مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور چهار فضانورد ناسا راه اندازی در فلوریدا

  • ASSOCIATED PRESS In this image provided by NASA, a SpaceX Falcon 9 rocket with the company’s Crew Dragon spacecraft onboard is seen Friday on the launch pad at Launch Complex 39A during a brief static fire test ahead of NASA’s SpaceX Demo-2 mission at NASA’s Kennedy Space Center in Florida.

    آسوشیتد پرس

    در این تصویر ارائه شده توسط ناسا یک SpaceX Falcon 9 rocket با شرکت خدمه فضاپیمای اژدها پردازنده دیده می شود جمعه در سکوی پرتاب در راه اندازی مجتمع 39A در طول مختصری استاتیک تست آتش جلوتر از ناسا SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

STERLING, Va. >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد در سواحل فلوریدا جمعه برای تماشای فضانوردان آمریکایی انفجار به مدار از مرکز فضایی کندی برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.

از آن خواهد شد اولین بار پس از برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011 که فضانوردان ایالات متحده راه اندازی خواهد شد به فضا سرنشین آمریکایی موشک از خاک آمریکا.

جدید نیز گفت: یک شرکت خصوصی نیست — ناسا — در حال اجرا نشان می دهد.

ایلان SpaceX هادی و ناسا مشتری به عنوان کسب و کار شروع chauffeuring فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. با آمریکایی شاتل دیگر در استفاده از ایالات متحده تا به حال به تکیه بر روسیه برای سواری به ایستگاه.

ناسا/SpaceX تجاری خدمه پرواز تست راه اندازی خواهد شد حمل ناسا جدیدترین تست خلبانان داگ هرلی و باب Behnken در یک SpaceX خدمه کپسول اژدها در یک SpaceX Falcon 9 rocket.

آنها در حال برنامه ریزی برای انفجار در 4:33 p. m. EDT از سکوی پرتاب 39A همان یک آپولو فضانوردان مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به ماه.

تغییر به شرکت های خصوصی اجازه می دهد تا ناسا به صفر در اعماق فضا سفر. این آژانس فضایی در حال تلاش برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024 تحت دستور از کاخ سفید اما این مهلت به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است حتی به تازگی تجاری انتخاب شده تیم راش به توسعه قمری landers. مریخ نیز خواند.

کاخ سفید به تصویر کشیده راه اندازی به عنوان یک فرمت از تهمت قول به reassert آمریکا تسلط در فضا است. او به تازگی نظارت ایجاد فضایی نیروی به عنوان ششمین شاخه ای از نیروهای مسلح.

“سرنوشت ما فراتر از زمین است که نه تنها یک ماده از هویت ملی اما یک موضوع امنیت ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رئیس ملی فضای شورا همچنین قصد دارد به حضور در چهار شنبه راه اندازی.

ناسا دلسرد تماشاگران با استناد به این بیماری همه گیر است و محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان در داخل مرکز فضایی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de