مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در پلیس اصلاحات

واشنگتن — پس از هفته ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پلیس در روز شنبه که بهتر تشویق قشر جوان و ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری از افسران با سابقه استفاده بیش از حد از نیروی شکایت.

در باغ گل رز سخنان تهمت تاکید کرد نیاز به استانداردهای بالاتر و commiserated با عزاداری خانواده حتی به عنوان او را مورد ستایش قرار داد اکثریت قریب به اتفاق افسران به عنوان فداکارانه خدمتگزاران مردم برگزار شد و خود قانون نظم و خط, در حالی که انتقاد دموکرات ها.

“کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف,” او گفت: قبل از ثبت سفارش flanked توسط پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران شده اند عجله برای پاسخگویی به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی که خروشان هفته در سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. این یک تغییر ناگهانی برای حزب جمهوری خواه و یکی از دموکرات ها در حال تماشای احتیاط — نشان می دهد که چگونه به سرعت اعتراضات را تغییر سیاسی گفتگو و تحت فشار واشنگتن به عمل می کنند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بحران ادامه به تاکید خود را برای حمایت از اجرای قانون و حتی در شنبه برافراشته در برابر کسانی که مرتکب خشونت طول تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از زور شکایات در سوابق خود را. و آن را به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه و تشویق شرکت پاسخگوی برنامه های اجتماعی که کارگران پیوستن به پلیس زمانی که پاسخ آنها به خشونت پرهیزی در تماس های مربوط به بهداشت روانی و اعتیاد و بی خانمان مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تحت جدید و مدارک فرایند chokeholds ممنوع خواهد شد “به جز اگر یک افسر زندگی در معرض خطر است.” Chokeholds در حال حاضر تا حد زیادی ممنوع در ادارات پلیس در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن قاب طرح خود را به عنوان یک جایگزین برای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که پدید آمده از اعتراضات و که او ناودان به عنوان “رادیکال و خطرناک است.”

“آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج است. بدون قانون هرج و مرج وجود دارد و بدون ایمنی وجود دارد این است فاجعه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان شامل مقامات پلیس و اعضای کنگره و آمد او پس از ملاقات در کاخ سفید با خانواده از مردان و زنانی که کشته شده اند و در تعامل با پلیس است.

“به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است.”

در عین حال تهمت هیچ اشاره ای سیستمیک نژادپرستی در نظرات خود.

باغ رز اعلام می آید به عنوان گزارش در حال آماده سازی بسته بندی خود را از پلیس تغییرات. سناتور. تیم اسکات از کارولینای جنوبی تنها آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا بوده است گر چه هنر ایران قانونی بسته خواهد شد که شامل محدودیت های جدید در پلیس chokeholds و استفاده بیشتر از پلیس دوربین های بدن در میان سایر مقررات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد که جمهوری خواهان در حال توسعه “یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است.”

کمیته قضایی مجلس سنا بود به انجام یک جلسه بعد از ظهر سه شنبه در “پلیس در استفاده از زور و روابط اجتماعی” رسم شهادت را از پیشرو حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران.

“در حال حاضر زمان برای reimagine تر و عادلانه جامعه ای است که در آن همه مردم امن” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر بود به بگویید سناتورها با توجه به پیشرفت شهادت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در سراسر کشور اعتراض “است و چیزی جز یک واکنش به یک حادثه جدا شده و یا سوء از چند سیب بد,'” گوپتا می گوید. “اعتراض در پاسخ به دیگر وحشتناک قتل سیاهان توسط پلیس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>