تهمت و تهدید به ارسال نظامی برای پایان دادن به سراسر کشور تظاهرات جورج فلوید مرگ

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump speaks in the Rose Garden of the White House today in Washington, D.C.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در باغ گل رز کاخ سفید امروز در واشنگتن ،

  • Protesters rally as Philadelphia Police officers and Pennsylvania National Guard soldiers look on, Monday, June 1, 2020, in Philadelphia, over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers on May 25. (AP Photo/Matt Slocum)

    تظاهرات و تجمع به عنوان فیلادلفیا افسران پلیس و سربازان گارد ملی پنسیلوانیا نگاه در شنبه 1 ژوئن 2020 در فیلادلفیا بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. (AP Photo/مت Slocum)

واشنگتن >> در میان ناآرامی های نژادی در سراسر کشور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز اعلام کرد خود را “رئیس جمهور از قانون و نظم” و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده به شهرهای آمریکا برای سرکوب افزایش خشونت آمیز تظاهرات.

به عنوان تهمت صحبت کرد, باور نکردنی تلویزیون تقسیم صفحه نمایش توسعه یافته در اطراف کاخ سفید است. در حالی که او خطاب به ملت در کاخ سفید را شاعرانه باغ گل رز, یک سری از وسایل نقلیه نظامی نورد مقابل در خیابان پنسیلوانیا و پلیس نظامی و اجرای قانون و برخورد با معترضان در پارک لافایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بسیج “هزاران و هزاران نفر” از سربازان برای حفظ صلح اگر فرمانداران نیست استفاده از گارد ملی را تعطیل کردند. با صدای بلند گاز اشک آور انفجار شنیده میشد به مقامات منتقل آنچه در ظاهر به تظاهرات مسالمت آمیز در پارک. تشدید آمد فقط پس از دادستان کل ویلیام بار به پارک آمد به بررسی شدند.

با توجه به ارشد دفاع مقامات بین 600 و 800 اعضای گارد ملی از پنج کشور فرستاده شد به واشنگتن برای ارائه کمک. کسانی که سرباز بودند یا در حال حاضر بر روی زمین و یا خواهد رسید نیمه شب.

تحت جنگ داخلی در دوران پس Comitatus قانون فدرال آمريکا ممنوع از انجام اجرای قانون اقدامات مانند ساخت دستگیری تصرف اموال یا جستجو از مردم. در موارد شدید رئیس جمهور می تواند به استناد قیام قانون نیز از جنگ داخلی که اجازه می دهد تا استفاده از فعال وظیفه یا سرباز گارد ملی برای اجرای قانون است.

مقامات گفت که برخی از گارد ملی در سی مسلح خواهد شد و دیگران خواهد شد. آنها گفتند که دی سی از اعضای گارد نیست باید سلاح های غیر کشنده. پلیس نظامی است که قابل مشاهده هستند در شهرستان ها اعضای گارد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>