مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امروز دولت فدرال coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود “محو” زمانی که آنها منقضی پنج شنبه, شمارش متحده در اختیار گرفتن آنها به عنوان محوری برای بازگشایی.

دولت می گوید آن احتیاطی ارشاد صادر شده 45 روز پیش گنجانیده شده به توصیه های داده شده به آمریکا در مورد چگونه آنها می توانید شروع به تدریج کاهش محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد خود را.

“آنها خواهید بود محو چرا که در حال حاضر فرمانداران انجام می دهند آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی امروز به عنوان او در دیدار با جان ادم ادواردز دموکراتیک فرماندار لوئیزیانا.

ادواردز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود دولت تبدیل شده گوشه ای در مبارزه با این ویروس در جلسه بعد آورده است که امیدوار نشانه هایی برای درمان بلکه گریم اقتصادی اعداد.

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته — پیشرو به دور گریمر گزارش می دهد که انتظار می رود در تابستان امسال از این بیماری همه گیر است که تعطیل شده خیلی از کشور و باعث یک رکود اقتصادی شدید.

در حالی که تهمت صحبت با اطمینان از فرمانداران فرمان بهبود در کشورهای خود را انتقال است و نه هموار در همه جا.

“من فقط می خواستم به شما تبریک می گویم,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به ادواردز, ستایش او را در این کار او را انجام داده و پس از نیواورلئان یکی از کشور coronavirus نقاط داغ.

اما ادواردز در حال حاضر تحت آتش از قانونگذاران جمهوری خواه در دولت پس از او تمدید لوئیزیانا اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15. به عنوان او در واشنگتن برخی از قانونگذاران جمهوریخواه در تلاش بودند به تجمع حمایت را فوق العاده مرحله از تلاش برای نادیده گرفتن فرماندار اضطراری تصمیم گیری در مورد دولت outbreak.

در این جلسه تهمت که هر دو تهدید به زور متحده به بازگشایی و گفت: تصمیم گیری خواهد شد در سمت چپ به آنها را تایید کاخ سفید نمی خواهد گسترش آن “30 روز به سرعت گسترش” دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی پنج شنبه.

این دستورالعمل ها — که در اصل قرار است به گذشته 15 روز و سپس تمدید اضافی 30 — تشویق آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از رستوران ها و اختیاری سفر و توصیه همسر آمریکایی ها و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی برای منزوی کردن خود است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دستورالعمل شده اند گنجانیده شده جدید ارشاد صادر شده توسط کاخ سفید در اوایل این ماه که میسازد چگونه متحده می تواند به تدریج شروع به بازگشایی به میزان موارد جدید را کند می کند.

کاخ سفید امروز نیز صحبت تا چشم انداز تجربی مواد مخدر Remdesivir که ثابت موثر در برابر ویروس در یک مطالعه اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت, کوتاه شدن مدت زمان لازم برای بیماران به بهبود چهار روز به طور متوسط.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: مواد مخدر کاهش می یابد و زمان آن طول می کشد به بیماران برای بهبود یافتن از 31% — 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده های معمول مراقبت.

“این بسیار قابل توجه گفت: معمولا محتاط ، “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص شده اند و مشتاق به این کشور را مثبت اخبار به کار می کنند به حرکت گذشته بحران و بازسازی اقتصاد حتی به عنوان کشور, مرگ, شمارش همچنان به افزایش است. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 58,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از تعداد آمریکایی هایی که کشته شدند در جنگ ویتنام. بیش از یک میلیون نفر از مردم در حال حاضر آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تعداد افزایش یافته است به طوری بالا در بخش های بزرگ به دلیل افزایش متحده تست.

“این که مقدار بسیار زیادی است و دلیل آن این است به دلیل تست,” او گفت:.

ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته و پس از آن تست کند و راکی شروع, اما بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که این کشور هنوز هم باید بیشتر — به عنوان بسیاری از 5 میلیون یک روز با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. در غیر این صورت آنها هشدار می دهند, موارد, موشک وار رفتن خواهد شد به عنوان یک آمریکایی از بازگشت به کار, ایجاد یکی دیگر از سنبله مرگبار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و توصیه می شود که شماره تماس آن را غیر ضروری و یک “رسانه دام.”

به طور جداگانه امروز, Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد گفت: “فاکس و دوستان” که دولت در حال آماده سازی این کشور برای “دریافت به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“من فکر می کنم آنچه که شما به عنوان کشورهای در حال بازگشایی در حال حاضر ممکن خواهد بود انتقال ماه,” او گفت:. “و من فکر می کنم شما ببینید در ماه ژوئن بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت و امید است که … ماه جولای این کشور واقعا تاب دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>