مغلوب ساختن پیشی جستن, حامیان می گویند ویروس تهدید پر از شکوفه

“از آنجا که از نادرستی از این دولت در این و بسیاری از مسائل دیگر آمریکایی ها از دست داده اند و اعتماد خود را به دولت” Cicilline گفت: وزیر. “در حال حاضر ما با آن روبرو هستیم جدی بهداشت جهانی بحران در قالب coronavirus و اعتماد است مهم تر از همیشه.”

Pompeo bristled در آنچه او به عنوان یک سیاسی کمین. “ما توافق کرده اند که من می خواهم امروز به بحث در مورد ایران و اولین سوال امروز این است که در مورد ایران” او شکایت کرده است.

جمهوری خواهان در دفاع از Pompeo با رفتن جرم علیه دموکرات ها. “این شنیدن یک شوخی است” اعلام کرد Rep. لی Zeldin نیویورک.

با معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال حاضر پیشرو در پاسخ به این ویروس دولت منتقل شده است برای هماهنگ کردن ارتباط خود با اما مقامات روز جمعه به دنبال برطرف کردن این تصور که آنها سرکوب در اطلاعات علمی و یا محدود کردن دسترسی از کارشناسان که تن به پیشنهاد بیشتر زنگ از رئيس جمهور است.

در یک جلسه با مقامات کنگره در صبح روز جمعه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که او “نه محدود” توسط پنس را, اما او می گویند او تا به حال برای دریافت مجوز برای حدود یک و نیم دوجین تلویزیون ظاهر است که در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

مقامات دولت برگزار شد یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید شامل الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی همراه با راسل Vought بودجه مدیر و اریک Ueland کاخ سفید قانونی مدیر. بعد از هر رسمی خواندن یک سری از آماده صحبت کردن امتیاز آنها در زمان تنها تعداد انگشت شماری از سوالات از روزنامه نگاران.

از سه مقامات آذر رفت در دورترین نشان می دهد که ایالات متحده ممکن است با مشکل مرحله بعدی از coronavirus اگر آن گسترش می یابد. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفته مشاوران او نگران است که آذر و دیگران در دولت در حال ارائه یک “جنجال آفرینی” مشاهده.

“دولت را نادیده گرفته و یا کنار پرسنل متخصص در سازمان مانند سی دی و NIH ارائه عمومی متناقض و گیج کننده اطلاعات و موفق به ارائه روشن, رهبری, گفت:” دکتر کاتلین بقیه مدیر اجرایی اتحادیه دانشمندان نگران و سلامت سیاست متخصص مراجعه کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و موسسه ملی بهداشت.

پنس رفت و به فلوریدا روز جمعه خود که قبلا برنامه ریزی شده جمع آوری کمک برای دولت جمهوری, هیئت, اگر چه او برنامه ریزی شده به یک جلسه توجیهی به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در حالی که وجود دارد. او نیز متوقف شده توسط رادیو پخش Rush Limbaugh استودیو به اصرار دارند که دولت نمی شد با تمرکز بر سیاست است.

“واشنگتن است که همیشه رفتن به یک سیاسی reflexive پاسخ به چیزهایی که” پنس گفت. “اما ما در حال رفتن به لحن آن است.”

Limbaugh شده است در میان مفسران محافظه کار که باید سرزنش رسانه ها و مخالفان سیاسی برای overemphasizing coronavirus که او نسبت به سرماخوردگی. “به نظر می رسد مانند coronavirus است که weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Limbaugh بود که به مدال آزادی ریاست جمهوری با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نمایش جمعه.

که موضوع شده است تقویت شده توسط برخی از رئيس جمهور مورد علاقه رادیو فردا میزبان مانند Tucker Carlson, Sean Hannity و Laura Ingraham در روزهای اخیر و متحرک Mulvaney ظاهر سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>