مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تمدید تلاش برای پایان دادن به DACA حمایت

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز گفت که او را تمدید دولت او در تلاش برای پایان دادن به حمایتهای قانونی برای مهاجران جوان پس از دیوان عالی کشور مسدود شده برای اولین بار امتحان کنید.

در یک صدای جیر جیر صبح امروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “دادگاه عالی خواسته ما به اکنون می توانید در DACA هیچ چیز از دست داده بود و یا به دست آورد. آنها “punted” بسیار شبیه در یک بازی فوتبال (که امیدوارم آنها ایستادگی برای بزرگ ما پرچم آمریکا). ما خواهد شد ارسال پیشرفته مقالات به زودی.”

دادگاه عالی روز پنجشنبه حکم داد که تهمت نادرست به پایان رسید اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه در سال 2017. قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال قضات در 5-4 اکثریت در حالی که محافظه کار قاضیان به نام IF غیر قانونی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند به دور توانایی برای صدها نفر از هزاران نفر از آنها را به زندگی و کار از نظر قانونی در ایالات متحده است. با هیچ قانونی پاسخ در چشم است که به معنی عدم اطمینان از هشت سال گذشته نیست و برای بسیاری از کسانی که از هیچ چیز دیگری به عنوان صفحه اصلی.

فعالان تعهد به نگه داشتن مبارزه برای یک راه حل دراز مدت برای 650,000 مهاجران که آورده بودند به این کشور به عنوان کودکان. آنها با کاخ سفید که اولویت بندی مهاجرت محدودیت و تقسیم کنگره که بعید است به تصویب قانون آنها را به یک مسیر به شهروندی در هر زمان به زودی.

کن Cuccinelli اقدام رئیس خدمات مهاجرت و تابعیت آمریکا امروز گفت که دولت شروع شد ، “ما در حال رفتن به حرکت به سرعت به عنوان ما می توانید به گزینه های قرار داده در مقابل رئیس جمهور” اما کسانی که در حال اجرایی گزینه های او گفت: “فاکس و دوستان”.

“که هنوز هم برگ باز کردن راه حل مناسب است که دیوان عالی کشور ذکر شده و آن این است که کنگره گام تا بشقاب” او گفت:.

Cuccinelli گفت: دیابت, دیک دوربین D-Ill., ساخته شده برخی از نظرات مثبت در این جهت در روز پنج شنبه به طوری که دولت فکر می کند آن را ممکن است برای یک سازنده گفتگو با کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان حکم دادگاه, به tweeting: “این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران” ظاهرا همچنین با اشاره به حکم این هفته که گفت: آن را غیر قانونی به مردم آتش چرا که آنها همجنسگرا و یا فراجنسیتی.

اما کارشناسان می گویند وجود دارد نه به اندازه کافی زمان به دست کشیدن پایین 8 سال برنامه قبل از انتخابات نوامبر و شک دولت سعی خواهد کرد به دلیل IF محبوب با رای دهندگان.

تصمیم دادگاه بدستآمده تعجب و شادی و پس از آن دلهره از مهاجران و طرفداران که می دانید این تنها یک راه حل موقت است.

“این یک پیروزی بزرگ برای ما” دیانا رودریگز 22 ساله IF گیرنده از طریق گفت و اشک می ریخت ،

رودریگز که با این نسخهها کار با نیویورک مهاجرت ائتلاف گفت: او نبوده است به مکزیک پس از او آورده بود به آمریکا در سن 2. این حکم به معنی مهاجران جوان نگه می دارد کار ارائه برای خانواده ها و ساخت “یک تفاوت در این کشور,” او گفت:.

اما کار نیست بیش از رودریگز گفت: “ما می تواند به توقف در حال حاضر ما باید برای ادامه مبارزه.”

دموکرات کنگره در ضمن راضی به نظر می رسد به اجازه تصمیم دادگاه ایستاده به عنوان قانون از زمین در حال حاضر است.

در حالی که جمهوری خواهان اعتراض کردند که در حال حاضر اگر تا کنون آن زمان بود برای کنگره برای روشن کردن سیستم مهاجرت مجلس نانسی پلوسی روشن ساخته است که دموکرات ها انجام شد با قانون قبل از تعطیلات تابستان بود و علاقه کمی در جلسه مذاکرات خواسته به صندوق مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی وعده داده شده مرز دیوار به عنوان بخشی از هر گونه جامع تعمیرات اساسی مهاجرت.

“وجود ندارد هر کسی در جامعه مهاجرت که می خواهد ما را به تجارت یک دیوار برای مهاجرت,” او گفت:.

Pelosi یادآور شد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد اصلاحات مهاجرت. “خواهیم دید” او گفت برای چند روز باقی می ماند قانونی در تقویم. “من نمی دانم آنچه را که رئیس جمهور به معنای — شاید او نمی شود.”

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن گفت که در صورت انتخاب او ارسال خواهد قانونگذاران قانون پیشنهادی در روز اول خود را در دفتر به DACA حمایت دائمی است.

برنامه رشد برای خروج از بن بست بیش از یک جامع مهاجرت بین کنگره و دولت اوباما در سال 2012. تحت فشار شدید از فعالان جوان باراک اوباما تصمیم گرفت تا به طور رسمی حفاظت از مردم از تبعید و اجازه می دهد آنها را به کار قانونی در آمریکا

مهاجران هستند که بخشی از IF را حفظ خواهد کرد آن حمایت وجود دارد اما ده ها هزار نفر دیگر که می توانست ثبت نام اگر تهمت نمی توقف برنامه در سه سال پیش.

مهاجرت موسسه سیاست های حزبی فکر می کنم تانک تخمین می زند که در مورد 66,000 مهاجران جوان در دیدار با سن مورد نیاز برای پیوستن به این برنامه — 15 — اما نشده است قادر به انجام این کار به این دلیل که دولت تنها شده است تجدید دو سال مجوز برای کسانی که در حال حاضر ثبت نام.

ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر ثبت شده است یک برنامه DACA برای کسی که بخشی از این برنامه در حال حاضر خدمات حقوقی مدیر لوئیس پرز گفت: هر چند ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی نیست نشانه های این که آیا آن را قبول کند ،

“مدار دادگاه در حال حاضر گفت: USCIS شما باید قبول تمدید شود. در حال حاضر وجود دارد که تصمیم دیوان عالی کشور, واقعا, دستورالعمل جاوا شما نیاز به بازگرداندن برنامه کامل اثر” پرز گفت.

آن را بعید است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در برنامه های کاربردی جدید بدون مجبور بودن توسط دادگاه.

USCIS معاون مدیر سیاست یوسف Edlow در بیانیه ای گفت که دادگاه نظر “هیچ پایه و اساسی در قانون و صرفا تاخیر رئیس جمهور قانونی توانایی پایان دادن به غیر قانونی اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه عفو.”

یک سخنگو گفت: این سازمان بررسی شد تصمیم و تا به حال هیچ نظر بیشتر.

و پس از فراز و فرود ادامه بسیاری از آینده خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول مبارزات انتخاباتی 2016 او قول داد به لغو DACA. پس از انتخابات خود او نرم موضع خود گفت: در یک نقطه که IF دریافت کنندگان تا به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد. اما تحت فشار تندروها او اعلام کرد در سال 2017 است که او در پایان دادن به این برنامه.

Reyna مونتویا یک IF گیرنده از منطقه ققنوس که منجر مهاجر حمایت از حقوق, سازمان, گفت که او و دیگران را نگه دارید هل دادن کنگره به قانون رسیدگی به مهاجران جوان.

“در این لحظه سنا نیاز به عمل نیاز به آمده تا با یک پیشنهاد است که ما را در یک مسیر به شهروندی” مونتویا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>