مغلوب ساختن پیشی جستن را در زمان نخست آدرس در پاسخ به کروناویروس همه گیر

“در حال حاضر ما در حال تلاش برای مقابله با تاثیر مستقیم این ویروس بر روی فردی شهروندان” بودجه مجلس رئیس کمیته جان Yarmuth D-Ky., گفت: به عنوان دموکرات ملاقات پشت درهای بسته. “پس از مرخصی خانواده مطمئن شوید تست رایگان برای همه, افزایش بیمه بیکاری و غیره. که فوری. که فردا.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آنها تهمت شنود گذاشته برای مذاکره با رهبر حزب دموکرات توافق با نیاز به اقدام سریع.

“ما مصرانه از کنگره برای تصویب قوانین به سرعت” Mnuchin شهادت در کاپیتول هیل.

Mnuchin قانونگذاران گفت وجود خواهد داشت “تعداد زیادی” از کارگران که خود نیاز به قرنطینه و یا ماندن در خانه با اعضای خانواده — مقایسه هزینه های به یک فاجعه طبیعی که نیاز به فدرال کمک.

“ما فکر می کنم آن است که مناسب برای دولت انتخاب کنید تا هزینه های آن. این کمی مانند طوفان و ما نیاز به پوشش این خارج از عادی هزینه های” Mnuchin گفت. او و Pelosi صحبت کرد دوباره اوایل روز چهارشنبه برای بحث در مورد طرح های پیشنهادی برای بسته بندی.

به این منظور دولت شناور استراتژیهای متعددی از جمله نادر ایده اعلام فاجعه ملی است که به طور بالقوه می تواند باز کردن جریان بودجه با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند.

کاخ سفید نیز شناور دیگر اقدامات به تأخیر انداختن مارس 15 مالیاتی فدرال مهلت برای برخی از مالیات دهندگان در تلاش برای نرم کردن تاثیر شیوع ویروس در اقتصاد ایالات متحده.

دولت نیز انتظار برای اعلام یک فرمان اجرایی اصرار در آمریکا ساخته شده و لوازم پزشکی و دارو در پاسخ به این ویروس با توجه به یک فرد آشنا با این طرح بود که مجاز به بحث در مورد آن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

ایران با رهبر, در خانه, Rep. کوین مک کارتی کالیفرنیا, نشانه های احتمالی حزب جمهوری خواه برای حمایت از بودجه بسته بودن مونتاژ در کنگره است.

“ما نیاز به انجام کاری” مک کارتی گفت. “من فکر می کنم چیزهایی که خواهد بود را مطرح نمی خواهد به عنوان بحث برانگیز و من فکر می کنم آنها می تواند تبدیل به بسیار tasnim.”

رئیس جمهور شد ترویج یک بسته محرک اقتصادی به عنوان بازارهای مالی حلقه. آنها nosedived در شروع هفته با صعود به بالا و سپس کاهش یافت و دوباره چهارشنبه است. اما قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی صریحا panned مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات و یا صنعت به عنوان کمک آنها تمرکز بر توقف این ویروس گسترش و کمک به خانواده ها.

Pelosi هدف این است که برای عبور از یک بیشتر دقت کشیده شده اندازه گیری به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه قبل از قانونگذاران ترک شهر خود که قبلا برنامه ریزی یک هفته ای زنگ تفریح و دوباره بالقوه محرک اقدامات بعد از آن کسانی که آشنا با تفکر است. آنها مجاز به صحبت علنی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

“ما نمی فکر می کنم آنها باید فقط پول پرتاب از هواپیما و امیدوارم که برخی از این اراضی در افرادی که مبتلا هستند گفت:” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر که به پیشنهاد اقدامات بیشتری از جمله تزریق پول نقد برای کسب و کارهای کوچک و دانشجویی وام تحمل. “این هدف مردم را در شرکت های بزرگ.”

با مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متحدان خود در کنگره تقسیم بر برنامه های مالیاتی, پشتیبانی ممکن است باریک ترک دموکرات به فشار پیش با پاسخ اولیه. Mnuchin به نظر می رسد به موافقت با این رویکرد است.

“ما می خواهیم به انجام آنچه ما می توانیم انجام دهیم این هفته ما خواهد آمد,” Mnuchin گفت: در تپه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de