مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $US2 تریلیون coronavirus لایحه

ژن MaddausAAP

New York officials say the state will build eight temporary hospitals as it grapples with COVID-19.
آیکون دوربیننیویورک مقامات می گویند دولت خواهد ساخت هشت موقت بیمارستان به آن چنگ زدن با COVID-19.

مجلس نمایندگان آمریکا تصویب کرده است $US2 تریلیون دلار($A3.3 تریلیون دلار) بسته محرک حتی به نمایندگان مجلس گفت: یکی دیگر از بسته نجات مورد نیاز خواهد بود.

این لایحه تصویب رای دادن صدا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اندازه گیری در روز جمعه بعد از ظهر در دفتر بیضی.

اکثر آمریکایی ها دریافت خواهد کرد یک بار پرداخت از $US1200 ($A1988) به علاوه $US500 ($A828) برای هر کودک. این لایحه همچنین فراهم می کند صدها میلیاردها دلار وام و ضمانت وام به کسب و کار و همچنین به عنوان عظیم گسترش بیمه بیکاری.

یک رکورد شکنانه 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته به عنوان غیر ضروری کسب و کار شده اند مجبور به تعطیل در سراسر کشور به سرعت گسترش این بیماری است.

یکی دیگر از لایحه خواهد شد به احتمال زیاد ارائه بودجه اضافی برای بیمارستان ها و همچنین به عنوان یک لیست طولانی از موارد دیگر.

سنا تصویب این لایحه در رای 96-0 در شب چهارشنبه. خانه اعضای نامیده می شدند بازگشت به واشنگتن به رای دادن در صبح روز جمعه.

تحت همه گیر کمک های بیکاری ارائه لایحه مزایای بیکاری تمدید خواهد شد به کسانی که خود گواهی است که آنها “برنامه ریزی برای شروع اشتغال” و در حال حاضر نمی تواند رفتن به محل کار با توجه به این ویروس است.

این لایحه همچنین فراهم می کند $US100 میلیارد دلار ($A166 میلیارد دلار) به بیمارستان ها و همچنین کمک به دولت های ایالتی و محلی.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: این لایحه را فراهم می کند تنها یک “قطره در سطل” در مقایسه با آنچه که دولت خود را نیاز خواهد شد.

کومو روز پنجشنبه گفت که او انتظار دارد دولت را از دست بدهند $US10 میلیارد دلار ($A17 میلیارد دلار) به $US15 میلیارد دلار ($A25 میلیارد دلار) درآمد با توجه به بحران است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>