مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus

واشنگتن — پس از چند روز مقاومت در برابر غربالگری برای coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای این ویروس در انتخابات گفت: شنبه شب. در همین حال کاخ سفید شروع به چک کردن درجه حرارت هر کسی که به تماس نزدیک با رئیس جمهور و مقامات دیگر است.

قبل از او تست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پزشک شخصی به او گفت او را نشان نمی دهد علائم و نیازی به تست. اما تهمت تصمیم به انجام آن به هر حال پس از تکرار سوال از خبرنگاران در مورد اینکه چرا او مردد به انجام غربالگری زمانی که او تا به حال شده است در معرض حداقل سه نفر که آزمایش مثبت برای ویروس.

کاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال تست شده و که متوسط بود “کاملا طبیعی است.” او به تازگی در تماس با سه نفر در فلوریدا رفت و آمد مکرر که مورد آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله دو دستیاران به رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت-رایگان” شان کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: در یک یادداشت.

متعدد نمایندگان مجلس و شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به قرنطینه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی و به جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده و باعث حداقل 50 مرگ و میر.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

اما به کاخ سفید دست و پنجه نرم با مواجهه مکرر با تهمت و متعدد ارشد و مشاوران و آن را سخت تر احتیاطی. روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که آن را انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله خبرنگاران که با حضور در جلسه کاخ سفید روز شنبه و هر کسی وارد دفتر بیضی.

به این منظور یک نماینده از کاخ سفید مطب پزشک در زمان متوسط از اعضای رسانه ها در این جلسه رفتن در اطراف و قرار دادن یک دستگاه به سر خود را. یک خبرنگار با یک مشکوک به درجه حرارت بالا اجازه داده نمی شد در.

پنس نوشت یادداشتی به کاخ سفید کارکنان دوشنبه یادآوری آنها را به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس فیزیکی, شستن دست ها به طور مکرر و ماندن در منزل و زمانی که بیمار برای کمک به دولت ویروس را در خلیج است.

“ضروری است هر یک از ما انجام بخشی از ما به اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ خودمان و همکاران ما امن” پنس نوشت. “به عنوان یک کارمند داخل کاخ سفید پیچیده ما یک وظیفه اضافی برای حفاظت از سلامت ما مجریه و کسانی که کار با ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 نظر گرفته شده است در معرض خطر عوارض ناشی از این بیماری به دلیل سن و سال او. او از مدت ها تلاش برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از ویروس و ادامه داد: برای شرکت در رفتارهای است که مقامات بهداشت هشدار عمومی در برابر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست چند مقامات در باغ گل رز در کنفرانس خبری و او ادامه داد: به نظر می رسد در اجتماعات بزرگ با وجود tweeting شنبه صبح که آمریکایی ها باید تمرین “اجتماعی فاصله!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im