مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او است که مصرف هیدروکسی کلروکین رد نگرانی های ایمنی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مصرف هیدروکسی کلروکین برای حدود یک هفته و نیم است که کاخ سفید پزشک می داند که او در حال شکل گرفتن ضد مالاریا مواد مخدر با وجود این واقعیت است که او همچنان به آزمایش منفی برای رمان coronavirus.

بالینی, تحقیقات دانشگاهی و علمی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که خطر مواد مخدر است به طور قابل توجهی افزایش خطر مرگ برای بیماران خاص به ویژه کسانی که با مشکلات قلبی است. مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و این نگرانی به او گفت شنیده ام در مورد مواد مخدر را از مزایای پزشکان و دیگران او صحبت کرده است ،

“من فکر می کنم این خوب است. من شنیده ام بسیاری از داستان خوب. و اگر خوب نیست من به شما بگویم که درست است. من قصد ندارم به آسیب, آن,” او گفت: خبرنگاران در کاخ سفید است. “آن را که حدود 40 سال – برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر. من آن را. کارگران خط مقدم آن را. بسیاری از پزشکان آن را.”

شواهد نشان دادن اثر هیدروکسی کلروکین در درمان covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شده است اندک و غذا و دارو در ماه گذشته هشدار داد در برابر استفاده از آن در خارج از محیط بیمارستان, هفته ها پس از آن مورد تایید اورژانس با استفاده از مجوز برای مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تن به تن دارو به عنوان یک درمان بی خطر و موثر برای covid-19 درخواست می شود بیماران مبتلا به “جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

او تکرار شده که فکر شنبه گفتن خبرنگاران گفت که او “تا به حال بسیاری از نامه ها” از مردم که برای حمایت از استفاده از مواد مخدر است.

“من می خواهم مردم این کشور به احساس خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی خواهم آنها را مریض بودن. و وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که این تاثیر به خصوص در اوایل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او مصرف روي در علاوه بر این به هیدروکسی کلروکین “و همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

“من امیدوارم که نه قادر به آن را به زودی, چون شما می دانید, من امیدوارم که آنها می آیند تا با برخی از پاسخ,” او گفت:. “اما من فکر می کنم مردم باید اجازه داده شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de