مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم با اعتماد به نفس در ویروس آزمون با وجود منفی کاذب

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان هیچ نگرانی جمعه در مورد سریع coronavirus آزمون که کاخ سفید شده است با تکیه بر برای اطمینان از ایمنی خود را با وجود داده های جدید نشان می دهد این تست ممکن است بازگشت بی اندازه سهم منفی کاذب.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اعتماد به نفس خود را در آزمون از Abbott Laboratories, پس از یک مطالعه مقدماتی توسط دانشگاه نیویورک گزارش محققان با مشکلات آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن و معاونان او باید ترویج 15 دقیقه ای آزمون به عنوان یک “بازی تعویض.”

غذا و دارو اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه آن را بررسی داده های اولیه نشان می دهد ابوت آزمون می توانید از دست COVID-19 موارد دروغ پاکسازی بیماران آلوده.

“ابوت است که یک آزمون بزرگ است و بسیار سریع تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز رویداد برجسته تلاشهای دولت خود به توسعه یک واکسن برای ویروس. “و آن را همیشه می تواند بسیار به سرعت در حال دو بررسی می شود.”

آزمون مورد استفاده روزانه در کاخ سفید برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کلیدی کارکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر بازدید کننده به کاخ سفید پیچیده است که می آید در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“ما باید برای رسیدن به پایین از آن, اما ما هنوز اعتماد به نفس در آزمون و یا ما نمی خواهد آن را در بازار” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: فاکس کسب و کار شبکه است.

مقامات کاخ سفید روز جمعه در ادامه با استفاده از راهب بزرگ ID در حال حاضر تست. خبرنگاران در کاخ سفید تحت آزمون قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز رویداد. رئیس جمهور اشاره کرد که مقامات دولت و کارکنان در اطراف او همه از آنها با پوشیدن ماسک نیز قرار گرفته بودند آزمایش جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که او نیز نه یک ماسک بود پرسید: چرا هر کس با پوشیدن چهره و پوشش.

“من شده است به آزمایش ما تمام شده و ما کاملا فاصله دور و ما در خارج از منزل گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “من به آنها گفتم من آنها را به گزینه ای آنها می توانید آن را می پوشند یا نه.”

آذر توصیف FDA هشدار به عنوان یک روال اعلام می آید که پس از پزشکی تولید کنندگان ارائه هر نوع اطلاعات منفی در مورد محصول خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش ابوت آزمون به عنوان “بسیار سریع و بسیار خوب” و اشاره به آزمون کمک به امن نگه داشتن او.

FDA کمیسر استیو هان گفت که اگر یک فرد مشکوک به بیماری های ناشی از کوروناویروس “این ممکن است به ارزش اگر تست منفی است گرفتن یک دوم تاييدی. که آنچه ما هدایت است.”

هان خواست در CBS در روز جمعه که آیا او می خواهم همچنان به توصیه با استفاده از آزمون در کاخ سفید گفت: “خواهد شد که کاخ سفید تصمیم گیری است.” اما او گفت: این آزمون در بازار و FDA همچنان به “توصیه به استفاده از آن و یا به آن را در دسترس برای استفاده.”

مقامات بهداشت فدرال شده اند هشدار پزشکان به پتانسیل عدم دقت در تست استفاده شده است که در هزار بیمارستان و درمانگاه و تست سایت در سراسر ایالات متحده است.

FDA هشدار یک روز پس از دانشگاه نیویورک گزارش محققان نتایج نشان می دهد ابوت آزمون می تواند دست به نیمی از عفونت با یک رقیب آزمون های ساخته شده توسط Cepheid. این پژوهش بوده است نه کارشناسی و یا منتشر شده در یک مجله پزشکی شد و بر اساس حدود 100 بيمار.

محققان دریافتند که ابوت آزمون اجرا در این شرکت قابل حمل ID در حال حاضر سیستم از دست رفته یک سوم از عفونت سکس با Cepheid آزمون که سواب ذخیره شد در مایع استفاده می شود به حمل و نقل آزمایشگاه نمونه. هنگامی که نمونه ها خشک نگه داشته شود در این آزمون از دست رفته 48 درصد از موارد پرچم Cepheid تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de