مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی, تنسی, گردباد آسیب شگفتی در ‘فوق العاده ای قلب’

کوکویل, Tenn. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه در سفر یک محله به کاهش آوار توسط یک گردباد در اوایل این هفته و شگفت زده در “فوق العاده ای قلب” او شاهد بوده است. او همچنین ارائه یک پیام برای بازماندگان و کسانی که از دست اعضای خانواده: “ما آنها را دوست دارم, آنها ویژه, مردم,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت و نقش ملی رابط به عنوان او سفر به تنسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن تور ویران جوامع در Putnam County, که در آن یک گردباد پاره 2-مسیر-مسیر طولانی به قتل 18 نفر از جمله پنج کودک زیر 13. بسیاری از مردم مجروح شدند و برخی از آنها وخیم است.

در سطح ایالت تلفات بود در 24 از یک جفت از طوفان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شد به محض ورود توسط تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن و دیگر مقامات بالا.

“آن بوده است دردناک و غم انگیز هفته برای کشور ما” لی گفت: پس از بررسی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک خیابان که در آن هشت نفر کشته شدند.

خیابان پر شده بود باقی مانده که در آن خانه ها یک بار ایستاده بود. اندام بودند وقاحت جامعی از درختان. یک سبد لباس های شسته شده و صندلی از میز ناهار خوری بلوک های خاکستر و یک گام نردبان نقطه چین چشم انداز.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ملاقات با بازماندگان و داوطلبان در یک کلیسای محلی پر از جعبه های اضطراری تامین پالت چوبی از آب و جداول پر از لباس.

“هنگامی که شما به کسانی که از دست کسی که بسیار دشوار وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما با شما تمام راه را.”

این سفر تبدیل شده اند آشنا برای رئیس جمهور است که در بازدید های متعدد صحنه از فاجعه و تراژدی پس از طوفان جرم تیراندازی و آتش سوزی در طول سه سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت تنسی تورنادو شد “وحشتناک” و “باطل است.”

“قلب ما پر از غم و اندوه برای زندگی از دست داده بودند گفت:” یک جلسه از مسئولان شهرستان از سراسر ایالات متحده در اوایل این هفته. “کسانی که گردباد — من دیده ام بسیاری از آنها در طول یک دوره سه ساله و من و بعد فورا رفت واز به دیدن نتایج. و آنها باطل اگر شما در مسیر خود است.”

خواه رئیس جمهور برنده به شدت دلاری دولت از 26 درصد در سال 2016 انتخابات مذکور را شکست دموکرات هیلاری کلینتون در Putnam County با اختلاف بیش از 2 به 1. Davidson County, دیگر, تنسی, منطقه ویران گردباد است دموکراتیک تحت محاصره در قابل اعتماد جمهوریخواه قرمز دولت است.

تهمت بود پایان دادن به روز خود را خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا حضور در یک جفت از رویدادهای مالی به نفع حزب جمهوری خواه و انتخاب مجدد مبارزه است.

آسوشیتد پرس نویسنده Deb Riechmann کمک به این گزارش.

دنبال Darlene Superville در توییتر http://www.twitter.com/dsupervilleap

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im