مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که بی حوصلگی با کارشناسان بهداشت عمومی در coronavirus

در سال های اخیر مصاحبه های Fauci روشن ساخته او معتقد بود مردم باید محدود تماس های خود را برای چندین هفته حداقل. او همچنین اذعان کرد daylight بین مشاهدات خود را از بحران و رئيس جمهور است.

در روز شنبه جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خار شکایت یک خبرنگار خواندن از پزشکان و پرستاران در مورد خطرناک کمبود ماسک و محافظ شخصی دیگر تجهیزات Fauci پا به تریبون و گفت: او می دانست که این نگرانی ها در انعکاس واقعیت در بسیاری از بیمارستان ها.

Fauci خواسته شده بود در مصاحبه ای با مجله ساینس منتشر شده یکشنبه شب چگونه او موفق به اخراج با وجود تناقض رئیس جمهور ،

“به اعتبار خود را حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد. او راه خود را می رود. او سبک خود را. اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویند” Fauci گفت.

اما Fauci تلاش کرده است برای دریافت پیام خود را از طریق در زمان. برای مثال او گفت: علم است که اعضای coronavirus نیروی کار باید ایستاده دورتر از هم جدا هنگامی که آنها به جلسات.

“هنگامی که شما در حال برخورد با کاخ سفید گاهی اوقات شما باید بگویم که با یک, دو, سه, چهار بار و سپس آن اتفاق می افتد” Fauci گفت. “بنابراین من قصد دارم برای ادامه دهم.”

او همچنین گفت که او تا به حال نمی, و نمی خواهد تماس coronavirus “چینی ویروس” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن می کند.

برخی از کسانی که صحبت کرده به مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به دنبال بهره برداری از رئیس جمهور دلخوری با Fauci که اولویت بهداشت عمومی بیش از اقتصاد است.

“Fauci از کنترل خارج شده است” گفت: کسی که صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل مکالمه با رئیس جمهور بود ،

“فقط به این دلیل که او یک پزشک و یک رسانه ارتباط برقرار معنا نیست که او می تواند کنترل روزانه زندگی همه آمریکایی ها. نظرات خود را باید با دقت در نظر گرفته اما ما هرگز او را انتخاب و او را یک ورودی بسیاری است.”

هر چند Fauci در تلاش است برای انتخاب کلمات خود را با دقت بسیاری از بهداشت عمومی و حاکم کارشناسان می گویند که قطع ارتباط با رئیس جمهور است علامتی از یک بی ربط پاسخ به آنچه که در حال تبدیل شدن به بزرگترین بحران ریاست جمهوری خود.

“در پایان روز و ماهی فاسد از سر. آن را در بالا شروع می شود” گفت: Chris ویپل نوشت که یک کتاب در کاخ سفید ستاد و ریاست جمهوری تصمیم گیری است. “او واقعا باید توانمند سازی یک جنگ تزار برای مقابله با این و پس از آن پله به دور است.”

دانشمندان در سراسر تهمت باید التماس کرد با او به نگه داشتن اجتماعی فاصله طرح در محل و با استفاده از موقعیت خود برای ترویج هوشیاری و ملامت آمریکایی که در ادامه به جمع در مراکز و سواحل است.

پنس که منجر coronavirus نیروی کار گیر است که اسکریپت ضمن تشکر از مردم آمریکا یکشنبه شب برای به خطر انداختن “به نمایندگی از سلامت خود و سلامت خود و خانواده و اما از همه مهمتر به نمایندگی از آسیب پذیر ترین در میان ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است vacillated در پاسخ او پس از آن آغاز شد. پس از بارها و بارها با رد همه گیر کند و نشان می دهد آن را به زودی ناپدید می شوند او اعلام کرد دستورالعمل کشوری مارس 16 و هشدار داد که می تواند از طریق تابستان بعد ادعا او همیشه می دانست که آن را یک بیماری همه گیر.

او خوشبینی اولیه را کمی آرام وال استریت و گزارش از خطرناک تاخیر در گرفتن بحرانی منابع به بیمارستان ها قرار داده اند که کاخ سفید در یک دفاعی دولا حتی به عنوان نقل مکان کرد و کنگره نسبت به تصویب یک بسته محرک اقتصادی که تا به حال افزایش یافت به $1.8 تریلیون دلار در روز دوشنبه.

تهمت نبود تنها رهبر مبارزه با تعادل جسمی و سلامت اقتصادی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات که دولت تبدیل به یک کانون برای سرایت روز دوشنبه گفت که مقامات دولتی باید شروع به طرح “محور به اقتصادی قابلیت”

اما کومو پیشنهاد بیشتر تغییر تدریجی از 15 روز پنجره شناور با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما نمی توانید متوقف اقتصاد برای همیشه لطفا برای. ما باید شروع به فکر می کند هر کس اقامت در خارج از محل کار ؟ باید افراد جوان و بازگشت به کار هر چه زودتر?” او گفت:. “شما خاموش کردن موتور به سرعت. چگونه می توانم شما در حال حاضر شروع و یا شروع به راه اندازی مجدد و یا برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصادی که موتور؟”

خطر بازگشایی مدارس و ادارات و یا کاهش محدودیت های دیگر بیش از حد به زودی می تواند نتیجه معکوس در از دست زندگی و ویرانی اقتصادی.

“بدترین چیز برای اقتصاد خواهد بود به بازگشت به کار و دیدن قیام در موارد دوباره” جفری لوی بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن است. “این عمل تعادل است که سیاست گذاران نیاز به انجام است.”

لوی گفت که این کشور ممکن است نیاز دیگر بهداشت عمومی اقدامات گسترده از جمله تست دما و چک را به نگه داشتن یک دسته در coronavirus زمانی که مردم در نهایت بازگشت به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>