

اخبار کنفرانس می آید به عنوان ویروس لبه تا کنون نزدیک به مراکز قدرت از جمله تست مثبت برای یک برزیلی رسمی که صرف زمان با تهمت و مقامات دولت آخر هفته گذشته و استرالیا وزیر کابینه که به ملاقات با دادستان کل ایالات متحده ویلیام بر تهمت دختر Ivanka و دیگر دستیاران.

و از آن به عنوان جهان شده است و گردش سعی کنید برای جلوگیری از ویروس را با میلیون ها نفر از دانش آموزان ماندن در خانه در سراسر سه قاره بزرگ گردهمایی لغو شد و بیشتر و بیشتر میله, رستوران ها و دفاتر بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او شده است تحت انتقاد شدید میان تست شکست و پس از یک شنبه شب آدرس به ملت است که در آن تهمت پاشیدند سردرگمی به او اعلام کرد که ایالات متحده می تواند به طور چشمگیری محدود کردن سفر از بسیاری از اروپا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که نادر به اعتراف به اشتباه گفته مشاوران در عرض چند دقیقه از اتمام سخنرانی که او ساخته شده یک خطا زمانی که او به اشتباه گفت: به تازگی اعلام کرد که ممنوعیت سفر خواهد عبارتند از: باری که آن را نمی کند.

کاخ سفید را مجبور به برداشتن گام های فوق العاده ای از تمیز کردن خطاهای متعدد مغلوب ساختن پیشی جستن در چه باید محکم-اسکریپت گفتار.

و رئيس جمهور در خلق و خوی بزرگ تنها تیره تر پنج شنبه — یک محرم گفت: آن را “سیاه و سفید به عنوان آن را تا به حال بوده است” — هنگامی که کلمات خود را به ملت کمی به آرامش عمومی و یا بازارها است. مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده در اطراف به متحدان در حالی که تماشای کابل پوشش اخبار از وال استریت شاقول خشمگین است که تلاش های خود را برای تقویت بازار را مخالف دقیق آن با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید بودند که مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

رئیس جمهور است و با وسواس پرسید: برای به روز رسانی و تاثیر بر اقتصاد و ابراز تمایل به استفاده از کلمه “نجات” و یا اعلام اضطراری ملی برای ترس است که یا خواهد سر و صدا به بازار با توجه به مقامات. که با وجود این واقعیت است که بسیاری در کاخ سفید همراه با متحدان جمهوری خواه در تپه اصرار دارند او را به اعلام یکی.

و او flailed مورد برای کسی که مقصر در زمان انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما و یا تبدیل خود را از خشم به سوی یک هدف آشنا رئیس فدرال رزرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفته کسانی که در کاخ سفید که تست کیت برای این ویروس بودند در مسیر حتی اگر تمام حقایق و مقامات بهداشت فدرال — باید گفت در غیر این صورت. با این ویروس تنها انتظار می رود به گسترش بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است شلاق دیگران در اطراف او برای انجام بیشتر به بنیادی بازار’ اسلاید, روشنایی, را به خزانه داری وزیر Mnuchin در اوایل این هفته و گله مند به خواص است که معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها در تضاد او در جلسات, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im