مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز

در کاپیتول هیل مجلس نانسی پلوسی, پرده برداری از یک کمک های اقتصادی طرح بود که به دست آوردن حمایت دو حزبی. مرکزی به بسته رایگان است coronavirus تست در سراسر کشور و بودجه اضطراری برای جبران حقوق از دست برای کسانی که خود quarantining از دست رفته کار و یا از دست دادن شغل در میان شیوع.

پیش نویس قانون ایجاد یک جدید فدرال اضطراری مرخصی استعلاجی سود برای افراد مبتلا به این ویروس و یا مراقبت از یک coronavirus قربانی. این امر با ارائه دو سوم از یک کارمند درآمد ماهانه به مدت سه ماه.

رو به احتمال افزایش تعداد مدعیان بیکاری در این بسته نیز می دهد متحده پول برای تازه بیکاری. آن را ارائه بودجه اضافی برای مواد غذایی و تغذیه, فواید آن برای زنان باردار و مادران و فرزندان جوان است. آن را نیز خواهد تا پول برای “وعده های غذایی بر روی چهار چرخ” و مواد غذایی برای کم درآمد و افراد مسن.

“در حال حاضر ما در حال تلاش برای مقابله با تاثیر مستقیم این ویروس بر روی فردی شهروندان” گفت: مجلس بودجه رئیس کمیته جان Yarmuth D-Ky.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آنها تهمت شنود گذاشته به مذاکره با پلوسی از کنگره خواست “به تصویب قوانین به سرعت.”

“این کمی مانند طوفان و ما نیاز به پوشش این خارج از عادی هزینه های” Mnuchin گفت.

دولت شناور بود چندین استراتژی های دیگر از جمله نادر ایده از اعلام یک فاجعه ملی است که به طور بالقوه می تواند باز کردن جریان بودجه با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم گرفتند در برابر گرفتن این گام چهارشنبه.

یک فاجعه بزرگ اعلام اضافی را فراهم می کند مقامات برای آژانس های فدرال و از جمله ارتش برای کمک به پاسخ به شرایط اضطراری از جمله مراقبت های پزشکی پناه و توزیع کالا.

دولت همچنین نورد توصیه های جدید برای جوامع بسیاری نهفته ویروس در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا در حالی که اجازه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر را به هر گام لازم را برای افزایش عرضه از ماسک صورت در دسترس پزشکان و پرستاران با ارائه آنها را با ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده های صنعتی.

Mnuchin اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اجرایی هستند “بسیار مهم” و گفت: دولت خواهد بود نورد “طرح های مختلف.”

به عنوان فشار نصب شده برای واشنگتن به پاسخ ایران با رهبر, در خانه, Rep. کوین مک کارتی کالیفرنیا, نشانه های احتمالی حزب جمهوری خواه برای حمایت از بودجه بسته در کنگره است.

“ما نیاز به انجام کاری” مک کارتی گفت. “من فکر می کنم آنها می تواند تبدیل به بسیار tasnim.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

کنگره حضور پزشک گفت: کارکنان وجود دارد می تواند 70 میلیون به 100 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در تاریخ همتراز با دیگر تخمین می زند. یک دانشگاه هاروارد رسمی تخمین زده است که 20 ٪ تا 60 ٪ از بزرگسالان خواهد شد این ویروس اشاره کرد و آن را “بسیار گسترده.”

Pelosi هدف این است که به تصویب بسته کمک های قبل از قانونگذاران ترک شهر خود که قبلا برنامه ریزی یک هفته ای زنگ تفریح و دوباره بالقوه محرک اقدامات بعد.

در واشنگتن گردشگران هنوز وارد کنگره اما یک مقام غیر مجاز به بحث در مورد وضعیت و صحبت خواست نامش فاش نشود تایید کرد که تورهای خواهد به زودی تعطیل شود.

آسوشیتد پرس نویسندگان Lauran Neergaard مارتی Crutsinger لوری tanya warren و کوین Freking در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de